עמוד ראשי / תינוקות / פריחות / אסטמת עור אצל תינוק כתוצאה מאלרגיה, מה עושים?

אסטמת עור אצל תינוק כתוצאה מאלרגיה, מה עושים?

אלרגיה למזוןהיי מורן, יש לי בעיה רצינית ואשמח אם תשתפי את הבנות על מנת שאקבל ייעוץ ואשמע חוות דעת!
הבן שלי עוד מעט בן חודשיים סובל מאסטמת עור שאובחנה בגיל חודש לאחר שסבל מפריחה בכל הפנים הקרקפת העורף צוואר ידיים וגב קיבלנו טיפול במשחת אלוקום-סטרואידים שבאמת עזרה ומאז חזרנו כולנו לישון בלילות. יש לציין שמי שסובל מאסטמת עור יודע כמה זה מציק ומגרד ובגלל שהוא תינוק ולא ממש יודע לגרד סבלנו מלילות של בכי נוראי.

ברגע שהפסקנו את הטיפול במשחה לאחר כ-5 ימים חזרה שוב הפריחה. התקשרנו לרופאת עור שהמליצה להמשיך את הטיפול לעוד 3 ימים ולאחר מכן לעבור לטיפול של יומיים בשבוע. וכך עשינו מרחנו בתחילת השבוע את המשחה ובשלישי הפסקנו והפלא והפלא שוב כל הפריחה חזרה ואפילו יותר חמור. אני חושדת שאולי הוא אלרגי לאוכל ואדרוש השבוע מרופאת העור הפניה למרפאת אלרגיה כי לא ייתכן למרוח משחת סטרואידים תקופה כל כך ממושכת על תינוק כל כך קטן.

רציתי לדעת האם יש כאן עוד בנות שחוו תהליך דומה עם ילד שסובל מאלרגיה ואיך מבצעים בדיקות אלרגיה בגיל כל כך קטן? זאת בדיקת דם? יכול להיות אולי שזה סימן לאלרגיה לחלב? כי הוא עולה במשקל, אוכל יפה ולא פולט…מלבד הפריחה הנוראית אין תסמינים נוספים ואני ממש אובדת עצות!!! הוא סובל ואני לא מצליחה לעזור לו זה ממש מתסכל אותי!! אשמח לשמוע מעוד בנות שמכירות את נושא האלרגיה אצל קטנים מקרוב

היכנסו ללינק לראות מה חברות הדף ענו לה

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן