עמוד ראשי / לשעות הפנאי / שבועוני? שעוני? מוצרים חינוכיים לילדים!

שבועוני? שעוני? מוצרים חינוכיים לילדים!

מוצרים חינוכיים לילדים - Familytime.co.il  – כלים של ממש לעזרה מול הילד!

כל הורה יודע, לילות הפוכים ובכי בלתי פוסק יכולים להפוך כל הורה רגוע לחסר סבלנות ועצבני. כל מאבק כוחות עם הילדים הופך אוירה נעימה בבית לאווירה מתוחה ועצבנית.

familytime – מוצרים שהם כלים להורים מצד אחד, ומשחק-אטרקציה לילדים מצד שני. למידה תוך כדי חוויה והפנמת מונחים מופשטים כמו זמן (שתמיד קשה להם להבין), ע"י מוצרים מוחשיים. כולנו כבר יודעים כמה השגרה חשובה לילד ומקנה לו בטחון רב ולו מתוך הידיעה מה מצפה לו. לא סתם בגנים יש סדר יום מובנה, הילד יודע בדיוק מתי המפגש, מתי אוכלים, מתי חצר וכן הלאה. הידיעה המובנית הזו לא מותירה לו תהיות ומחשבות בראש 'מה קורה עוד מעט?' או 'האם אמא תבוא לקחת אותי…?'. ברור לילד, מתוך השגרה, שאחרי השינה – אמא באה.

אז כמו בגן – גם בבית צריך שגרה, בדיוק מאותה סיבה ומסיבות רבות נוספות…כשילד יודע ורגיל למשל לשגרה לפני השינה (ארוחה, אמבטיה, צחצוח שיניים ולישון), ייפסקו גם מאבקי הכוח והריבים על הפעולות הללו.

אז מה הם בעצם הכלים הללו?

שבועונישבועוני: (לרכישה)
שבועוני הוא לוח בצרוף 42 מגנטים הקשורים לשגרת השבוע של הילד.
מגנטים של חוגים (ספורט/ריקוד/מוסיקה וכדומה), פעילויות אחר הצהרים (גן שעשועים/זמן אבא/ים-בריכה וכדומה), ממרחים לכריכים של הבוקר ועוד מגנטים נוספים כמו מילים של הפעילויות לגיל המתאים.

בעזרת שבועוני הילד נהנה מסידור השבוע שלו, מגלה אחריות, יכול לבחור בעצמו את הממרח בכריך לגן, וגם מקבל מענה על "מה עושים היום? מתי בא חבר? מתי הולכים לים?" וכדומה. בנוסף, הילד לומד להבין בצורה חווייתית את משמעות הזמנים אתמול/מחר/מחרתיים ומפנים את תחושת זמן ההמתנה שיש לו בין פעילות לפעילות.
שבועוני עוזר לילד לפיתוח אחריות ועצמאות!

פעילויות שבועיות

מגנטים שבועוני

 

 

 

 

 

התארגנות בכיף: (לרכישה)
ההתארגנות בכיף (בוקר וערב) עוזרת לנו למקד את הילד בהתנהלויות שלרוב מלוות בלחץ ומאבקי כוחות… בין אם מהסיבה שההורים ממהרים בבוקר לעבודה וחייבים שהכל יהיה מוכן בזה הרגע ובין אם מהסיבה שלילד אין כוח לקום/להתקלח/להתארגן ליציאה בבוקר או שינה בערב.
שני הלוחות המציגים בפני הילד את הפעולות שיש לעשות והאפשרות שלו לסמן ולבחור מה הוא עושה קודם, רותמת אותו לשיתוף פעולה מתוך תחושת מסוגלות הן מהבחירה שהוא עושה והן מההצלחה שלו לבצע את הפעולות ללא עזרה . הדבר עוזר לפיתוח העצמאות והפחתת מאבקי הכוח על ההתארגנויות בבוקר ובערב, מעבר לשיתוף פעולה הדדי בניכם לבין ילדכם.

*המוצר מגיע עם הדרכת הורים מפורטת בגישת אדלר של שלי פורפר-רוזן

התארגנות בוקרהתארגנות ערב
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שעוני: (לרכישה)
שעוני הוא שעון קיר בצרוף מגנטים של שגרת כל היום. ע"י מיקום המגנטים בשעות על השעון (כשבדר"כ רוב סדר היום הוא קבוע), הילד גם לומד ומפנים את הפעולות שחוזרות על עצמן יום יום (כשבכל גיל נוסף עוד מגנט שרלוונטי לגיל כמו חוג, זמן חבר ושעורי בית) וגם עם הזמן מבין את משמעות המחוגים, השעה, הזמנים, עד לשלב שהוא כבר קורא שעון. המיקוד בשעון הוא על שגרת הערב המובילה לשינה טובה יותר עבור הילד, ובוודאי שעבור ההורה.

שעונימגנטים שעוני
שעוני כל המילים

 

 

 

 

 

 

—————————————————————————————————————————————————————–
אתר: familytime פייסבוק: familytime – משחקים חינוכיים לילדים
טלפונים לברורים: שלי פורפר-רוזן: 054-4909199 שלי קופלמן שפיר: 052-6922221

להזמנת המוצרים היכנסו: לחנות הפייסבוק

שלי קופלמן שפיר: יוצאת מכון אדלר, כיום אמא ל-3 ילדים.
מרגע לידת בתה הבכורה זיהתה צרכים בחיי היומיום עם הילדים, שאמנם יש להם פתרונות תאורטיים נפלאים, ספרות רבה ומפורטת אבל ללא כלים של ממש לעזור להורים למול הילד.

שלי פורפר-רוזן: מטפלת מוסמכת ומדריכת הורים בגישת אדלר, שתמיד המליצה למטופליה להכין רשימות ודפים ככלי עזר, נתקלה במוצרים מוכנים ועמידים בדיוק כמו שהתכוונה ובמחירים סבירים וכדאיים. ומתוך החיבור של שלי פורפר למוצרים, ושל שלי שפיר ליידע המקצועי הרחב של פורפר – חברו שלי ושלי יחדיו, וכך נולדה והתרחבה חברת FamilyTime ואיתה מוצרים חינוכיים לילדים.

2 תגובות

  1. אשמח לקבל את השעוני; יש לי שתי בנות עם בעיה קלה של התארגנויות במהלך היום, כולל אי צפייה מראש של הלו"ז – שעוני יכול לסייע להן בכך…
    במידה והשעוני יענה על צרכינו, אשמח לרכוש את 'התארגנות בכיף'.
    תודה!

  2. תרצה צימרינג

    השעוני יכול להיות פתרון מצויין לבת שלי שלא רוצה להבין שהגיע הלילה :)

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה