עמוד ראשי / תינוקות וילדים / ברית מילה / ערכת ברית מילה סטרילית

ערכת ברית מילה סטרילית

כהורים המעוניינים לארגן את טקס ברית המילה בצורה הטובה ביותר, עלינו להבין כי מלבד הצורך לבחור במוהל מומחה, באחריותנו לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת להגן על ילדינו במהלך הברית שהינה ניתוח כירורגי לכל דבר ועניין שנעשה במקום פתוח.

ערכת "מילה טובה" מכילה את כל הכלים הדרושים לביצוע הברית על פי דרישות ההיגיינה של משרד הבריאות ועל פי ההלכה. מאחר ואלו כלים שמעולם לא נעשה בהם שימוש הם מונעים כל אפשרות של הידבקות התינוק במחלות זיהומיות כתוצאה מחשיפה לכלים שלא עברו סטריליזציה במכשיר עיקור בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
מה מיוחד בערכה?
הערכה מכילה כלים חד פעמיים (מנירוסטה) בעלי תו תקן בינלאומי, סגורים באריזת וואקום שמעולם לא נעשה בהם שימוש. לכן אין חשש כי התינוק ידבק במחלה זיהומית כגון הרפס במהלך החיתוך. בנוסף , מילה טובה" הינה הערכה היחידה לברית מילה המאושרת ע"י משרד הבריאות והרבנות הראשית.

הוועדה הבין משרדית של משרד הבריאות והוועדה לפיקוח על המוהלים מחייבת כל מוהל להגיע עם סט כלים סטרילי שעבר עיקור במכשיר אוטוקלב שלא תמיד נמצא בידי המוהלים עקב עלותו היקרה. בנוסף, מאחר ומוהלים-רופאים מנהלים מספר בריתות ביום אין להם את האפשרות לעשות את זה טכנית.

באופן מסורתי נעשה חיטוי מקומי של הכלים לפני הברית עם אלכוהול . חיטוי כזה הוא לא מספק ואף פסול ע"י משרד הבריאות . על כן, חובתנו כהורים היא לדאוג שהמוהל ישתמש בערכת כלים סטריליים לשימוש אחד בלבד. זהו האינטרס הראשון שלנו כהורים שאחראים לבריאות התינוק.
ברכישת ערכת 'ברית מילה טובה' גם המוהל וגם ההורים שקטים ורגועים כשכל כלי המילה עברו סטריליזציה והם נקיים וסגורים באריזה סטרילית, ובהרגשה נעימה שכלי מילה אלו הם כלים לשימוש חד פעמי לתינוק שלי בלבד.

הערכה מכילה:
1.)ברכה לברית של סדר הברית בהדפסה מהודרת
2.)קופסה ערכת ברית מילה סטרילית
3.)מגבונים הגיינים לחיטוי הידיים להגנה מפני העברת חיידקים וזיהומים
4.)סכין "חרב פיפיות" – בעלת להב משני צדדים. יחודי ובלעדי פותח על פי המלצות הרה"ג שלמה מחפוד שליט"א
5.)פד מבד לא ארוג – נוח לשימוש
6.)שפורפרת מציצה מפלסטיק פוליקרבונט רפואי
7.)מגן ברית מנירוסטה רפואית 316 חזק במיוחד
8.)מוסקיטו מנירוסטה רפואית 316 חזק במיוחד
9.)שדה סטרילי להנחת הכלים בזמן הברית
10.)מספריים חזקות מנירוסטה רפואית 316 חזק במיוחד – ראש עגול
11.)סיכת הפרדה מנירוסטה רפואית 316 חזק במיוחד – ראש עגול

דאגנו כי עלות הערכה תהיה שווה לכל כיס והיא נמכרת במחיר של 200 ש"ח.

על מנת לקבל פרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון :1800-335-666
או באתר האינטרנט http://www.kittobrit.com/  בו תוכלו גם לבצע הזמנה וכן למצוא רשימה של בתי מרקחת מובחרים וחנויות לתינוקות בהם תוכלו למצוא את ערכת ברית המילה הסטרילית.

באדיבות חברת "ביי ישראל" המשווקת הבלעדית של ערכת ברית מילה סטרילית "מילה טובה"

צפו בראיון שערכתי עם ד"ר אטיאס – רופא נשים בבית החולים לניאדו

תגובה אחת

  1. רעיון נהדר – איך לא חשבו על זה קודם !!!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה