עמוד ראשי / זוגיות / סיפור מהחיים – על בעל שנטש את אשתו בהריון ואת בתו בת השנה

סיפור מהחיים – על בעל שנטש את אשתו בהריון ואת בתו בת השנה

נטש אישה בהריון עם ילדה

היי מורן אחרי אין ספור התלבטויות החלטתי גם אני לפרוק ולהוציא את כל מה שיש לי. אז עכשיו באמת ארזתי אומץ ואני כותבת לך את סיפור חיי. כמעט כמו כל בת תמיד חלמתי על חתונה בית בעל אוהב וילדים, אבל החיים הוכיחו אחרת. התחתנתי לפני מספר שנים, שנה לאחר הנישואים נולדה לנו בת מקסימה ולא חלף הרבה זמן ושוב נכנסתי להריון באופן מפתיע.

עם היוודע דבר ההיריון לבעלי הוא פשוט קם וברח כאילו לא היה. יש לציין שמאותו יום שהוא עזב הוא פינה את הבית והחזיר את הדירה לבעלים (היינו גרים בשכירות) נאלצתי לעזוב את העבודה ללא שום התראה מוקדמת כי לא היה איפה להישאר לישון בעיר שגרנו בה וחזרתי לבית הוריי עם תינוקת קטנה בהריון וללא שום דבר פרט לתיק שהיה לה מהגן שבו היו אולי שלושה טיטולים ובקבוק חלב בלי חלב. נסענו באותו ערב 4 שעות בשלושה אוטובוסים ואני והתינוקת עד שהגעתי לבית הוריי.

מהיום הראשון ידעתי שאני חייבת לפרנס כמו שעשיתי כל שנות נישואיי ועכשיו האחריות גדולה יותר על אחת כמה וכמה. הגעתי לבית הוריי עיר הולדתי למחרת הבוקר, לא ידעתי מאיפה אני מתחילה שמתי את הילדה במעון ויצאתי לעבוד בכל דבר אפשרי כדי לשלם את כל החובות שהוא השאיר לי וכדי לעמוד על הרגליים. עברתי את כל ההיריון לבד, אני כותבת והדמעות לא עוצרות הלכתי ללדת לבד כי הבת שלי נשארה עם ההורים שלי. הלידה עברה בשלום ויחד איתה גם הברית כמובן שלבד.

היום הילדים גדלו והם מקסימים ומתוקים ואין לי מילים לתאר כמה אהבתי אליהם עצומה וגדולה אני עובדת לילות ובבקרים יוצאת לכמה שעות למשק בית כדי שלילדים לא יחסר דבר ואז חוזרת הביתה ישנה משהו כמו שעתיים ואז קמה לקבל אותם מבית הספר ומהגן. היום אנחנו עדיין בבית הוריי בית קטן חיים בחדר אחד עדיין סוגרת חובות על גביי חובות. לימים השמועות הגיעו שהוא חי בחו"ל עם אישה וילדים אחרים אין לי מושג מה נכון אף פעם לא נתתי לזה מקום לשקוע בזה כי תמיד מה שמעניין אותי זה אך ורק הילדים.

הוריי אנשים מאוד מבוגרים ולא בשיא בריאותם ונורא קשה להם עם הילדים בבית (רעש בלאגן נוגעים בכל דבר) אין הרבה אפשרויות איך להעסיק אותם אבל בכל זאת אני משתדלת לקחת לגן שעשועים וכן אני באמת חסרת אונים כי בבית נורא צפוף אין לי איפה לאחסן משחקים וכנראה שבשנים הקרובות עדיין לא אוכל לעבור דירה. אני בטוחה ומתפללת לבורא עולם שאולי השנה שבאה עלינו לטובה תביא איתה את הגט המיוחל ואז אולי יום אחד אגשים את חלום חיי
בית בעל אוהב וילדים.
אל תשכחו תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה
כתבתי את סיפורי בעקבות הפוסט שמורן המדהימה העלתה הכל זה מלמעלה
אני גם מחכה שהגלגל יסתובב
שנה טובה לכולכן

בואו לקרוא מה כתבו לה חברות הדף

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן