עמוד ראשי / זוגיות / אחרי לידת בתו הראשונה – ההתנהגות של בעלי השתנתה לגמרי

אחרי לידת בתו הראשונה – ההתנהגות של בעלי השתנתה לגמרי

בעלי אוהב רזותאני נשואה שנה וחצי. ילדתי לפני חודשיים נסיכה מהממת שרק תהיה לי בריאה. מאז ומתמיד ידעתי שבעלי אוהב רזות. מן הסתם שבהריון משמינים ונראה לי שמפה באה הבעיה…שפתאום הוא מגעיל אליי ולא נחמד…לא מוציא אותי כל היום מחפש לטייל עם חברים חייבת לציין שהם רווקים!!! מאז שילדתי זה רק החמיר.

תמיד רציתי להניק הלך לי מעולה בהתחלה כי שמרתי 40 יום לא להוציא בלילות, אבל כשהם עברו זה נהיה קשה לצאת…כל שנייה צריך להוציא ציצי כי לא יודעים כמה מניקים, בקשתי ממנו משאבת הנקה הוא לא מסכים לקנות לי. אין לי חשבון משל עצמי ואין לי גישה לחשבון שלו הוא ממש ממש נהיה קמצן הוא יוצא מלא עם חברים לכל מיני מקומות מסעדות פאבים וכו' כשהוא הולך לימי הולדת לא תמיד מציע לי לבוא וכשהוא מציע הוא לא הכי רוצה שאבוא איתו. רואים את זה כי כשלוקח לי זמן להתארגן הוא מתעצבן והולך לבד בסוף.

מאז שילדתי בקשתי מלא פעמים כסף לקנות בגדים והוא לא נתן. עד שהוא נתן זה היה 200 שקל. למה זה מספיק??? הוא מסתכל מלא על בחורות לאחרונה. אני כל היום בוכה כואב לי וקשה לי אני מאד צעירה. אני באמת אוהבת אותו ואני יודעת שגם הוא אותי אבל ההתנהגות שלו נורא מפריעה לי אני כל הזמן מעירה לו והוא לא משנה את זה. הוא מקלל המון לאחרונה, ואני סופר רגישה מאז ההיריון כל דבר קטן אני בוכה. אני מוצאת את עצמי מגדלת ילדה לבד ממש לבדדדד כל היום מהבוקר עד הלילה. הוא חוזר מהעבודה מתקלח אוכל והולך לחברים. ככה בכל יום. מלא ימיי שישי אנחנו עושים בנפרד כי לא בא לו תורות פעם ההורים שלי ופעם שלו. לא בא לי להתגרש. מה עושיםםםם?!

תעזרו לי בבקשה אני חסרת אונים. פעם כשהיה הולך לאכול איפה שהוא היה דואג להביא לי או לשאול אם להביא – היום לא אכפת לו אם אכלתי או לא לא מתקשר במהלך היום. לא מבקשת שיתקשר בשבילי שיתקשר לראות מה עם הבת שלו!!!!
מה לעשות בנות?!

בואי לקרוא מה כתבו לה חברות העמוד

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן