עמוד ראשי / מערכת יחסים נרקיסיסטית / האם יהיה צדק? האם הנרקיסיסט יקבל את מה שמגיע לו על כול הסבל שהוא גורם?

האם יהיה צדק? האם הנרקיסיסט יקבל את מה שמגיע לו על כול הסבל שהוא גורם?

הרבה שואלות אותי לגבי הקארמה של הנרקיסיסט. כל מי שיוצא/ת מקשר נרקיסיסטי מבקש צדק לנפשו הפצועה. מגיע לו לסבול, לשלם על מעשיו, אלו הן המחשבות שעוברות בראש. אז אם מה שאני חושבת על זה

האם הם יקבלו את הקארמה שלהם? שימו לב:

1.) לחיות כנרקיסיסט זה סבל בפני עצמו, הם מאוד אומללים שם בפנים, גם אם זה נראה אחרת.

2.) הנרקיסיסטים – הם חסרי בטחון, לא מרוצים מכלום ושום דבר ואין דבר שיגרום להם אושר אמיתי. לא משנה כמה תהילה או כסף יהיה להם.

3.) מהות חייהם של הנרקיסיסטים היא לאמלל אנשים אחרים ולפגוע והם פוגעים כל חייהם. כל מי שהם פגעו גם אם הוא אדם שלא מחפש רע, עדיין מסתובב עם תחושות שמשדרות אנרגיה ליקום לא טובה על אותו נרקיסיסט, רק זה אנרגטית לא ייתן לו אושר.

4.) נרקיסיסטים הם בעצם פצצה מתקתקת שהולכת להתפוצץ. הפחד הכי גדול זה שיעלו עליהם ויראו אותם כפי שהם באמת. אם הנרקיסיסט יצטרך לבחור בין החיים לבין להיחשף, אתם בטח מבינים במה הוא יבחר.

5.) הכבוד! התדמית המזויפת שיצרו כלפי חוץ זה הדבר היחיד שמחזיק אותם, גורם להם סוג של סיפוק. אבל אם זה ייסדק זה לא משהו שיוכלו להכיל.

הנרקיסיסטים חיים את הקארמה שלהם!

6.) הנרקיסיסט בדיכאון תמידי. למה? כי הם לא מסופקים מכלום זו הסיבה שהם עוברים מאספקה (מזוגיות) לאספקה ואף אחד לא באמת טוב.

7.) כמעט רוב הנרקיסיסטים נוטים להתמכרויות בשביל לא להרגיש את הכאב הכרוני ולברוח מהמציאות שלהם.

8.) הם יודעים שהמציאות שלהם מזויפת ובתוך תוכם יש אדם עצוב, מדוכא, פרנואיד ומתוסכל.

9.) יש להם חלל חשוך בפנים שמושך אותם תמידית למציאות של מראת החיים האמיתית שלהם והם לא מרגישים אהובים לא משנה כמה אהבה תתנו להם.

10.) הם שקרנים ובוגדניים והשקרים הם חלק מהאישיות שלהם. הם מכפים על המציאות הקשה של עצמם שהם חייבים שליטה על אדם אחר בכדי להרגיש טוב

11.) נרקיסיסטים צריכים אנשים בחיים שלהם בשביל דבר אחד בלבד. כדי לראות אותם סובלים ולא מאושרים בדיוק כפי שהם (כמה עצוב)

12.) נרקיסיסטים לא אוהבים אינטימיות ומיניות. גם זו הצגה שיש בהתחלה ולאט לאט נעלם לגמרי. אין להם תשוקה אמיתית בחייהם.

13.) נרקיסיסט לעולם לא יחווה אושר אמיתי, אהבה אמיתית , לא שמחה, לא התרגשו. הנרקיסיסטים חיים בפרנויה תמידית שמנסים לעשות להם משהו רע, כי הם בפנים כאלו.

אז לשאלתם לגבי הקארמה של הנרקיסיסט? הקארמה כבר טמונה בהם. הדבר היחיד והכי חשוב לעשות הוא להתעסק בלהבריא את עצמכם, להמשיך הלאה, לחסום אותם ולהתנתק מהם. להתרכז בעוצמות שלכם, באושר שלכם. הקארמה היא להיות הם אז בפעם הבאה שאתם מחפשים נקמה או צדק תיזכרו בזה.


אני יצאתי משם (תודה לאל) ואני כאן בשבילך. יצרתי עבורך 6 שעות של ידע כדי שתדעי את כול מה שאת צריכה לדעת על מערכת יחסים נרקיסיסטית, רעילה, כך שתוכלי לחזור אל מי שאת ולהשתחרר מהכבלים – ידע זה כוח! לחצ/י על הקישור:

לתהליך אישי איתי אחד על אחד לחצ/י על הקישור:

https://bit.ly/3L6IJkG

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן