עמוד ראשי / העצמה / האומץ להיות מי שאת – הרצאה של מורן אייזנשטיין

האומץ להיות מי שאת – הרצאה של מורן אייזנשטיין

מורן אייזנשטיין מעוררת השראה וסוחפת אלפי אנשים מידי יום בפוסטים ובסרטונים שהיא מעלה בדף הפייסבוק Emush

בהרצאה מורן משתפת על חיי הזוהר, החיים שאחרי, על המהפך שעשתה בחייה ובעיקר על "האומץ להיות מי שאת" וללכת עם האמת שלה.

תוך כדי חיפוש עצמי פיתחה כלים ייחודיים שעוזרים לאנשים רבים לשנות את חייהם. כלים שעזרו לה להתחזק, לשחרר את העבר ולהרגיש הרבה יותר טוב.

במשך השנים האחרונות קיבלה אלפי שאלות מאמהות, "למדתי שכולנו באותה הסירה מחפשות את הנתיב שיוביל אותנו אל האושר הפרטי שלנו".

מורן מדברת מהלב ובפתיחות על כל אותם נושאים שלעיתים נדמה לנו כנשים, כאמהות וכבנות אדם שרק אנחנו עוברות. מחשבות ורגשות על שלל גווניהם מקבלים מקום, במה, שקודם לכן נדמו כסודות שהשתיקה יפה להם.

מורן מזכירה בהרצאתה לכל אחת שהיא יכולה וזו זכותה להיות מי שהיא באמת. לפעמים כל מה שאדם צריך זו תובנה קטנה, דחיפה, אישור שהוא יכול.

בהרצאה אשתף אותך:

איך לקבל החלטות אמיצות לשינוי ?

 איך להעלות את הערך העצמי ולקחת אחריות ושליטה על החיים?

 איך להניע עצמנו אל עבר המטרות והחלומות שלנו?

 איך לזמן את הזוגיות הראויה לנו מבלי להתפשר?

 איך להתגבר על פחדים וחשיבה שלילית שתוקעת אותנו במקום?

אז מה הסיפור שלי?

 אני מורן אייזנשטיין, נעים מאד! לפני הכל אמא. לאריאל, קים וניל. בשנים האחרונות אני בעלת דף הפייסבוק Emush שמונה כ- 100 אלף (בעיקר) עוקבות. עם חשיפה חודשית של כ- 2 מיליון לחודש. אני כותבת ומחזקת אנשים ונשים בפרט ועוזרת להן לראות את העוצמות שלהן. אני עובדת בשיתופי פעולה עם החברות הכי גדולות בארץ.

 לפני 5 שנים כשהתגרשתי, החלטתי להקשיב ללב ולאמת שלי ולקבל את המהות והשליחות שלי בחיים. הקמתי את קבוצת love yourself ועשרות נשים מידי שבוע עברו תהליך מעצים והיום חיות את החיים שהן בחרו. כיום, אני רצה ברחבי הארץ עם ההרצאה שלי "האומץ להיות מי שאת" הרצאה שגורמת לנשים להפוך לגרסא יותר טובה של עצמן ואומץ לקבל החלטות.

 מעבירה סדנאות "לנצח את הסיפור שלך". בקרוב יצא ספר התפתחות אישית שכתבתי בהוצאת אור עם. אני נשואה בפרק ב' לאהבה שאני זימנתי לחיי, גרה במושב, לומדת מידי יום להתחבר לפשטות, לרוחניות לזמן לחיי מידי יום שפע, הגשמה ויצירה וכמובן לאמונה שמלווה אותי, לא מוותרת על החלומות שלי ושואפת מידי יום לשפר את עצמי ולהיות תמיד נאמנה לאמת שלי.

 אמונה היא חלק בלתי חשוב מחיי, היא הדלק שלי. האמונה ליוותה אותי ומלווה מידי יום ונותנת לי כוח! אבל! אמונה בלבד לא עוזרת, אדם צריך לעזור לעצמו.

"תפתח לי פתח כחודו של מחט אפתח לך עולם ומלואו". מחכה לך, בואי לפתוח את הפתח לשינוי חייך מקצה לקצה. בואי לנצח את הסיפור שלך אף פעם לא מאוחר מידי!

*להזמנת הרצאה התקשרו לטליה בטלפון: 050-6687449

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה