עמוד ראשי / מורן ממליצה / העין השלישית של אמא Logi Circle

העין השלישית של אמא Logi Circle

מורן אייזנשטיין logi circleאמהות היא מתנה מופלאה, מתנה שקיבלנו כנשים, להביא חיים לעולם, להיות אמא. רק ש..שכחו לגלות לנו שבאותם רגעים שאנחנו הופכות לאמהות, מתעוררות בתוכנו תכונות נוספות שלא ידענו על קיומן.. כאילו מישהו לחץ לנו על כפתור סודי. הבולטת מבין התכונות האלה היא הדאגה..

כשהייתי צעירה יותר, לא הבנתי מה אמא שלי רוצה ממני? מה היא כל כך דואגת? למה היא לא ישנה בלילה עד שהיא שומעת את הדלת נפתחת ושהילדה שלה חזרה הביתה.. היא תמיד הייתה אומרת לי כשתהיי אמא את תביני, והיא צדקה : ) היום אני מבינה, מבינה את התחושה הזו של הדאגה התמידית הבלתי נגמרת לילדים שלי.
בשנה שחלפה מאז שהתגרשתי, רמת הדאגה שלי לילדים עלתה הילוך. אני עובדת קשה למען הפרנסה, והמון שעות, באתר ובדף של Emush, במופע שלי "מורני האלופה", במפגשי העצמה – הישרדות אמיתית, כך שאני מפספסת המון רגעים עם הילדים (רגשות אשמה, אמרנו?) לכן, כשביקשו ממני להתנסות במצלמה Logi Circleועוד הוסיפו את חייבת.. לא הבנתי במה זה יתרום לי, חשבתי שזה סתם יעשה לי יותר כואב לראות אותם בבית דרך הפלאפון.. בדיוק להיפך הייתה התשובה: "כשאת רואה אותם, יש לך תחושה של שליטה, את יודעת מה קורה, את רואה שהם מטופלים ואהובים..ועם כל מה שקורה היום, מה אכפת לך לנסות?"

אוקיי, השתכנעתי לנסות, בטח אם זה ישפר את הרגשתי ויפחית את מפלס הדאגה ושאר חבריה הטובים. בחרתי יום שידעתי שזה הולך להיות יום ארוך במיוחד מחוץ לבית עבורי. הורדתי לפלאפון אפליקציה דרכה אוכל לראות לשמוע, ולדבר עם הקטנים שלי דרך המצלמה בכל רגע ורגע..

מגיע הרגע הזה, אני נכנסת לאפליקציה בפעם הראשונה, לכמה שניות הרגיש לי שאני חודרת להם לפרטיות כמו אמא סטוקרית כזאת, אך ההרגשה הזו נעלמה כשראיתי אותם ברגעים שונים: משחקים, אוכלים, מתקלחים, כשיכולתי לשמוע אותם מדברים, שרים, בוכים, צוחקים.. לשמוע פתאום את ניל אומר "אני מתגעגע לאמא", נמסתי – זה לקח לי כמה שניות להתאהב במצלמה ובאפליקציה של Logi – תחושה שאני מחוברת וקרובה לבית ולא מפספסת אף רגע חשוב..

בפעמים הבאות הילדים כבר ידעו שאמא רואה ושומעת אותם גם אם היא לא בבית, ושמידי פעם יזרקו איזו מילת עידוד לאימוש : )

 

הנחה מיוחדת לחברות של Emush:

Logi Circle ב- 749 ₪ במקום 999 ₪ כולל משלוח חינם.

המצלמה של Logi מתאימה לכל אותן סיטואציות שאנחנו רחוקים מהבית ומהאהובים עלינו, בין אם זה לכמה שעות או כמה ימים.. נסעתם לחופשה, יצאת להתאוורר לקפה עם חברה, ישנן משפחות שאבא עובד ולא ישן בבית במהלך השבוע, יכולה להיות עבודת משמרות (גם לילה), או שפשוט מגיעים מאוחר אחרי שהילדים במיטות.. יש כאלה שמשתמשים במצלמה לבדוק מה שלום חיית המחמד האהובה שלהם..או לאמהות שקשה להן לשחרר ולצאת עם הבעל כשהילדים עם בייביסיטר..
מה שעוד אהבתי במוצר, זה שהוא קטן ונייד, כך שאפשר לקחת אותו לכל מקום. למשל, אתן מכירות את הסיטואציה שאתן בבית מלון? לפעמים האופציה היחידה לצאת להתאוורר זה לשכור בייביסיטר מהמלון. זה לא קל, תמיד מלחיץ שמשהי זרה תשמור על הילדים. את משאירה את המצלמה בחדר עם הבייביסיטר ונרגעת..

כאימהות שמנהלות בית, מגדלות ילדים, עובדות לעיתים סביב השעון, טוב שיש את העין השלישית של אמא..

הנה כל מה שאת צריכה לדעת על Logi Circle מבית האיכות של Logitech:

מורן אייזנשטייןlogi circle מצלמה של1.) שידור חי Live באיכות HDשל מה שקורה כל רגע בבית. רואים ושומעים הכל, ואפשר לדבר מהאפליקציה לבית, וגם לשמוע מה קורה.
2.) התקנה פשוטה – חמש דק' ואתם מחוברים. (נדרש Wi-Fi)
3.) קלה לשימוש.
4.) מקליטה ושומרת את הצילום למשך 24 שעות. ניתן לשמור או לשלוח קטעים שונים ממהלך היום.
5.) אפשרות ל-30 שניות סיכום יומי.
6.) ניידת – ניתן להזיז בקלות מהמטבח, לסלון, לחדרים (שוקלת 185 גרם לבד ו-270 גרם עם הבסיס/ההטענה)
7.) אפשרות לקבלת התרעה לנייד ברגע שהמצלמה מזהה תנועה בבית.
8.) ניתן לחבר מס' טלפונים ניידים למצלמה אחת. ניתן לחבר עד 5 מצלמות לכל טלפון נייד.
9.) שלוש שעות צילום ללא הטענה. (במקרה שמזיזים מהמקום הקבוע).
10.) ראיית לילה.

הנאה מובטחת, זהירות זה ממכר : )

הנחה מיוחדת לחברות של Emush: מצלמת Logi Circle ב- 749 ₪ במקום 999 ₪ כולל משלוח חינם.
להזמנה: http://edigital.co.il/edigital/product.aspx?p_id=7083
טל: 073-266-0631

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן