עמוד ראשי / מורן ממליצה / תכירו את ניטו ואיך הוא שינה לי את החיים

תכירו את ניטו ואיך הוא שינה לי את החיים

תכירו את ניטו

תכירו את ניטו

מאז שאני זוכרת את עצמי כילדה, ניקיון יסודי כזה של להרים את כל הבית ולעבור עם נר בפינות החדרים לא היה חלק מאורח חיי היומיומיים.. אקונומיקה, טאטוא ושאיבת אבק אף פעם לא הייתה הצד החזק במשפחה החצי פולנית שלי.. אצלנו היה נהוג לטאטא סביב השולחן, לדחוס הכל בתוך מגירות ולצבור את זה שם שנים.. ככה גדלתי.. עד ש…הפכתי להיות אימא בעצמי ועוד ל-3 קטנטנים.. אז הבנתי שיש לי 2 בחירות או להחליק אותה מתחת לשולחן.. או ללמוד לנקות.. וביננו עם 3 קטנטנים בואו נודה אין באמת 2 אפשרויות בחירה..

אז קודם כל התחברתי לאקונומיקה, שהפכה להיות חברתי הטובה.. היו לנו המון שיחות נפש תוך כדי שניקיתי את האסלה, קרצפתי את האמבטיה ואת משחת השיניים מהכיור.. אחרי זה עברתי לשטיפה של הבית, אבל בתור מישהי שהיא לא ממש אלופה בספונג׳ה תמיד אחרי השטיפה גיליתי שנותרו שערות קטנות ואבק על הרצפה..

שואב האבק שלי, היה די מגושם ורעשן, ולא ממש זרם איתי.. כל הזמן נתקעו לי בו דברים, עד שהתייאשתי ממנו והחלטתי שנפרד כידידים.. ואז ברגע של משבר חברה רצתה להכיר לי את ניטו.. שמעת עליו היא שאלה? לא, לא שמעתי..למי יש זמן לשמוע על גברים תוך כדי שאני מנקה את הבית ללא הצלחה מהשערות של צ'וקה הכלבה החמודה שלי.. ואז היא שלחה לי סרטון שלה שותה קפה, קוראת עיתון ורואה האנטומיה של גריי.. את רואה היא אומרת ניטו הוא החבר המושלם שלי, מאז שהכרתי אותו יש לי חיים..

איכות חיים זה בדיוק מה שאני אוהבת אז החלטתי שאני חייבת לבדוק את ניטו מקרוב והזמנתי אותו אליי הביתה.. מה אני אגיד לכם מאז שהוא אצלי חיי השתנו  אני יודעת.. בטח תגידו עוד שואב אבק רובוטי במה הוא כבר יכול להיות שונה.. אז זהו שניטו הוא לא עוד שואב אבק רובוטי -הוא האחד! הכי חזק בעולם, הכי חכם, ומגיע לפינות שלא חלמתי להגיע אליהן..

כשאני יוצאת מהבית, אני מכוונת אותו בדיוק לזמן שאני רוצה שהוא יעבוד, הוא יודע מתי להתחיל ומתי לסיים.. היחסים ביננו מושלמים, לא צריך לדבר יותר מידי, הוא מבין אותי ללא מילים, מבין שאני אימא לילדים ושלפעמים גם לי קשה.. וביננו כל יום מחדש לנקות את האורז, הפתיתים, שאריות הלחם, השערות של הכלבה..את הלב שלי שהתנפץ לרסיסים לאחרונה.. למי יש כוח לנקות את כל זה, כל יום?

ניטו הוא מה שאני אף פעם לא אהיה, המנקה האולטימטיבית זאת שבאמת מנקה ולא מחפפת, כל אחד צריך להשלים במה הוא טוב ובמה שלא, ולתת למי שטוב ביותר לעשות את העבודה בשבילו.. והכי חשוב שבזמן שניטו מנקה – אני יכולה להתפנות לעבודה שלי, לסדר יום שלי מבלי להיות מוטרדת מניקיון כל רגע במהלך היום..

מכיוון שאני כל כך נהנית מניטו, החלטתי שגם לכן מגיע ליהנות לא פחות ממני. פניתי לניטו והצלחתי להשיג עבורכן מחירי מבצע מיוחד לקראת החג המתקרב.

לחצי כאן להשארת פרטים ולקבלת מחיר מבצע מיוחד

אז למה בחרתי דווקא את ניטו?
– בזכות צורת ה – D שמאפשרת לו להגיע עד לקירות ולפינות.
– בזכות עוצמת השאיבה העצומה שלו שמאפשרת לו לנקות כל סוגי הלכלוך ואפילו שטיחים
– בזכות ניווט הלייזר שלו שהוא רואה וממפה את הבית ולא מתנגש בקירות

ובגלל הכלבה שלי צ'וקה שממלאת לי כל יום את הבית בשערות : )

ואם תרצי לקרוא עוד על ניטו ולצפות בו בפעולה תוכלי להיכנס לאתר: www.neato.co.il

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה