עמוד ראשי / הריון ולידה / שיפור איכות הזרע

שיפור איכות הזרע

לאחר שיחה רומנטית ומרגשת במיוחד, החליטו שני בני הזוג לממש את אהבתם ולהביא לעולם צאצא ראשון. כולנו יודעים מה צריך לעשות כדי שהדבר ייצא לפועל ולא נפרט זאת כאן, אך ידוע כי ישנן מספר הכנות שעושים זוגות רבים לפני ההיריון.

אחת הפעולות הנפוצות בקרב הנשים היא נטילת תוספי מזון למניהם ואכילת מזונות שונים להגברת הפוריות ומניעת מומים בעובר וכן בדיקות אותן עוברת האישה כדי להבטיח הריון.

אבל רגע, מה עם הגבר? נהוג לחשוב כי על הגבר רק "לבצע את המוטל עליו" (בדרך כלל במיטה) ובזה מסתיים תפקידו בהריון, שגם אותו כמובן, נושאת האישה. מסתבר כי ישנם דברים נוספים שכדאי שכל גבר המעוניין להעמיד דור חדש יידע.

גורמים רבים, אצל הגבר ואצל האשה כאחד, עלולים למנוע את היווצרות ההריון. אי פוריות הוא מצב שבו קיים גורם, אצל הגבר או אצל האשה, אשר מונע היווצרות של היריון. חשוב להבין, כי מצב של אי פוריות אינו מצב בלתי הפיך – גורמים רבים של אי פיריון ניתנים בהחלט לפיתרון.

ספירת זרע נמוכה אצל הגברים אחראית ל50% ממקרי אי הפריון אצל בני זוג. זוגות רבים, המנסים להיכנס להריון ללא הצלחה, עלולים להיכנס למתח נפשי תוך כדי הניסיונות הכושלים, דבר שעלול לפגוע עוד יותר בסיכוי להיווצרות הריון.

לכן, מומלץ מאוד כי גם הגבר ידאג לאורח חיים בריא וייטול גם הוא תוספי תזונה לשיפור איכות הזרע במהלך תכנון ההיריון ולא להמתין ולחכות למצב של אי היווצרות הריון. 'פורימור', הוא תוסף תזונה שפותח במיוחד על ידי מומחים למען בריאות זרע אופטימאלית, עם מרכיבים שהוכחו מחקרית כבעלי תפקיד מרכזי בשיפור ביצועי הזרע. המוצר מכיל תוספי תזונה המשפרים פרמטרים של בשלות זרע, צורה, תנועתיות, ריכוזיות, וגם אנטיאוקסידנטים המגנים על הזרע מפני הנזק של רדיקלים חופשיים.

– מחקרים קליניים מוכיחים שמרכיבי הפורימור חיוניים לבריאות זרע אופטימאלית, ושהם משפרים פרמטרים של ריכוזיות, צורה ותנועתיות.

– מכיוון שמשך יצירת הזרע באשכים הוא כשלושה חודשים, הרי שתקופת המינימום לצריכה היא שלושה חודשים ועד לכניסה להריון.
– פורימור הוא אמצעי פשוט, יעיל ובטוח לתמיכה בפוריות הגבר באמצעות תוספי תזונה הנחוצים להתפתחות התקינה של הזרע.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר במייל

* שם מלא

* דוא"ל

נושא

הודעתך

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה