עמוד ראשי / תינוקות וילדים / שינה / מתחברים לקסם – שפת התינוקות

מתחברים לקסם – שפת התינוקות

חן טיסון ומורן אייזנשטייןשמי חן טיסון, ואני הבעלים של "מתחברים לקסם". אני מדריכת שפת התינוקות ויועצת שינה בשילוב תטא הילינג ואינטליגנציה רגשית.

"מתחברים לקסם" ילמד אתכם, ההורים, לחיות מתוך הורות שלווה ורגועה, המאפשרת לכם לישון טוב בלילה עם תינוק רגוע שלא בוכה, ע"י הקשבה, ויכולת להבין ולתקשר עם התינוק שלכם טוב יותר!

כשאני למדתי איך להקשיב לתינוקת שלי, והצלחתי לספק לה את הצרכים הבסיסיים שלה, התחלתי ליהנות משנת לילה ארוכה, הפכתי להיות בטוחה באימהות שלי וביכולת שלי להיות אמא מעולה, נהניתי מתינוקת מאושרת, בריאה ורגועה, ללא רגשות אשמה, ללא עייפות, חוסר סבלנות ועצבנות וללא בזבוז זמן על ניסוי וטעייה כדי להבין למה התינוקת שלי בוכה!

שפת התינוקות זהו סיפור שמתחיל באינטואיציה של אמא אחת, מוזיקאית מחוננת, פריסיליה דנסטן. פרסיליה הצליחה לזהות בבכי של בנה התינוק 5 צלילים. לאחר 10 שנים של מחקר ועם תצפיות של מעל 1000 תינוקות, ניתן לומר בוודאות שאלו הן 5 מילים שכל התינוקות בעולם משתמשים בהן כדי להביע את הצרכים הבסיסיים שלהם.

5 המילים מבוססות על רפלקסים של הגוף, שכל תינוק נולד איתם. כשתינוק רעב, נוצר אצלו רפלקס המציצה, וכשנוסף לזה קול, זה תמיד יישמע כ"נה". כשתינוק עייף, נוצר אצלו רפלקס הפיהוק, וכשנוסף לזה קול זה יישמע כ"אאו". לדוג' ולפרטים נוספים אני מזמינה אתכן לצפות בסרטון.

שם העסק: מתחברים לקסם – להקשיב, להבין, לתקשר עם התינוק שלך.
האתר שלי: http://chentison.com/
הסדנא הקרובה: http://chentison.com/hasod/
הפייסבוק שלי: http://www.facebook.com/mitchabrimlakesem
כתובת מייל: chentis1@gmail.com
טלפון: 054-7881883
קישור לאתר הרשמי של שפת התינוקות דנסטן ישראל:
http://www.dunstanbaby.co.il/

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה