עמוד ראשי / מורן ממליצה / הפתרון לזמן איכות מושלם עם הילדים!

הפתרון לזמן איכות מושלם עם הילדים!

גם אצלכן זה ככה? כל שנה בתקופה הזו, אני מופתעת מחדש איך ביום אחד מזיזים את השעון שעה אחורה והופ למחרת אנחנו עוברים מקיץ לחורף, מאור לחושך ומילדים שמבלים מחוץ לבית, לילדים שמבלים בתוך הבית.

כשהחורף מגיע אני ישר נכנסת לתנוחת כפית, חושבת על הסרטים שאראה בזמן שבחוץ יורד גשם וקר, ומתחברת למאכלים שעושים לי נעים בבטן.. בכלל כשקר מחפשים את תחושת החמימות האהובה.. אני אוהבת להיזכר בדברים שהיו מסמלים את החורף עבורי כשהייתי קטנה, כמו אותו קומקום עם תה שהיה עומד מעל הפתילייה בבית של סבתא שלי ואיך תמיד רציתי שימזגו לי גם קצת תה בכוס ואשב לי כמו גדולה ואשתה.. היום אני מבינה שאלו בדיוק אותם רגעים של חיבור, של יחד, זמן איכות כמשפחה..

איזה כיף לנו עם דיסני וויסוצקידס

בכל אריזה של ויסוצקידס מדבקות וחוברות צביעה עם דמויות של דיסני!

כשאני מתבוננת על הילדים שלי אני יודעת שהרגעים האלו של יחד, תחושת החמימות ותשומת הלב ישארו אצלם בלב לתמיד.. ואני דואגת לפנות עבורם ועבורי זמן איכות שהוא רק שלנו..

אחד הדברים האהובים עלי ועל הילדים זה מסיבת תה ועוגיות. אני מושיבה אותם מסביב לשולחן ושואלת כל אחד איזה תה הוא ירצה להזמין.. ואז הולכת להכין לכל אחד את מה שהוא בחר.. מי ביקש ענבים שובבים? איפה לשים פטל עם שכל? ונענע תראו איך היא בג'ננה!
והם מתפקעים כל פעם מחדש..

השנה ויסוצקי מפתיעים את הילדים עם דמויות דיסני האהובות! לכל אריזת ויסוצקידס מצורפות חוברות צביעה ודף מדבקות של "לשבור את הקרח" עם אנה ואלזה ו"מכוניות" עם ספידי, מיטר ושאר החברים.

ואנחנו? מתים על דיסני (כן, כן גם אני) ונהנים יותר ממסיבת התה שלנו – שותים, צובעים ומדביקים ואפילו ממציאים סיפורים ואגדות על כל אחת מהדמויות. למשל: שאלזה מפשירה תוך כדי שהיא שותה פטל עם שכל, ואת ספידי ממכוניות נרגע מהג'ננה עם ויסוצקידס בטעם נענע.. ורגע לפני שהם הולכים לישון כבר אנחנו מתכננים את מסיבת התה הבאה שלנו..

עכשיו כשהימים קרים יותר ותחושת הצמא הטבעית נחלשת חשוב שנמשיך ונקפיד שהילדים שלנו ישתו ושלא יתייבשו לנו.. ובאותה הזדמנות גם נזכור לשתות בעצמנו 🙂 הרי הם יתרגלו למה שנרגיל אותם ואיזה כיף להקנות להם הרגלים בריאים יותר כמו: לשתות הרבה מים או חליטות למופחתות סוכר.

מה שאני אוהבת בחליטות הצמחים והפירות לילדים של ויסוצקידס זה שאני יכולה לשלוט בכמות הסוכר, אפשר לשתות את החליטות בלי סוכר (קיימת מתיקות מעודנת שמגיעה מהצמחים והפירות) או שאפשר להוסיף כפית סוכר אחת או קצת דבש.

כל ילד יכול להתחבר לטעם שהוא אוהב מתוך ארבעת הטעמים, וגם יש להם שמות מצחיקים: נענע בג'ננה, ענבים שובבים, פטל עם שכל, קמומיל ודבש נרגש.

חוץ מזה החליטות ללא קפאין ומ-100% רכיבים טבעיים, בדיוק כמו שנרצה לתת לילדים שלנו. תנסו, מקסימום תתאהבו..

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן