עמוד ראשי / כללי / אמת פנימית זו הדרך ללמוד איך להצליח

אמת פנימית זו הדרך ללמוד איך להצליח

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emush בפוסט על איך להצליח האמת של הבן אדם ומי שהוא באמת זה הדבר הכי חשוב. הרבה אנשים מנסים להיות מי שהם לא, כדי למצוא חן ובכדי לרצות אחרים. האדם שהכי חשוב לרצות אותו זה אתה, ואם נשקיע את כול האנרגיות שאנחנו מוציאים על אנשים אחרים, על זוגיות לא נכונה, ובכלל על דברים שליליים, נוכל להתעסק בדבר הנכון עבורנו – אנרגיה טובה שמנותבת למקום נכון.
מכיוון שאנחנו עסוקים בשטויות, ומקיפים את עצמינו לעיתים באנשים שלא תורמים לנו אלה רק מזיקים ומביאים לחיינו אנרגיות לא טובות, אך משום מה אנחנו מתעקשים להשאירם בחיינו. אז איך להצליח?

זוגיות טובה היא זוגיות שלא מוציאים בה אנרגיה אלה מקבלים אנרגיה. ופה הרבה טועים וחושבים שאם הלב דופק ויש רכבת הרים ודרמות וריבים הם מאוהבים. אבל דווקא מהמקום הזה יש אי שקט והראש לא מסוגל לתפקד נכון. כשאתה במקום הלא נכון אתה טרוד כול הזמן, אין לך בטחון בצד השני וזה מטעה. בגלל זה יש הבדל גדול בין התאהבות לאהבה אמיתית עם חברות. ברור שזה לא פוסל יכולה להיות אהבה מטורפת ועדיין חברות אמיתית, אך אם אין את זה בשלב מסויים האש של ההתאהבות יורדת ומה שנשאר זה החברות והכבוד ההדדי. מחקרים מראים שאחרי שנתיים כמה שלא תהיה מהתאהבות מטורפת זה יורד. בגלל זה צריך לבחור נכון את החצי השני ולהיות מהמקום המרוצה ולא המרצה.

התכונות הפחות טובות שיש בבן אדם שנכיר לצערי לא ניתן לשנות אותן, תכונות אלו ככול שהקשר מתהדק ויש לצד השני בטחון הן רק יוצאות החוצה יותר חזק. בגלל זה אדם צריך ללכת עם האמת שלו ולדעת בדיוק על מה הוא מוכן להתפשר, כי מושלם אין ולא יהיה, אך לכול אחד יש את הקווים האדומים שלו שהוא יודע – אם זה אני יכול לחיות או לא. האמת שלך והדרך שלך אם אתה מרגיש בה שלם היא שלך ולא משנה מה אחרים יגידו לך בדרך. לפעמים יש נטייה לאנשים אחרים להשליך עלינו את הפחדים שלהם, צריך להקשיב רק ללב הפנימי שלנו, לא לוותר על מה שאנחנו חולמים וגם אם הדרך קשה ולא ברורה להמשיך לצעוד, ללמוד איך להצליח, צעד אחר צעד, כי בסוף כול עלייה יש ירידה וההפך ואם קשה לך סימן שאתה בעלייה.

כול אלו שחלמו בגדול עברו קשיים רבים כדי להגיע ליעדם. מעטים האנשים שדרכם שזורה בשושנים ופרחים אדומות. ואחד הדברים שכול מי שהצליח בגדול תמיד אומר זה לקחת סיכונים. מי שחי בפחד תמידי שלא יצליח הוא לא יצליח. מי שחי בתחושה שהוא כישלון ועם זה הוא מתעורר בבוקר ועם זה הולך לישון, זה מה שהוא משדר ליקום וככה אנשים רואים אותו וכלום לא מסתדר לו, כי האנרגיה שלו משדרת לאנשים וגם אם לא יודעים להסביר למה זה פשוט באוויר. קום על חייך, תשאיר את הרחמים העצמיים בצד, ודע שאתה טוב, יש בך תכונות שיש רק לך זה היופי שבעולם שאין אדם מועתק. השם יתברך ברא כול אחד שונה ומיוחד עם תכונות ומראה שיש רק לו. לא רק אדם יפה מצליח ההפך הוא הנכון ואם נסתכל על העולם ועל עשירי העולם גם בארץ שהם טייקונים הם אפילו לא יפי מראה. מה שיש להם זה בטחון עצמי ואמביציה מטורפת לטרוף את העולם למרות המראה החיצוני. המראה של אדם לא עושה אותו יותר מאושר או מוצלח מאדם לא יפה אפילו שהרבה חושבים אחרת, שאם אדם יפה הכול טוב לו בחיים, בולשיט!

כול אדם מיוחד כפי שהוא, צריך לקבל את עצמינו, לאהוב את עצמינו ולהאמין שאם אלוקים ברא אותנו ככה, זה הכי טוב עבורינו.
שיהיה לנו סופשבוע מדהים, שנדע לקבל את מי שאנחנו לטוב ולרע. שנקשיב לאמת הפנימית שלנו, שניקח סיכונים, שנקום בבוקר עם ראש מורם ונדע שאנחנו שווים, שאנחנו הכי מוצלחים כפי שאנחנו, ושנרצה רק את עצמינו ונעשה מה שטוב לנו …נהיה במקום שטוב לנו בו ומרימים אותנו, ובמקום שמוציאים טו מאץ אנרגיה לחשוב פעמיים אם זה המקום שלנו. כי בסופו של יום לא משנה כמה נקיף את עצמינו באנשים, משפחה, ילדים, אנחנו הולכים לישון עם הנפש שלנו וקמים איתה בבוקר והיא צריכה להיות משוחררת, נקייה, אמיתית ושלמה עם עצמה.

באהבה,
מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן