עמוד ראשי / אודות

אודות

את ההחלטה להקים את Emush – מועדון אימהות ולייף סטייל, קבלתי לאחר לידה לא פשוטה שעברתי. אף אחד לא הכין אותי באמת למה שעומד לבוא, כולם כאילו ייפו את הדברים, כמה הריון ולידה זה דבר מקסים ואיזה דבר אלוהי זה ילד ראשון (לא שזה לא נכון…) שכחו לספר לי על התמודדות עם הימים הראשונים, עם התפרים, הברית, הגזים וכל מה שמרכיב את החוויה האישית, הדיכאון אחרי הלידה והקשיים בזוגיות.

החלטתי לחלוק ולשתף ולהוציא את כל האמת לאור. אשתף אתכם בחוויות והניסיון האישי שלי וגם מניסיונן של נשים נוספות שהחליטו לחלוק, תמיד אשמח לשמוע גם על הניסיון שלך.

באתר תוכלו למצוא גם עצות רבות וטיפים מועילים מגידול ילדים, הנקה, התמודדות עם תפרים, אבל גם טיפים על אופנה ולייף סטייל כי גם אותך אסור לשכוח. כל מה שתמצאו באתר הם שירותים ומקומות שבדקתי בעצמי. אני יודעת מניסיון אישי, שהכי טוב ללמוד מניסיון של מישהו אחר, אני מקווה שתוכלו למצוא כאן לפחות טיפ אחד שיכול לעזור ולשפר את החיים באופן משמעותי ואני בטוחה שאם תעמיקו תמצאו הרבה יותר מאחד…

מקווה שתיהנו, תכתבו, תמליצו ותהיו עזר לנשים אחרות. הקמתי את האתר הזה מליבי ונשמתי שבועיים אחרי שבני אריאל נולד. היה לי חשוב לשתף אתכן בחוויות שלי לטוב ולרע מתוך החוויה עצמה. שיהיה לכולן הריון פורה ומצמיח, לידה קלה, וגידול הצאצאים באהבה.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן