עמוד ראשי / כללי / בריכה, שמן גזר ותינוק בעגלה

בריכה, שמן גזר ותינוק בעגלה

בריכה, שמן גזר ותינוק בעגלה. יום כיף עם עצמי. 

בנות, היום מאסתי מלהיות בבית. מהחלון בביתי אני רואה אנשים חיים, הולכים לבריכה, לים… אוי כמה נפשי חשקה בקצת שיזוף. אז החלטתי הבוקר, במקום להיות כמו ציפור בכלוב בבית אלך לי לבריכה. מחר יש לי חתונה ואני ממש רוצה להיראות במיטבי וקצת צבע ללובן ולצלוליטיס של התשעה חודשים האחרונים לא יזיק. אפילו יחמיא. שמתי על עצמי את הבגד ים היחיד שעלה עליי, מתקופת ההריון, זה שנותן איוורור לירכיים, האכלתי את חופני (שם החיבה של אריאל) כדי שיגיע לבריכה שבע ולא יבכה,לקחתי ספר,את האייפד והלכתי לבריכה. אוי, שמש…איזה אושר קצת ויטמין d3 לא הזיק לאף אחד….תאמינו או לא ברגעים אלו יש אישה מאושרת עם קצת בטן נשפכת שנראית כמו ג'לי רק יותר גרוע…האמת אף פעם לא אהבתי ג'לי…וכותבת לכן מהבריכה משוחה בשמן גזר וחיוך על השפתיים. מה שמוכיח לי שאני הטיפשה שלא עשתה את זה קודם. חופני שלי ישן לו בצל מוחלט, קרוב אליי באוויר הצח,מרוצה לאללה ואימא שלו נצלית לה בשמש המהממת.
במקום להיות בבית, ממורמרת מעצמי ומחכה לבעלי שיגיע כדי לעשות לו פרצוף, עשיתי למען עצמי, משהו כיפי…"זה ייתכן, זה אפשרי, כול עוד אנחנו כאן שרים״.

אפילו הזמנתי חברה עם תינוק בגיל של חופני, שסיפרה לי שבגלל שיש לילד שלה גזים והוא לא עשה קקי, היא שמה לו מגבון עם קצת שמן. דיברה בטלפון עם אימא שלה ופתאום קיבלה שפריץ של קקי על הפנים…אין להיות אימא זה תענוג…הקיצר היה לי יום מהמם. השתזפתי, אני נראית די סבבי, מי אמר ששיזוף לא מרזה? מה שבאה להגיד לכן, גם אם זה מייאש לצאת מהבית, כי גם חם, גם לסדר לתינוק תיק עם כול המצרכים הדרושים, לתמרן את כול היציאה לא פשוט…אבל אל תוותרו לעצמכן ותהיו בבית…סתם מייאש. אנחנו נהיות ממורמרות ומעצבנות וגם סתם תקועות בין 4 קירות..תעשו מאמץ…תראו שיהיה לכן כיף…מחר אשלח לכן תמונה שלי שזופה ואטרקטיבית מהחתונה….אוהבת את כולכן…אימא של חופני..מורן …

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן