עמוד ראשי / כושר וספורט / עייפות כרונית? סוכר גבוה? ערכי הכולסטרול הרע בשמיים?

עייפות כרונית? סוכר גבוה? ערכי הכולסטרול הרע בשמיים?

שירן 123היי בנות, שמי שירן, אני בת 35, נשואה, אמא ל-2 ילדים בני 7.5 ו-10.5. לפני חצי שנה הגעתי לקרדיולוג לבדיקה שגרתית כי סבלתי מעודף משקל והיה קשה לי לנשום. הרופא שלח אותי לבצע בדיקות דם שגרתיות. בבדיקות שלי גילו שהשומנים בדם היו של כך גבוהים, עד כדי כך שלא היו ניתנים לחישוב. הסוכר גם היה מאוד גבוה. הכולסטרול הרע (LDL) עמד על 399. הקרדיולוג אמר לי שאני צריכה לקחת כדורים להורדת כולסטרול – אך לא הסכמתי כי אני בחורה צעירה.
תמיד הייתה לי נטייה גנטית לסוכר גבוה בדם, אבא שלי חולה סכרת מגיל מאוד צעיר. הסיבה לערכים הגבוהים הללו היא גנטית בעיקרה.

מאחר וסבלתי מעודף משקל, עשיתי בעברי את כל הדיאטות בעולם. כחלק מהחיפוש אחר תכנית הדיאטה שמתאימה לי, הגעתי לחברה העוסקת בבריאות ובירידה במשקל. לאחר שהסברתי את מצבי לנציגת החברה, היא המליצה לי להשתמש בתוסף תזונה המבוסס על שורש צמח הליקוריץ, בטענה שתוסף זה, ביחד עם תוכנית תזונתית מתאימה, עשוי לשפר את מצבי ואת הרגשתי. הסכמתי לנסות.

השתמשתי בתוסף שהוצע לי במשך שלושה חודשים ברצף.
בהתחלה לא הרגשתי שינוי. לאחר 3 חודשים מהביקור הראשון שלי אצל הרופא, ביצעתי בדיקות דם חדשות, וחזרתי לאותו רופא. רק אז הבנתי את עוצמת השינוי. ערך כולסטרול ה-LDL ירד שלי ירד מ-399 ל- 154. גם הסוכר, השומנים והכולסטרול הכללי התאזנו.
האחות בקופת החולים וגם הרופא התפלאו, מיד שאלו אותי מה עשיתי.

אך השיפור בתוצאות הבדיקות לא היה היתרון היחיד ממנו נהנתי לאחר תקופה של השימוש בתוסף. מי שמכיר אותי יודע שאני אדם עייף, חסר אנרגיה. תמיד סבלתי מעייפות כרונית, לא הייתי יוצאת מהבית, סבלתי גם מחוסר ריכוז. היום אני רעננה וערנית. כיף לי, טוב לי, עור הפנים שלי נראה אחרת.

אני ממליצה בחום על מוצר ה- The123Licorich

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה