עמוד ראשי / תינוקות וילדים / ניסיתן את הטרמפולינה לתינוק של BABYBJÖRN?

ניסיתן את הטרמפולינה לתינוק של BABYBJÖRN?

הבטיחות והנוחות של הילד שלנו זה הדבר הכי חשוב, את זה אנחנו כבר יודעות. בזמן שהילד אוכל בקבוק , או צופה בלולי לפחות שנדע שנוח לו, נעים לו וזה טוב לגופו ולא פוגע בו בזמן שהוא יושב. כשנחשפתי לטרמפולינה של בייבי ביורן נדהמתי. גם בטיחותי, גם הילד מנדנד את עצמו ונהנה וגם אני כאימא רגועה. עם הטרמפולינה הזאת אני כאימא יכולה להיות רגוע. ממליצה בחום .

טרמפולינה

ניל נהנה בטרמפולינה החדשה שלו.

 

טרמפולינה שמפתחת כישורים מוטוריים ואיזון

תינוקות אוהבים תזוזה ודינמיות. בעזרת הטרמפולינה התינוק שלך ילמד במהירות איך לנדנד את עצמו על ידי תנועותיו שלו. התנועתיות של התינוק מפתחת את היכולות המוטוריות שלו כמו גם את יכולת האיזון שלו באופן טבעי לחלוטין. הטרמפולינה לא פועלת על סוללות – היא פועלת על תנודות עצמאיות בלבד.

ראש תקין ובחזרה תמיכה

כאשר אתם בוחרים טרמפולינה של BABYBJÖRN, אתם יכולים להיות בטוחים שהתינוק שלכם מקבל את התמיכה הראויה לו ולראש שלו. מושב הבד של הטרמפולינה מותאם לתבנית גופו של התינוק ומפזר את המשקל של התינוק באופן שווה. הדבר מעניק תמיכה לתינוק וחשוב במיוחד לתינוקות צעירים, ששריריהם עדיין אינם מפותחים.

הדגם הראשון של טרמפולינת בייבי ביורן הוצג כבר בשנת 1961 ומאז עשרות מיליוני ילדים כבר התנדנדו ונרגעו בה. התוספת האחרונה היא בד אוורירי (MESH) דמוי רשת, גרסה רכה יותר ומודרנית יותר של הטרמפולינה הקלאסית. המטרה בבחירת הבדים, הצורה המעוגלת והעיצוב התומך היא ליצור תחושה של קן חמים עבור התינוק שלך מגיל ילוד.

בטרמפולינה קיימת גם חגורת בטיחות, עם ריפוד רך להפליא.

 טרמפולינה

מחיר:    711 ₪ עבור הדגם הקלאסי

            816 ₪ עבור בד כותנה אורגני / דמוי רשת

מוצרי בייבי ביורן משווקים ומיוצגים בלעדית בישראל על ידי בוגבו ישראל בע"מ

ניתן להשיג באולם התצוגה של בוגבו ישראל ברמת השרון – 03-5407022, ואצל המשווקים המורשים.

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה