עמוד ראשי / מתכונים ותזונה / "פריגת" משיקה סדרת מוצרים בהשראת טעמי הטבע שלנו

"פריגת" משיקה סדרת מוצרים בהשראת טעמי הטבע שלנו

סדרת טעמי הפרדס: תפוז,אשכולית וקלמנטינה "פריגת", המתמחה בייצור מיצים מבוססי פרי טבעיים ואיכותיים, מתחדשת במראה חדש בהשראת הטבע הישראלי, ומשיקה סדרת טעמי הדרים, "בטעם של פעם": תפוז, אשכולית וקלמנטינה. פריגת - טעמים חדשים סדרת הפרדס, בטעמי הדרים אהובים המייצגים את הטבע הישראלי של כולנו, מייצגת זיכרון נוסטלגי "של פעם", בהשראת ריח הפרדסים והפירות המשכרים. בפיתוח הסדרה החדשה הושקעו משאבים רבים וזאת על מנת ליצור את טעמי התפוזים, אשכוליות וקלמנטינות הקרובים ביותר לטבע. הסדרה מציעה, מיצי פירות נפלאים במרקם טבעי וניחוח עשיר בשילוב חתיכות פרי עסיסיות. דורון ארד, סמנכ"ל שיווק "פריגת", מוסר: "אנו שמחים לרגש ולהפתיע את הצרכנים שלנו עם מראה חדש ומרענן של מוצרי פריגת, בראשם סדרת מוצרים איכותית ומיוחדת בטעמי הפרדס.

השנה בחרנו לשים את הטעם הישראלי והטבע במרכז העשייה, ומאמינים כי הצרכנים יאהבו יחד איתנו את טעמי הפרדס של פעם, ואת ההדרים שכל כך אופייניים לארצנו. אין כמו טעמו של הטבע לייצג את האופי הישראלי, השורשיות, המשפחתיות וכמובן הרעננות". פריגת, מציעה מגוון רב של טעמים מבוססי פרי, בהם טעמים קלאסיים, שילובים ייחודיים של פירות, טעמים עם חתיכות פרי, דיאט ועוד. המשקאות מיוצרים ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל מלאכותיים. פריגת - טעמים חדשים • ניתן להשיג את סדרת טעמי "פרדס", בבקבוקי ליטר וחצי, חצי ליטר ו-330 מ"ל ברשתות השיווק ונקודות המכירה ברחבי הארץ. • מחיר החל מ- 6.5 ₪ (המחיר לצרכן נקבע ע"י הקמעונאי). מבצע מיוחד לרגל ההשקה: מארז שלושה בקבוקי ליטר וחצי ב-15 ₪ בלבד (המחיר לצרכן נקבע ע"י הקמעונאי)

3 תגובות

 1. כן בטח ברור… זה מיץ טבעי וזה במחיר כזה… הרי אם זה היה מיץ טבעי המחירים היו ממש יקרים…
  זה פשוט עבודה בעיניים… במיצים האלו יש פחות מ 20% מיץ טבעי..
  אז כל הפרדסים האלו לא בדיוק יעזרו להם בעניין…

 2. עבודה בעיניים!! לקרוא למיץ פרדס לא מכניס אליו את הפרי.
  חבל כבר שלא קראתם למוצר- חומרי טעם וריח

 3. איזה ניסיון מיתוג כושל!!
  מה נראה לפריגת, שאם הם יקראו למוצר שלהם "בריא" אז כולנו נבלע את זה כמו דגים?
  ניסיון בינוני להטעות את הצרכנים בעזרת מיתוג

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה