עמוד ראשי / זוגיות / איך לגרום לבחור להיות מטורף עלייך ב- 10 ימים!

איך לגרום לבחור להיות מטורף עלייך ב- 10 ימים!

איך לגרום לבחור להיות מטורף עלייך…ב-10 ימים !

היי מורן, אני בת 26 ויוצאת עם בחור 3 חודשים. אנחנו כול היום אחד בתחת של השני. מאוהבת בו מעל הראש. בימים האחרונים הוא התרחק, לא עונה, נעלם, אני לא יודעת מה קרה? מתה להחזיר אותו אליי. אני לא ישנה, לא אוכלת, פוחדת שירד לו ממני. מה דעתך?

תשובה:
התחלת קשר חדש? בהתחלה הבחור התקשר וחיזר אחרייך ופתאום נעלם? כלב!!! רבות מאיתנו עברו את זה. אז הנה כללים שחייבים לעמוד בהם, כדי לגרום לגבר שלך להבין שאת האחת…(במידה והכול זה מלמעלה וזה האחד). עכשיו מה שנותר זה להיות הכלבה הרעה, לשים את הרגשות בצד ולהראות לו מי הגבר בבית. להיות או לא להיות זאת השאלה..

כמובן שהכללים הם לא בכול מחיר, רק אם הגבר שווה את זה, לא אלים, לא קמצן, לא בוגדני…וכול הדברים שלא צריכים להיות בגבר…נו לפעמים צריך להוביל אותם אל הדרך ..ממתי גברים מבינים מה הם רוצים? הנה אני התחתנתי, ועדיין בעלי לא מבין מה אני רוצה ממנו…

1. כשהוא בא לאסוף אותך, את נכנסת לאוטו עם חיוך כאילו עכשיו יצאת מסקס לוהט. כשהוא ישאל אותך מה החיוך הזה? והוא בטוח ישאל תעני בתמימות "אני שמחה לראות אותך…"
2. לא משנה מה, בשום מצב בעשרה ימים האלו את לא נוגעת בו על דעת עצמך. אם הוא נוגע תזרמי, תיגעי, תיגמרי, אבל אך ורק כשהוא מתקרב אליך. אם למשל אתם במסיבה והוא רחוק ממך לא לחפש אותו, לא לקרוא לו, לחכות שהוא יקרקר סביבך.
3. תני לו את הסקס הכי טוב שאת אפילו לא מדמיינת שאת מסוגלת לתת למישהו – כל לילה. תהיי הבחורה מהפנטזיות, תשגעי אותו תני לו לגמור עוד ועוד…גברים אוהבים כלבות במיטה.
4. תדברי עם מחזר בטלפון. אל תהיי קיצונית מידי, וכמובן שהמחזר יהיה וירטואלי (ידיד, חברה) ואם יש מחזר אמיתי אז שווה לבדוק…
5. אל תאמרי לו שום מילת אהבה, שום חיזור, שום תשומת לב, כלום כלום כלום. אם הוא אומר לך משהו כמו "התגעגעתי אליך"…תלטפי לו את הראש ותגידי לו "חמוד אתה משהו".
6. טלפונים: אל תעני לו אחרי פעם אחת שהוא מצלצל. לפחות שינסה פעמיים. אם הוא שולח אס אמ אס תעני, אבל רק אחרי איזה חצי שעה, שעה. אלא אם כן מדובר על משהו ממש חשוב שסיכמתם. וגם אם את עונה, תעני תשובות קצרות כן לא למה לא?! זהו. בלי תוכן בלי רגש. (גם אם אין לך חיים – מעכשיו יש לך)
7. כשאת מדברת איתו, תמיד תהיי את הראשונה שמסיימת את השיחה. או שיש לך ממתינה ואת חייבת לענות, או שאת חייבת לצאת מהרכב או כול תירוץ אחר.
8. מסיבות ובילויים: כשאת יוצאת איתו לבארים או דיסקוטקים, תמיד תדאגי להיראות הכי טוב שאת יכולה, ולהתביית על איזה בחור. תעשי קצת טיזינג שיראה שאת מחוזרת. תשתי קצת על מנת שתשתחררי, ולא ממש לספור אותו – אפילו אם בפנים תרגישי כאב ותרצי להתפרק – את תצאי גדולה.
9. אל תשאלי שאלות שקשורות אליכם. לא התגעגעתי ולא איפה אתה – זה חשוב !
10. תהיי החברה הכי טובה של החברים שלו. כשתריבו הם יהיו לצידך.
11. לזרום זה שם המשחק, לפחות בהתחלה תזרמי, תהיי משוחררת, כיפית, בלי להציב לו תנאים, ובלי לבוא בטענות.
12. אם את צריכה דרך להוציא את התשוקה שבך – לכי למכון כושר, תנשכי את הלשון, תוציאי את זה בסקס איתו. מה שחשוב לא להישבר. תוכיחי לעצמך שאת יכולה להיות מישהי אחרת. תדמייני שאת בסרט ואת מתכוננת לתפקיד הראשי. מי מאיתנו לא חלמה פעם אחת לפחות להיות שם? בהצלחה!!
13. עוד דבר חשוב, זה לרשום יומן קטן ולסכם בכול יום איך היה, איך התנהגת ומה הייתה התוצאה.
14. וכמובן, שאל תדברי איתו, ואל תזכירי את המילה חתונה…ילדים…לא בשלב זה של הקשר!

אתן מוזמנות וגם מוזמנים – לכתוב לי שאלות למייל ואענה לכן/ם בדרכי שלי emushemush@gmail.com
התשובות כמובן הן רק דעתי האישית ("אין לראות בתכנים המופיעים באתר יעוץ כלשהו או יצוג כלשהו. שום תוכן באתר זה אינו מהווה תחליף ליעוץ מקצועי" – תקנון האתר).

הנה שאלה נוספת – שמיטל בת 25 שלחה לי : "היי מורן איזה כיף שיש עוד כתובת לשפוך את הלב…אני יוצאת עם מישהו חמישה חודשים, והוא לא לקח אותי להכיר את הוריו. אני לא מבינה מה הסיבה ? כול פעם שהנושא עולה, הוא מחליף נושא…מה את מציעה? האם ללחוץ עליו…אולי אני לא מספיק טובה בשבילו? תודה רבה. ( תשובה בשבוע הבא)

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן