עמוד ראשי / לשעות הפנאי / עוגות, עוגיות וסוכריות מבצק סוכר

עוגות, עוגיות וסוכריות מבצק סוכר

עוגת יום הולדת לניל וקים של לימור ארווץאני רוצה להכיר לכן מישהי מוכשרת בשם לימור ארווץ שהכינה לתאומים שלי ניל וקים עוגת יום הולדת מושלמת לרגל גיל שנה. הדמויות היו יפות ומושקעות, מסוג הדברים שממש מרגישים שהכניסו בהם לב עם המון אהבה. אז הנה כמה מילים שביקשתי מלימור לכתוב על עצמה, על מנת שתוכלנה גם אתן להכיר אותה ולו בקצת…

אני בת 39, נשואה ואמא לשלושה ילדים. האושר של חיי!!! החלום שלי היה להיות אדריכלית. התחלתי כגרפיקאית ואז עשיתי הסבה מקצועית למעצבת מטבחים. כשנולדה הגדולה שלי (לפני 13.5 שנים), החלטתי להיות מזכירה כי כך עבדתי בשעות שהן "סבירות" והוצאתי אותה מהצהרון בשעה 17:00.

כשנולד בני האמצעי (לפני 8.5 שנים), בעלי ואני החלטנו שאי אפשר לגדל ילדים בשלט רחוק. לכן נטל הפרנסה העיקרי היה על כתפיו של עדו ואני עבדתי חצי משרה. ואז נולד הגוזל של הבית (לפני 6.5 שנים),ושם כבר ידעתי שאני רוצה לעבוד מהבית. היה קשה לגדל שלושה ילדים ולחיות ממשכורת אחת, לכן היו כמה ניסיונות בכמה תחומים שלא ממש התחברתי אליהם.

את הבצק סוכר גיליתי כשרציתי להזמין עוגה לשני ילדי שחגגו ימי הולדת, אבל המחיר לא התאים לתקציב שלנו. אז החלטתי לנסות לבד לעשות להם את אשר הם רצו. ולהפתעתי גיליתי שאני מסתדרת לא רע עם זה. ואז התחילו לבקש ממני להכין לאנשים הקרובים במשפחה וכך החלטתי לפתח את זה והתנסיתי בבית לעצמי ומפעם לפעם זה רק השתפר וכך גיליתי את יכולת הפיסול.

אני מעולם לא עברתי קורס ללימוד הפיסול בבצק סוכר, הכל לימוד עצמי מניסיונות ומחיפוש באינטרנט. וכך התחילו להתקבל הזמנות מחברה ואז מחברה של חברה וכך הלאה.

מבצע לחברות Emush: עוגה עם דמות + 10 סוכריות במתנה! – 450 ש"ח
עוגה בבצק סוכר ללא דמות + 5 סוכריות במתנה! – 280 ש"ח

* או במקום הסוכריות מתנה, 20% הנחה מהמחיר הנ"ל.

טלפון לבירורים והזמנות: 050-6861617
דף הפייסבוק: more לי Cake

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה