עמוד ראשי / הריון ולידה / נשירת שיער לאחר לידה? דלילות שיער?

נשירת שיער לאחר לידה? דלילות שיער?

תוספות השיער הטובות בעולםרשת הקליניקות HairCity ישראל
המומחים בטיפולי שיער בריאות ויופי מהמתקדמים בארץ ובעולם!

hair cityנשים רבות לאחר לידה סובלות מנשירת שיער. זוהי תופעה שכיחה, ולרוב היא זמנית וחולפת. נשירת שיער אצל נשים מתאפיינת בדילול כללי של השיער, וכתוצאה מכך השיער מאבד מנפחו. תופעה זו נגרמת עקב שינויים הורמונליים המתרחשים לאחר הלידה והמחזירים את זקיקי השיער למצב מנוחה. בנשירת שיער ישנה צמיחה מחודשת של השיער לעומת התקרחות בה השיער נושר אך אינו צומח מחדש.

מורן אייזנשטיין משתפת: "לאחר לידת התאומים סבלתי מנשירה מוגברת, הרגשתי כאילו לא נשאר לי שיער, דבר שלא היה לי קל איתו. שיער בריא ושופע מתחבר אצלי לנשיות ולביטחון עצמי. שמחתי להגיע לבית החם והמקצועי של Hair City ולעבור מילוי והארכת שיער בחיבור קראטין. בטכניקה זו אין תחושת עומס על השיער וההרגשה היא כאילו זה השיער שלי לגמרי."

כיצד נטפל בשיער דליל?
מילוי/הארכת שיער בקראטין – השיטה הטובה והבטוחה ביותר לטיפול בשיער דליל הינה הלחמת שיער בחיבור קראטין – הקראטין הוא חלבון טבעי הנמצא בגוף האדם ומצוי בשכבה הראשונה של הציפורן המאפשרת את גדילתה. שיטה זו אינה גורמת נזק עתידי לשיער. החיבור באמצעות הקראטין הינו קטן וכמעט ולא מורגש – לא במגע ולא במראה. אחד מהיתרונות של תוסף שיער בהלחמת קראטין הוא שאת יכולה להשתמש כמה וכמה פעמים באותו שיער ולא לרכוש כל פעם שיער חדש. פיזור נכון של תוספות שיער למילוי / עיבוי או הארכת שיער יוצר טקסטורה מושלמת ולכן, הסובבים אותך לא יבדילו בין השיער הקיים לבין התוספות. רשת Hair City מייבאת שיער אדם 100% טבעי!

שיטות לחיבור הקראטין
הלחמה חמה, הלחמה קרה, לייזר ואינפרא
הלחמת שיער בכל אחת מהשיטות הללו נעשית באמצעות מכשירים אשר ממיסים את הקראטין בחום / קור והקראטין חובק את שיערך.ההלחמה מתבצעת צמוד לשורש ומאפשר לך ליהנות מתוספות שיער לזמן של בין 4 חודשים לחצי שנה. תלוי בקצב צמיחת השיער.
בד"כ השיער צומח בס"מ 1 לחודש. ישנן נשים שיש להם צמיחה מוגברת עד 2 ס"מ לחודש.
לכן, מי שבורכה ושיערה צומח יותר מ – 1 ס"מ לחודש יכולה ליהנות חצי שנה מלאה מתוספות שיער.

hair city הטבה 1

הנחיות לאחר מילוי / הארכת שיער
• תוסף השיער אינו מוזן מהקרקפת ולכן מומלץ לפחות פעמיים בשבוע להזין עם שיערך במסכת הזנה.
• את שורש השיערה ניתן לסרק רק בעזרת מברשת מיוחדת על מנת שלא ייווצרו קשרים בשיער.

אין כל הגבלה לאחר הלחמת שיער בקראטין – לאחר טיפול של מילוי או הארכת שיער את יכולה לצבוע את שיערך כרגיל, לחפוף כרגיל, לטבול בים, בבריכה, להיכנס לסאונה, ג'קוזי, לעשות ספורט וכו'.
הורדת התוספות – נעשית בקלות ובמהירות ללא כאבים וללא משיכות ע"י המסת חיבור הקראטין. תוספות השיער בהלחמת קראטין אינן פוגעות בשיערך הקיים ולכן לאחר הורדת התוספות תופתעי לגלות עד כמה שיערך ארך והשתקם.

חידוש תוספות – מורידים את התוספות גוזרים את הקראטין הישן, שמים קראטין חדש ומחברים שוב לשורש השערה.

אתר: www.haircity.co.il
דף הפייסבוק: HairCityIsrael
.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה