עמוד ראשי / הריון ולידה / אפידורל / גם אם לא כואב לך תצעקי – אפידורל!

גם אם לא כואב לך תצעקי – אפידורל!

דריה שבו משתפת לאתר emush בסיפור הלידה שלה ואפידורלגם אם לא כואב לך תצעקי – אפידורל ! מאת דריה שבו  

סיפור הלידה שלי התחיל ביום אחד בהיר. פקחתי את עיניי, יום חמישי בשמונה בבוקר. כשלפתע ראיתי סמס בטלפון שלי מחברתי מורן. לא הבנתי מה קרה. בשמונה בבוקר? מה היא רוצה? אז ככה: "דריה נראה לי שאת יולדת היום".

האמת שהתעוררתי עם כאבי גב מוזרים, אך לא משהו חשוד כדי לרוץ למיון. הריון ראשון שבוע 39, אמרתי לבעלי: "יאללה בוא נקפוץ לקטוביץ נראה מה קורה במוניטור". גם ככה יש לי לקוחה רק בעשר. ומורן ממש מפחידה היא ראתה כמה וכמה פעמים אצלי וקלעה בול!!!! הגענו למרפאה חיברו אותי למוניטור. וואלה הצירים שלי בשמיים. ללא תחושת כאב כלל! נכנסתי לרופא – פתיחה של שלוש!!!! טסתי לאיכילוב.

אמרו לי לעשות כמה סיבובים. חברה הגיעה מסקרנות כי היא גם הייתה בהריון. למזלי היא חרדתית ואמרה לי: "תתחילי להגיד שכואב לך רצח". שמעתי בקולה. העלו אותי לטרום לידה קפצתי קצת על כדור. צעקתי שכואב אבל לא כאב!!! והעלו אותי לחדר לידה. מרגע הזה לא פחדתי, עד לרגע שהרגשתי ציר ציר אמיתי וכואב. הרגשתי שידיים של ענק סוחטים לי את הגוף אוי אוי זה היה נורא כואב. התחלתי להישתולל שיקראו למרדים דחוף אפידורל!!!!!!!! לא לקח הרבה זמן והוא נכנס לחדר. רוסי גדול ולא חביב. אבל עשה עבודה מצויינת הרגשתי כאילו שופכים לי מים קרים שעולים לכיוון הראש כן כן זה היה אפידורל!!!!! אח איזה תענוג מרגע זה ואילך הייתי בגן עדן. ראינו טלויזיה הגיעו חברים. ואז הרגשתי לחץ! הוצאתי את כולם הגיעה המילדת אמרה לי זהו תלחצי!!!!! וכך יצא אהוב ליבי רוי!!!!!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן