עמוד ראשי / כללי / מחשבות טובות? חשיבה חיובית?

מחשבות טובות? חשיבה חיובית?

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emush על חשיבה חיוביתמחשבות טובות יוצרות אנרגיה טובה

מחשבות טובות ? חשיבה חיובית, יוצרות אנרגיה טובה ומביאות לאדם טוב. כשאדם חושב מחשבות רעות או נכנס לעצבות ומרה שחורה זו האנרגיה שהוא הולך איתה כול היום,והאנרגיה הזו היא כמו כדור שלג שמתגלגל ולא נפסק. כך האדם גורר אחריו עוד ועוד אנרגיה קשה שמלווה אותו ואוכלת אותו מבפנים. לכולנו יש ימים לא פשוטים. כול אחד מאיתנו מתמודד עם הצרות שלו. יש כאלו יותר קטנות ויש גדולות. אבל אין אדם שלא מתמודד. כול תיקונו וקלקולו של האדם תלוי במחשבות ליבו. אם חושב מחשבות טובות, אם בוחר בחשיבה חיובית, אז תיקונו גדול יותר ואם חושב מחשבות רעות זה גורם לו לקלקול ועוול גדול.

מחשבות טובות הם יצר הטוב, ומחשבות רעות הם יצר הרע. אתם האדון של הנשמה שלכם ורק אתם בלבד יכולים לגרום לנשמה לפרוח או לנבול. לא משנה אם נלך לטיפול כזה או אחר בסופו של יום רק אנחנו יכולים לרפא את עצמינו, כי גם בטיפול בסה"כ נותנים לנו כלים איתם אנחנו צריכים להתמודד לקום בבוקר ולתרגל אותם. כול המחשבות שיש לנו באות בתוך הדיבור שלנו אם קמנו על צד שמאל ושואלים אותנו מה שלומך? ואנחנו עונים חרא, באסה, על הפנים וכו זאת גם אנרגיה רעה שאנחנו יוצרים אותה. ואז כול היום שלנו הולך רע וקורים לנו דברים מבאסים. כול המחשבות שלנו יוצאות מהשפתיים שלנו כי בשעה שאנחנו חושבים אנחנו מביעים את התחושה דרך הפה דרך הדיבור. האנרגיה הלא טובה הזאת מביאה אותנו לעצבות והתכנסות בתוך עצמינו ולא מועילה לנו בכלום. אנחנו נמצאים במצב נתון של יום מסויים במהלך חיינו, קיבלנו בשורה לא טובה, לא הצלחנו להשיג את מה שכל כך רצינו, לא הסתדר לנו בדייט, לא נכנסנו להריון, לא מצאנו עבודה, אין לנו כסף לשכר דירה ועוד דברים שבאים עלינו ואיתם אנחנו צריכים להתמודד. אבל מאיפה נביא את הכוח והאמונה שנצליח ?!

קודם כול אשרי המאמין דרך תפילות. תפילה לשם, תפילה ליקום, לאנרגיה העצומה שמלווה את האדם. תפילה חזקה פותחת שערי שמיים. אתה צריך עזרה ועכשיו ומי באמת יכול לשמוע אותך ולהציל אותך? רק הקדוש ברוך הוא. אם בסופו של דבר נכנסת לבעיה והיא נפתרה כי זה רק בגלל שהשם עזר לך. אם בן אדם צריך הלוואה בבנק בצורה דחופה והוא הולך למנהל הבנק ומתחנן שייתן לו הלוואה ובסוף הוא מקבל אותה, זה רק בגלל שהשם יתברך פתח את ליבו. כי אם השם לא היה רוצה לעזור לך היה סוגר את ליבו של מנהל הבנק ושום תחנונים לא היו עוזרים.

אני יכולה לספר לכם שהשבוע בספונטניות הייתי עם בעלי בכותל, ובכיתי וביקשתי משהו מבורא עולם. אפילו לא על עצמי, ובחיי כמו נס משהו קרה. אז יש כאלו שיגידו זה רק מקרה או מזל, לא ולא, השם שומע כול תפילה והדרך לבדוק זאת זה פשוט לבקש ממנו עזרה על מה שאתם צריכים ותראו גם אם יעברו הימים וזה לא יקרה באותו יום, זה יקרה. כי מי שרוצה להתקרב לבורא עולם זה משמח אותו והוא רוצה להראות לכם שהוא שומע ואז הוא מגשים את משאלות ליבכם וגם אם לא זה רק לטובתכם. כמה פעמים הסתכלתי אחורה ואמרתי לעצמי תודה לאל שאלוקים לא שמע והגשים את כול התפילות שלי על זוגיות, כי אם היה שומע הייתי נשואה היום חמש פעמים. כי כמעט כול אחד שהייתי איתו התפללתי לשם לחתונה…חחח…ובסוף בזמן הנכון אלוקים הביא לי את הזיווג הנכון היותר עבורי, אהבת חיי הגבר שבגברים.

שיהיה לכולנו יום מבורך, חשיבה חיובית, עם אנרגיה טובה ושמחה, גם אם אנחנו צריכים להתעלות על עצמינו כדי להיות בשמחה, האנרגיה שלכם היא מה שאתם משדרים ליקום והיא מלווה אתכם כול היום, כול הזמן כול רגע ורגע.
אז תנו חיוך, תעשו טוב, תהיו אתם בטוב והכול יסתדר ברגע הנכון.

שלכם,
מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן