עמוד ראשי / מערכת יחסים נרקיסיסטית / איך הנרקיסיסט גונב לך את שמחת החיים? וגורם לך להרגיש עצובה וכבויה.

איך הנרקיסיסט גונב לך את שמחת החיים? וגורם לך להרגיש עצובה וכבויה.

נכנסת למערכת יחסים איתו כשאת שמחה ואופטימית. ככול שחלף הזמן הפכת להיות עצובה יותר ויותר. כאילו משהו הוריד לך את החשמל מבפנים, את מרגישה כבויה. יכול להיות שאת כבר לא מזהה את עצמך? הפכת להיות גירסא קודרת, מתוסכלת, כנועה, מבולבלת של עצמך.. מערכת היחסים הנרקיסיסטית הזו הצליחה להוציא אותך מאיזון, להוציא אותך מהמקום הטוב שלך.

אולי גם את כמוני, לא ידעת (או שאת רק מתחילה לגלות עכשיו שמשהו לא בסדר) שנכנסת למערכת יחסים עם נרקיסיסט. את שמחה ומאושרת וחולקת את הכול עם מי שאת מאמינה שהוא הנשמה התאומה שלך. את באמת ובתמים מאמינה שהוא ישמח בשמחתך: אם הצלחת לקבל את עבודת חלומותייך, אם קיבלת קידום בעבודה, אם חברה טובה החליטה להזמין אותך ליום פינוק.. או כול דבר שבאמת משמח אותך.. אז בהתחלה הוא היה ממש מפרגן, אומר לך שאין כמוך ראויה לזה, כמו שמתנהלים בתוך זוגיות בריאה.

עוד רגע והמסכה יורדת ואז מתגלות הפנים האמיתיות של הנרקיסיסט

אבל ויש כאן אבל! בהתחלה הוא לא באמת חושף את עצמו, בהתחלה הוא עוטה על עצמו מסכה שהיא התגלמות השלמות. אבל במהלך הזמן, המסכה הזו הולכת ויורדת והפנים האמיתיות של הנרקיסיסט מתגלות. וכך את מוצאת את עצמך משתפת אותו בדיוק כפי שאת משתפת אותו כול הזמן, רק שמפעם לפעם את שמה לב שהוא כבר לא שמח בשמחתך, ומתחילות לצוץ מצידו כול מיני מניפולציות רגשיות כמו התקפי זעם, הענשה בשתיקה, לשחק לך על המצפון, להעמיד אותך במבחן של מה יותר חשוב לך.. תזכרי המטרה של הנרקיסיסט זה שתהיה לגמרי בשליטתו. הוא לא יכול לראות אותך שמחה ממשהו שלא קשור אליו!

ומה קורה אצלך? את אוהבת אותו ולא רוצה לאבד אותו. את מתחילה לפקפק בעצמך, להקטין כול מיני דברים, לאט לאט את מתרחקת מהדברים שבאמת עושים אותך מאושרת, את אומרת לא לחיים שלך כפי שהכרת אותם. מתרחקת מחברים וחברות שמלווים אותך שנים.. ועם כול צעד כזה שאת עושה.. את פשוט מתרחקת ממי שאת באמת, ממקור הכוח שלך, מהזרימה שלך.. ואת הופכת להיות בן אדם כבוי..

ואני כאן כדי להזכיר לך שיש אותך, שאת יכולה לחזור לאיזון שלך, שאהבה אמיתית לא תבקש ממך לוותר על עצמך, באהבה אמיתית את לא עבד של הצד השני.


אני יצאתי משם (תודה לשם) ואני כאן בשבילך, הכנתי לך 6 שעות של ידע, שתדעי את כול מה שאת צריכה לדעת על מערכת יחסים נרקיסיסטית, רעילה, כדי שתוכלי לחזור אל מי שאת ולהשתחרר מהכבלים – ידע זה כוח! לחצי על הקישור:

https://bit.ly/3bOCzbn

לתהליך אישי איתי אחד על אחד לחצ/י על הקישור:

https://bit.ly/3L6IJkG

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן