עמוד ראשי / לשעות הפנאי / gymstick – ג'ים סטיק

gymstick – ג'ים סטיק

נראה כי המגמה של היום היא להצליח לעשות כמה שיותר פעולות מבלי לצאת מהבית. אם מדובר בתקשורת רחבת היקף עם אנשים שונים, עד כדי ניהול פרויקטים ותכנון עסקי. לאחרונה גם הקניות בסופר כבר אינן מאלצות אותך לצאת מהבית. לאורח החיים שלי זה מתאים נהדר. אני אישה עסוקה, אישה שעובדת ומתחזקת בית עם ילדים ועם זאת, חשוב לי למצוא את הרגע לעצמי ולדאוג לבריאות הגוף והנפש שלי. בעבר, כשהיה לי יותר זמן, נהניתי לצאת מהבית לשיעורי יוגה או פילאטיס. השעות אמנם תמיד היו לא נוחות. ובימי החורף, הדיאלוג הפנימי של ללכת או לא ללכת, היה מתחיל עם פקיחת העיניים בבוקר. היום זה עוד יותר מורכב. כל התארגנות של עזיבת הבית היא אופרציה שלמה. עד כדי כך שאני מעדיפה לוותר על הפעילות הגופנית, למרות היותה חשובה ומשמעותית לבריאות שלי.

לאחרונה, התוודעתי למספר מוצרים אשר מקלים עלי את העבודה בצורה שלא תאמן. מדובר בכמה וכמה מוצרים, אשר ברכישה אחת נהיים חלק מהבית שלי וחלק מאורח החיים החדש שלי. המוצרים אינם יקרים ואינם תופסים מקום בבית. והחשוב מכל: הם מאפשרים לי חופש לעשות פעילות גופנית חשובה, מתי שרק מתחשק לי. אפילו אם מדובר בהפוגה של 10 דקות. המכשירים זמינים ואני מנצלת אותם לעיתים קרובות מאוד. אני מרגישה שהכי חשובה לי פעילות של חיזוק הגוף וגמישותו.

אחד המכשירים עליהם אני רוצה להמליץ הוא הג'ים סטיק. הגי'ם סטיק בנוי ממוט פיברגלס עמיד ואיכותי אשר אליו מחוברות רצועות תרגול אלסטיות. כאשר קיבלתי את הערכה לביתי, התרשמתי ממידת המקצועיות וממידת הידידותיות של המוצר. באמצעות חוברת מפורטת, אשר מצורפת למכשיר. תוך כמה ימים הצלחתי להפיק מהמכשיר כל כך הרבה טכניקות ותרגילים אשר נועדו בין היתר לייצוב וחיזוק הגוף, פיתוח הגמישות, פיתוח הקואורדינציה ועוד דברים נוספים.

בניגוד למכשירי כושר כבדים ומסורבלים, המכשיר הזה נוח לתפעול, אינו תופס מקום והתוצאות נראות במהירות. מדובר במכשיר כושר מהפכני לעיצוב הגוף כולו המחזק, מעצב ומפעיל כל שריר בגוף! מתאים לכל גיל ולפעילות גופנית בכל מקום ובכל מצב.
שיטת Gymstick היא שיטת האימון המובילה והמהפכנית בעולם, עכשיו גם כאן בישראל.
Gymstick נותן תוצאות אמיתיות בזמן קצר.
מכשיר כושר זה המבוסס על טכנולוגיה הייחודית שלו על מנת להפעיל את קבוצת השרירים העיקרית (והשולית) כולה במרכז הגוף Gymstick עובד על כל קבוצות השרירים העיקריות, כמו גם על קבוצות השרירים הקטנות והתומכות בהן משתמשים לאיזון ולקואורדינציה.

לפרטים נוספים והזמנה כתבו לנו למייל:

* שם מלא

* דוא"ל

נושא

הודעתך

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה