עמוד ראשי / לשעות הפנאי / מנקים את הגוף מרעלים, מרזים ומרגישים חדשים!

מנקים את הגוף מרעלים, מרזים ומרגישים חדשים!

ניקוי רעלים מרכז סאקרהטרנד שכבש את ארה"ב וכובש את כוכבי ישראל
מנקים את הגוף מרעלים, מרזים ומרגישים חדשים!

דוגמניות על, שחקניות ואנשי עסקים שעובדים בלחץ ובמתח גבוה מצאו את הפתרון האולטימטיבי למראה צעיר יותר, תחושה של גוף בריא בנפש בריאה!

רבים כבר מיישמים בהתלהבות את הלהיט הסוחף וחוגגים על זה. מרינה מקסמילאן, רותם אבוהב, נשות חברה וסלבריטאים גילו את הקשר בין ניקוי הגוף מרעלים וירידה במשקל, הרגשה נהדרת ועור פנים וגוף מתוח ועשיר במינרלים.

מי מאיתנו לא חולם להשיל ממשקלו לפחות 6 קילוגרמים בפרק זמן מוגדר מראש? לחטב את הגוף ולמצק אותו? מי מאיתנו לא היה רוצה לחיות חיים בריאים יותר, מלאי אנרגיה וחיוניות? עם עור פנים מתוח וגוף קליל?

הצעד הראשון שמציעה שיטתו של ד"ר סאקר הבעלים ומומחה בינלאומי לתזונה, חוקר ומחבר ספרים בנושא ניקוי רעלים. "כמו שאנו מנקים את הגוף מבחוץ ומטפחים את העור בסבונים ושמנים איכותיים להזנה וניקוי כך אנו צריכים לנקות את הגוף מבפנים"

המרכז פועל לפי שיטתו הייחודית של ד"ר עדי סאקר אשר נהפך במהרה למקום עליה לרגל של כל שוחרי הבריאות ואנשים אשר נואשו מכל משחקי הדיאטות ונחלו אכזבות מפתרונות בזק שמטפלים בפן אחד של הדיאטה ומזיקים במקום אחר בגוף ובסוף בנפש.

ד"ר סאקר דואג לציין שבכל רגע נתון אנו נושאים בין 5-10 קילו של פסולת, ולכן קשה לרדת במשקל. גוף לא מטופל נושא באופן קבוע מלאי של פסולת ורעלים שהצטברו מאוכל לא נכון, משקאות, תרופות, זיהום אויר קרמים המכילים מרכיבים כאלה ואחרים והרשימה עוד ארוכה..ואנחנו כלל לא מודעים לה.

השיטה של ד"ר סאקר הוכיחה את עצמה מעל לכל המשוער. אנשים אשר מתמודדים עם בעיות משקל ועשו כל מיני דיאטות בחייהם , כאלה שחשים עייפות והזדקנות של עור הגוף והפנים, עייפות מתמדת, נפיחות בבטן, הדבקות מהירה במחלות ווירוסים, מאשרים שתהליך ניקוי הגוף מרעלים שינה כליל את חייהם והזרים לגופם תחושה של כוח וחיוניות ובעיקר עליה במפלס האנרגיה ומצב הרוח.

המרכז אשר הקים ד"ר סאקר בתל אביב הינו היחידי מסוגו בארץ להרזיה, ניקוי רעלים והתחדשות.

היזהרו מחיקויים!

מרכז סאקר: 03-5444356
מרכז סאקר – דיאטת ניקוי הגוף

 

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה