עמוד ראשי / מורן ממליצה / המוצר ששינה לי את אורח החיים בבית

המוצר ששינה לי את אורח החיים בבית

לפני 3 שנים כשהתאומים נולדו, כחלק מהחמ"ל הביתי רכשתי הביתה את בר המים תמי4. עד אז סחבתי בקבוקי מים. פתאום כשהמשפחה גדלה לשלושה תינוקות פלוס מיליון מבקרים, המצרך הכי מבוקש בבית הפך להיות מים. מים מכל הסוגים, קרים, חמים, פושרים, מים, ים של מים!

לא להאמין איך בבת אחת בר המים הפך להיות חלק מאד חשוב מאורח החיים בבית… וכמה זה נוח וכיף שיש מים קרים וחמים בדיוק מתי שצריכים, או במילים אחרות 24/7.

תמי4 מורן אייזנשטיין

גם אתן רוצות שהילדים שלכן ישתו יותר מים? לחצו כאן

אם להיות כנה, עד שלא הכנסתי אותו הביתה, לא ממש התחברתי אליו, לא באמת הבנתי את המשמעות של שתיית מים וכמה היא חשובה לחיי. אבל, כשאת הופכת להיות אמא, הרבה בזכות זה שאת רוצה להיות האמא הכי טובה ולעשות את הכי טוב עבור הילדים שלך פתאום את מגלה שזה גם טוב עבורך.

כולם יודעים כמה זה חשוב לשתות מים.. ובאופן אוטומטי כל אחד יודע לענות שהכמות המומלצת ליום היא בין 7-8 כוסות מים.. ( קפה, תה, משקאות ממותקים – לא כלולים בהמלצה הזו ) אבל בין לדעת ובין ליישם לפעמים יש פער גדול, לפחות אצלי זה היה רוב חיי. אחרי הלידה של אריאל רציתי לחזור לגזרה, וכחלק בלתי נפרד מהתכנית של לחזור לעצמי – נכללו שתיית 7-8 כוסות מים ביום.

מכיוון שלפני זה לא הייתה לי משמעת מים, לא ידעתי שארגיש ואראה הרבה יותר טוב כשאסגל לי את ההרגל הזה. היום אני כבר יודעת כאב ראש – לא שתיתי מספיק, עייפות – לא שתיתי מספיק.. הגוף "חורק" לא שתיתי מספיק.. מים הם החיים.."אמרו את זה קודם לפני.."

מכאן הדרך להקנות לקטנטנים שלי הרגלים של שתיית מים היו קלים.. ברגע שהם רואים אותי שותה מים, המשפט הבא הוא בדרך כלל: "אמא, אפשר מים?" לא חולפת דקה..ו.."אמא, אפשר גם?" שיטת אני רוצה מה שאת, או הוא או היא..עובדת!

כך שאני מוודאת שהם יראו אותי שותה מים כמה פעמים ביום, במיוחד עכשיו כשהימים ממש חמים והקטנטנים שלנו עשויים להתייבש. בנוסף, שמתי להם שרפרף קטן במטבח מול בר המים כך שהם יוכלו למזוג לעצמם ולשתות מתי שהם רוצים. (זה משהו שעובד אצלי טוב, כי ברגע שנתתי להם להרגיש שהם יכולים לעשות את זה בעצמם כמו גדולים, הם שותים הרבה יותר) הצלחתי להפחית את כמות המשקאות הממותקים על ידי זה שאני כמעט ולא קונה משקאות ממותקים, ועל ידי דוגמא אישית. כמובן שבנוסף אפשר להסביר להם איך המים תורמים לבריאות של הגוף והנפש..ושיש המון סוכר במשקאות הממותקים שיכולים לגרום לחורים בשיניים, ולהשמנה וכו' – אבל הדרך הכי קלה להקנות להם הרגלים היא לרכוש אותו בעצמנו ולהראות להם..

תמי4 ואני חברים טובים לנצח..:)

לחיים חברות..

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן