עמוד ראשי / הריון ולידה / הלילה הראשון / איך לעבור את יום היציאה מהבית חולים אחרי לידה?

איך לעבור את יום היציאה מהבית חולים אחרי לידה?

מורן אייזנשטיין משתפת כיצד לעבור את יום היציאה מבית החולים לאחר לידהאיך לעבור את יום היציאה מבית החולים אחרי לידה? מאת מורן אייזנשטיין  מזל טוב היום הזה הגיע. יום היציאה מהבית חולים אחרי לידה. את יוצאת מהבית חולים עם הסלקל ביד אחת של בעלך. בעלך לידך. את אחרי לידה. את מרגישה גיבורה ואת אכן גיבורה! תהיי גאה בעצמך!

לא משנה איזו לידה עברת קלה או קשה. הבאת חיים לעולם. סחבת אותו או אותה 9 חודשים בבטן עם כול הקושי ואת אחרי זה!!!! אחותי לא רוצה לבאס אותך באמת שלא והלוואי ויהיה לך קל ואת כול העזרה בעולם. לפני שאספר לך מה עברתי, אני רק רוצה להגיד לך את הדבר הכי חשוב! תעשי מה שטוב לך ורק לך. בתקופה הזאת אין דבר כזה לא נעים. רק מה שתרגישי שהכי טוב לך.

לפני שילדתי בעלי ואני שוחחנו מה יהיה הכי טוב עבורי כשהילד יגיח. הוא הציע שאסע לאימא שלי בחיפה. יהיה לי שקט פינה נעימה ועזרה מכול המשפחה. ביום שלישי, יומיים אחרי לידה השתחררתי ונסעתי לאימוש. המשפחה שלי מדהימה ברמות. אין לי מילה רעה להגיד עליה. אני רק יכולה להעיד על עצמי שתוך כמה שעות הרגשתי הכי אומללה בעולם. רחוקה מהבעל ומהפינה שלי כאילו נטשו אותי ואני לבד. זה היה ביום השלישי. היום שבו אומרים שהכול צף ואת מתחילה לבכות בלי סיבה. כנראה שזה תפס אצלי כי גם למחרת בכיתי והוצפתי געגועים לבעלי ולאהבה ולחיבוק ואני בכלל פולניה קרירה. זהו החלטתי עם עצמי שאני חוזרת ביום חמישי. הספיקו לי יומיים. אימא שלי שתהיה בריאה ואחותי עזרו לי כ"כ וטיפלו בי ובקטן ממש יפה. זה לא היה קשור אליהם, זה היה קשור אלי ולמה שטוב לי ונכון לי. ישבתי עם אימא שלי ודיברתי איתה בפתיחות. אמרתי לה אמא מה שהכי נכון עבורי ואני אשמח אם יסתדר לך ותסכימי, זה שאחזור הביתה. ואת תבואי אליי. כול יום אאסוף אותך מהרכבת ב 11:00 ואחזיר אותך בחמש שש כשבעלי יחזור הביתה. היא ישר הסכימה ואמרה מה שיעשה לך טוב אני פה למענך.

ביום חמישי בבוקר ארזתי את עצמי ואת אריאל הקטן ונסענו חזרה לתל אביב. בדרך שמעתי שיר של עברי לידר ומיד התחלתי ליבב. בעיקר משורה אחת בשיר " ואולי הוא הדבר שבשבילו החזקת חיים". זהו אני אימא! נוסעת לבד ברכב עם הגוזל הזה. כשהגענו הביתה הייתי כ"כ מאושרת. סוף סוף לבד. שקט. רק אני ואתה ממש כמו שהיינו בבית חולים אני ואריאל .ידעתי שעשיתי את ההחלטה הנכונה בשביל הנפש שלי. אני חושבת שאת יודעת הכי טוב מה נכון עבורך. אז עזבי אותך לא נעים. כן תהיי אגואיסטית. זה הזמן שלך וזכותך המלאה לעשות מה שבא לך בלי שיעשו לך נקיפות מצפון. זה בטח לא הזמן וגם אם יעשו לך ואולי לא יבינו אותך בעיה שלהם. מאחלת לך שתקבלי את ההחלטות הנכונות עבורך, ב יום היציאה מהבית חולים אחרי לידה, שיהיה במזל טוב!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן