עמוד ראשי / כושר וספורט / בייבילאטיס – פילאטיס מכשירים לנשים לאחר לידה ביחד עם הבייבי – באוקסיג'ן פילאטיס

בייבילאטיס – פילאטיס מכשירים לנשים לאחר לידה ביחד עם הבייבי – באוקסיג'ן פילאטיס

אוקסיג'ן פילאטיס מכשירים"למה בייבילאטיס? כי זה חוסך כסף לבייביסיטר ומאפשר לפחות שיעור אחד בשבוע. כי במקרה הפאסיבי הילד ישן בעגלה ובמקרה האקטיבי הוא משקולת מחייכת והוא יכול גם לשחק על המזרן ליד. כי הוא לא הילד היחיד שמפריע בשיעור וזאת הזדמנות מצוינת לעבוד על רצפת האגן." מירב אוחיון, אמא למאיה בת חצי שנה

מה זה בייבילאטיס? 
חופשת הלידה, זו הזדמנות נהדרת, לעשייה למען עצמך. לשיעורי בייבילאטיס תוכלי להגיע עם תינוקך. את תוכלי להתאמן בנחת וליהנות מהיתרונות של מיטת הפילאטיס, כשתינוקך לצידך בעגלה או בסלקל. וכאשר לתינוק נמאס לשכב בעגלה, נמשיך להתאמן ביחד איתו! יש מגוון תרגילים שמאפשרים לאם להתעמל ביחד עם התינוק והתועלת היא כפולה!! התעמלות ביחד עם התינוק תורמת להתפתחות המוטורית והרגשית שלו ולחיזוק הקשר ביניכם. בנוסף, תוכלי לקבל הדרכה כיצד להתנועע נכון בזמן שאת מרימה, מחזיקה, מאכילה. ואם יש לך שאלות לגבי התפתחות תינוקך, תוכלי לקבל עליהם מענה בשמחה. לאחר חופשת הלידה, תוכלי להמשיך להתאמן בפילאטיס במסגרת קבוצה ולהעלות את רמת הכושר, כעת שאת מכירה את עקרונות השיטה וגופך התחזק.

פילאטיס מכשירים תל אביב

למה בייבילאטיס באוקסיג'ן פילאטיס?
שיעורי הבייבילאטיס הם ייחודיים לסטודיו אוקסיג'ן ברמת אביב!
השיעורים מועברים ע"י מדריכות פילאטיס מזרן ומכשירים מוסמכות ומקצועיות. הצוות הנפלא והמקצועי של הסטודיו ילוו אותך לאורך שיעורי הבייבילאטיס בהבנה מלאה של המסע הנפלא שעובר גופך. ניתן לקבוע את השיעורים כשיעור פרטי, לך ולילדך, או בקבוצה. שיעורי הבייבילאטיס מתאימים גם כשוברי מתנה ליולדת.

בייבילאטיס

מה קורה לגוף האישה לאחר הלידה?
לאחר תשעת חודשי ההריון שבהם גוף האישה עובר שינויים מבניים ופיזיולוגיים, ולאחר תהליך הלידה עצמו השונה מאישה לאישה, מגיעה תקופת 'משכב לידה' שמלבד ההתמודדות עם החלמתו והתאוששותו של הגוף לאחר הלידה, מתווסף עוד צורך – הטיפול בתינוק. החזקת התינוק לאורך זמן על הידיים בעמידה עלולה לגרום לכאבי גב תחתון בעקבות יציבה לא נכונה, האכלת התינוק בין אם בהנקה או בבקבוק גורמת לאם לרכון קדימה ובכך לסגור את בית החזה, ומלבד הקשר לפגיעה ביציבה, הדבר משפיע גם על הנשימה. לאחר שישה שבועות (לידה רגילה) ולאחר בדיקה אצל הרופא, האישה יכולה לחזור בהדרגתיות לפעילות גופנית מתאימה. פעילות גופנית מתאימה לנשים לאחר לידה תכלול בעיקר: חיזוק רצפת האגן, לימוד הפעלת השריר הרחב בטני, המסייע למניעת כאבי גב תחתון, חיזוק חגורת הכתפיים, חיזוק שרירי זוקפי הגו המסייעים ליציבה נכונה. שיטת הפילאטיס היא שיטה מצוינת לשיקום גוף האם לאחר הלידה.

ולמה פילאטיס מכשירים לנשים לאחר לידה?
שיטת הפילאטיס מאפשרת לאם לחזור בהדרגה לפעילות גופנית מלאה ולשפר את יכולתה הגופנית, תוך הקשבה לצרכי גופה ותחושותיה. עקרונות שיטת הפילאטיס מאפשרים לאם להתחבר אל גופה מחדש. בשיעור הפילאטיס, בנוסף לעבודת חיזוק השרירים בעומסים מתאימים, מקדישים תשומת לב לנשימה, לעבודה איטית ומודעת, לחיבור בין הגוף לנפש, אשר תורמים לאם חוסן גופני ורגשי כאחד.

אוקסיג'ן פילאטיס
בימים אלה אנחנו חוגגים בת מצווש – 12 שנה לסטודיו. סטודיו אוקסיג'ן פילאטיס ממוקם במיקומים הנוחים בקניון רמת אביב ובתוך קנטרי רמת אביב ג'. הסטודיו מציע שיעורי פילאטיס מכשירים בקבוצות קטנות (עד 6 מתעמלים), עם יחס אישי, אווירה מקצועית ואינטימית בסטודיו בעיצוב אורבני הורס!

הצוות שלנו כולל למעלה מ-10 מדריכות ומדריכים מקצועיים ומנוסים שרק מחכים לגרום לכן להתמכר לפילאטיס : ) שיעורי הפילאטיס מתאימים לכל אחד ובכל גיל, ומועיל במיוחד לנשים בהריון ולאחר הלידה.

כתובת האתר: www.oxygenstudio.co.il
עמוד הפייסבוק: אוקסיג'ן פילאטיס
כתובת: ברזיל 15 תל אביב, פינשטיין 18 רמת אביב ג' בתוך קנטרי ג' תל אביב
טלפון: 03-6423233

בייבילאטיס

השיעורים יתקיימו:
בימי א' בשעה 11:30 בסניף קאנטרי רמת אביב ג'.
בימי ד' בשעה 12:00 בסניף קניון רמת אביב.
*ניתן להגיע לשיעורים בשני הסניפים.
*הכל בכפוף לתקנון אוקסיג'ן.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה