עמוד ראשי / מורן ממליצה / השף היושב – ארוחות שף סודיות

השף היושב – ארוחות שף סודיות

מעט כתבות גורמות לי להתרגשות ולדמעות. זו אחת מהן. לא חשבתי שאגיע לארוחת שף ואזכה לקבל גם שיעור באהבת אמת של השף היושב גיא ואשתו ליאת. אז תכירו את השף היושב – גיא ואת אשתו ליאת, מהישוב הקהילתי קלע אלון, בצפון רמת הגולן.

גיא בחור שאוהב את החיים, את הים, אוהב אנשים וכמה שיותר, עבד בחברה גדולה
עד שיום אחד השתנו חייו מקצה לקצה. גיא נפצע קשה בתאונת דרכים והפך לנכה היושב בכיסא גלגלים. אשתו ליאת שהבינה את המצוקה של בעלה, עשתה מעשה אמיץ ועזבה איתו ועם שני ילדיהם לצפון כדי להתרחק מכל אותם הדברים שהזכירו לו שוב ושוב את חייו לפני התאונה.

גיא שהיה אדם מאוד פעיל לא יכול היה להמשיך את חייו ללא תעסוקה. הוא נזכר בחלום הישן שלו בישול ויחד עם אשתו ליאת שהיא קונדיטורית הם התחילו לבשל ארוחות גורמה מידי הזהב של גיא, חפשו באינטרנט: השף היושב מארח.

השף היושב מארח יחד עם אשתו ליאת חפשו באינטרנט

הגעתי לביתם המרהיב, המלא באהבה ואור בצפון והתמוגגתי מכל רגע ומכל ביס. התכנסנו בחצר הבית בשעת שקיעה עוצרת נשימה עם כוס יין.

כוס יין ושקיעה מרהיבה אצל השף היושב בישוב קלע אלון – רמת הגולן.

המשכנו סביב השולחן להשקת תפריט החורף, עם מנות המותאמות לעונה הקרה. התפריט כולל 10 מנות החל מלחם הנאפה בטאבון שבחצר, מלווה במטבלים מיוחדים (כמו מטבל שחור מקליפת חציל) וממשיך במנות פתיחה כדוג' סביצ'ה נפלא עם דגים טריים מהאיזור, מעורב ירושלמי דגים, אתנחתא של מרק פטריות עשיר וקל גם יחד, וממשיך לעיקריות בשריות – כשהדגש בשר איכותי מהגולן. במהלך הארוחה תהנו מיינות בוטיק כאלו שזכו בפרסים מיקבי הבוטיק של הגולן. ואל תוותרו על דובדבני הוישניאק, הם רק נראים תמימים.

דיברתי עם גיא והבנתי מה מחזיק אותו אופטימי וזה אנשים, לארח, לצחוק, לראות אנשים נהנים מהאוכל שלו. גיא מתפעל את המקום בזכות ולא בחסד, בעיניי הוא גיבור אמיתי כי הרי קל ליפול לייאוש ולוותר. עבורי לעשות את הכתבה ולדעת שהוא ימשיך להיות אופטימי כי יבואו להתארח אצלו אנשים זה משמח את ליבי.


גיא לא ויתר הרבה בזכות ליאת האישה שאיתו שלא ויתרה עליו, נלחמה על החלומות שלו, העיקר שיהיה מאושר. האהבה הזו שזכיתי לראות בביתם ריגשה אותי עד דמעות. ליאת עליך נכתב "אשת חייל מי ימצא". נתת לי להבין את משמעות המשפט "אהבה שתלויה בדבר בטלה האהבה" ולזכות לראות אהבה אמיתית מהי.

ובנימה אישית אני רוצה להודות לכם גיא וליאת על ערב נפלא, תודה אהובים!

אם אתם מבקרים בצפון ורוצים גם חוויה מרגשת ומעצימה וגם ליהנות מאוכל כיד המלך
השף היושב של גיא זה המקום, תגרמו לגיא לחייך ולהמשיך להיות אופטימי וזה עולם ומלואו.

לדף הפייסבוק של השף היושב: https://www.facebook.com/thesittingcheff

אתר: https://www.thesittingchef.co.il/

להזמנת ארוחה: 054-755-3333

בית השף היושב הינו בית דתי וכשר *ללא תעודת כשרות*

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן