עמוד ראשי / כללי / הכול קטן עלייך!

הכול קטן עלייך!

מורן אייזנשטיין והתאומים ניל וקיםלמדתי שבחיים צריך להגיד גם מילה טובה אז הנה אני אומרת כול הכבוד לכן! כל הכבוד על ההודעות שאתן שולחות לי, לדעת שאתן לומדות מכל מה שהדף הזה של אימוש מציע לכן, כל פוסט יוצר אצליכן משהו ואתן מיישמות! אנחנו נשים חזקות! לפעמים בחיים מישהו צריך להזכיר לנו את זה! שאנחנו יכולות להגשים את אותו חלום ישן! שאנחנו צריכות להיות במקום שמכבד אותנו, שמעריך אותנו, שאנחנו לא נהיה נשים קטנות למען אף אחד בעולם הזה, יעידו נשים פה שכשהן ויתרו לעצמן בתוך הזוגיות והפכו להיות כאלו הקשר לא צלח, תאמינו לי בלב שלם אני אומרת את זה אף גבר גם אם הוא יגיד את זה לא אוהב ולא מעריך את האישה שלו שהיא ללא מילה, שהיא שותקת שלא צריך, שהיא עושה מה שהוא אומר, גברים אוהבים נשים חזקות! עצמאיות! עם דעות! גם אם הגבר שלך קשה זה רק אשמתך כי יש לך את הכוח לשנות אותו איך?! בחוכמה.

בורא עולם נתן לנו הנשים בינה יתרה, עוד מהתורה ידוע שהגבר לא ממש יסתדר בעולם עד שאלוקים ברא אותנו! הצלע החזקה! מכאן אנחנו למדים שלנו הנשים יש את הכוח והחוכמה להשפיע. בחרת להתחתן כדי להיות מאושרת וזה שהתחתנת אז מה? זה אומר שנגמרו חייך? שזהו הפכת להיות רק אימא? עקרת בית? שרק דואגת לבית, לילדים, לבעל שיהיה מרוצה! מה איתך? איפה שכחת את עצמך בדרך? אולי את בחרת להיות כזאת מחוסר ברירה, אולי את משכנעת את עצמך שזה מה יש וזה לעולם לא ישתנה ….לא ולא! זה יכול להשתנות אם תרצי, זה תלוי בך!

זוכרת את ההריון שלך או הלידה שלך? עשית את זה! ללדת…יש דבר יותר מורכב מזה?! לא הרגשת אחרי זה כמו סופר -וומן?! אלו הכוחות העצומים שהשם נתן לנו, אז תחשבו כמה הוא מחזיק מאיתנו, כמה אנחנו משהו מיוחד! לא משנה מה יגידו לי או יספרו לי לעולם לא אקבל את זה שגבר לא יפרגן לאשתו, גבר שמקטין את האישה שלו הוא גבר קטן ובאמונה שלמה אני מאמינה שדמעות שיורדות לאישה מהגבר שלה הן דמעות שלא יגרמו לו נחת, שום דבר לא יסתדר לו, לא בעבודה, בפרנסה, תמיד יהיה לו קושי! אתה פאקינג גבר! תהיה גבר! תתמוך באישה שלך, תשקה אותה כמו פרח שיפרח, תתמוך, תדחוף אותה קדימה להגשים את עצמה! ככל שתעצים את אשתך או בת זוגתך השם יפתח לך את המזל כפליים!

אז תזכרו…חלומות נועדו להגשמה, זוגיות נועדה להיות מעצימה ואם היא לא אז תעשו שהיא תהיה! כן גם אם זה אומר להעביר שיעור אחד או שניים קצת קשים את הגבר שלך כדי שיעריך את הפרח היפייפה שיש לו בבית! אל תתנו לאף אחד בעולם לא משנה מי הוא ועל אחת כמה וכמה שזה בן הזוג לוותר על המקום שלכן! הדבר שעושה אותי מאושרת כיום אחרי שנים ארוכות שכלום לא צלח וזכרונות שהייתי סופרת שקל שקל כדי לשלם שכר דירה ותמיד לקבל טלפונים ולא מאריאלה ממפעל הפיס אלה מהבנק, לקחתי החלטה שכמה זמן שזה לא ייקח אני אהיה אדון לעצמי ואתפרנס כדי שלא אהיה תלויה באף אחד רק בעצמי! (למרות שיש לי גבר בבית שהכי תומך בי בעולם אין קשר)

היום יש לכם את הכלי הכי מושלם לשווק את עצמכם בלי לצאת מהבית כמעט, הפייסבוק! להתחיל ממשהו בבית, את יודעת לתפור? קדימה תנסי לעשות משהו חמוד…אולי פתאום תגלי שיש לך יותר כשרון ממה שאת חושבת…את יודעת לצייר? לכתוב? לבשל? את יודעת לדבר?! בטוחה שיש בך תכונה או כשרון שאת יכולה לעשות איתם משהו. אז במקום לשבת לבכות על חייך האומללים, קומי על חייך! תיזכרי באותה אישה שמתוך גופה הביאה חיים לעולם ותגידי לעצמך אם עשיתי את זה הכול קטן עליי…

אז איך את מתחילה את השינוי בחייך היום?

קיס קיס מורן
(אחת שמאמינה שאם את נלחמת את מנצחת)

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן