עמוד ראשי / תינוקות וילדים / סימילאק אדבנס פלוס ללא שמן דקל – למה זה חשוב?

סימילאק אדבנס פלוס ללא שמן דקל – למה זה חשוב?

אבוט מציגה את סימילאק אדבנס פלוס:
היחיד בין מותגי תחליפי החלב המובילים בישראל שאינו מכיל שמן דקל בכל שלושת השלבים

ההרכב הייחודי של סימילאק אדבנס פלוס ללא שמן דקל, הוכח מחקרית כמספק עיכול קל וספיגת סידן גבוהה יותר ב- 53%, בהשוואה לתינוקות המוזנים מפורמולה המכילה שמן דקל(1)

סימילאק תרכובת מזון המשך לתינוקות על בסיס חלב

אבוט ישראל מציגה את סימילאק אדבנס פלוס, תחליף חלב מתקדם, מבוסס מדע ומוכח מחקרית, המספק את אבני היסוד התזונתיים להם זקוקים המח והעצמות המתפתחים של התינוק, עם הרכב ייחודי של תערובת שמנים ללא שמן דקל. סימילאק אדבנס פלוס הינו היחיד בין מותגי תחליפי החלב המובילים בישראל שאינו מכיל שמן דקל, בכל שלושת השלבים. כל שאר מוצרי סימילאק גם הם אינם מכילים שמן דקל.

מסת העצם של התינוק גדלה ב-300% בשנה הראשונה לחייו ולכן, מאגרי הסידן שצובר התינוק נספגים בעצמותיו ומהווים את הבסיס להתפתחות מערכת עצמות חזקה2. לספיגת סידן בשנים הראשונות, תפקיד חשוב בהתפתחות השלד המסייעת לתינוק לשבת וללכת ומהווה את הבסיס לעצמות חזקות בהמשך החיים.

מחקרים מצאו כי בקרב תינוקות אשר ניזונו מסימילאק אדבנס פלוס ללא שמן דקל, ספיגת הסידן היתה גבוהה ב- 53% יותר, בהשוואה לתינוקות המוזנים מפורמולה המכילה שמן דקל. לעובדה זו חשיבות רבה, מכיוון שלסידן תרומה הכרחית לבריאות העצמות והשיניים. ממחקר זה עולה גם כי ספיגת השמנים בגוף התינוק עלתה ב- 9.4% עם סימילאק, לעומת פורמולות המכילות שמן דקל. ספיגת שומן חיונית להתפתחות תקינה, והיא מספקת את הצרכים הבסיסים לבניית ותפקוד המח ומערכת העצבים. כמו כן, השומן מסייע לגוף התינוק בספיגת רכיבים תזונתיים הכרחיים.(1)

הרכבו הייחודי של סימילאק אדבנס פלוס, המכיל פרה-ביוטיקה וללא שמן דקל, מסייע לתדירות יציאות בדומה לאלו של תינוקות יונקים, ותומך בעיכול קל המוביל ליציאות רכות. במחקר קליני שכלל כ-7000 תינוקות ב-17 מדינות עלה, שהרכב השמנים בסימילאק ללא שמן דקל, מסייע למרקם צואה רך יותר ולתדירות יציאות גבוהה יותר בהשוואה לתרכובות מזון אחרות 3-6.

רונית דוייב, המנהלת המדעית של אבוט ישראל: "תהליך הבנייה מתרחש בשלושת העשורים הראשונים לחיים, כאשר לתזונה בשנים הראשונות השפעה משמעותית על יכולתו של התינוק לגדול ולהתפתח. מדענים בחברת אבוט מיישמים את הידע העדכני ביותר אודות תזונת ילדים בייצור סימילאק אדבנס פלוס ללא שמן דקל ועם תוספת סידן – כאשר סימילאק אדבנס פלוס פותח מדעית לתמוך בספיגת רכיבים תזונתיים מיטבית, לרבות סידן, החיוני לעצמות חזקות, שיניים בריאות ויציאות רכות יותר".

בנוסף, סימילאק אדבנס פלוס הינו היחיד המכיל:

לוטאין – התומך בבריאות והתפתחות תקינה של המח והראייה. לוטאין הינו אנטיאוקסידנט הנמצא בחלב אם וקולסטרום, והוא חשוב לבריאות העור.

רמה גבוהה של נוקלאוטידים – הנוקלאוטידים הינם רכיבים הבונים את מערכת החיסון ומסייעים לתינוק ביכולת לייצר נוגדנים, כמו כן מסייעים לחיזוק מערכת החיסון הטבעית של התינוק.

רמה ייחודית של GOS (סיבים תזונתיים) – התורמים לחיזוק ההגנה הטבעית של התינוק. סימילאק אדבנס פלוס מכיל פרהביוטיקה, המעודדת את התפתחותם של חיידקים ידידותיים במערכת העיכול, על מנת לתמוך המערכת החיסון הטבעית של התינוק.

1. Nelson SE et al. J Am Coll Nutr. 1998;17(4):327-332.

2. Koo WWK, Bush AJ, Walters J, Calson SE. Postnatal development of bone mineral status during infancy. J Am

Coll Nutr. 1998;17:65–70

3. Alarcon PA et al. Nutrition. 2002;18(6):484-489.

4. Costa‐Ribeiro H et al. Presented as an Abstract Poster at the World Congress of Pediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition (WCPGHAN) 2012 on November 16 and 17, 2012 at Taipei, Taiwan.

5. Lloyd B et al. Pediatrics 1999; 103: 1.

6. Williams T et al. Microb Ecol 2009; 57(3):584.

__________________________________________________________________________________________

אודות חטיבת התזונה של אבוט
מעל ל- 85 שנה חטיבת התזונה של אבוט מפתחת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים תזונתיים מבוססי מדע: תרכובות מזון לתינוקות ופעוטות, מוצרי מזון רפואי, חטיפי אנרגיה תזונתיים ומוצרים נלווים לעידוד הגדילה והבריאות הפיזית והכללית של אנשים בכל הגילאים. מותגים מוכרים של חטיבת התזונה של אבוט המשווקים ברחבי העולם הם סימילאק (Similac), להזנת תינוקות ופעוטות, פדיאשור (PediaSure) לתזונה מלאה ומאוזנת לילדים, ואנשור (Ensure) לתזונה מלאה ומאוזנת עבור מבוגרים.

אבוט הינה מובילה עולמית של מוצרים בתחום התזונה, אשר הוכחו מחקרית כנותנים מענה לצרכים תזונתיים ספציפיים של אנשים במצבים רפואיים מורכבים או עבור כאלו הנדרשים לתזונה מיוחדת, כגון גלוצרנה לחולי סכרת.

אודות חברת אבוט
אבוט (Abbott) היא חברה גלובלית, העוסקת במגוון תחומים בענף הבריאות. פעילותה מוקדשת לגילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של תרופות ומוצרים רפואיים, לרבות מוצרי תזונה מכשור רפואי ואבחנתי. החברה מעסיקה כ- 69,000 עובדים ומשווקת את מוצריה בלמעלה מ 150 מדינות.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה