עמוד ראשי / מערכת יחסים נרקיסיסטית / יש לו זוגיות חדשה והם נראים כל כך מאושרים, האמנם? האם ה"אספקה" החדשה נהנית יותר?

יש לו זוגיות חדשה והם נראים כל כך מאושרים, האמנם? האם ה"אספקה" החדשה נהנית יותר?

את עדיין אוספת את השברים מהפרידה או יותר נכון מההשלכה הנרקיסיסטית והוא כבר בזוגיות חדשה. לא קל להכיל את זה. הוא מתהלך כמו טווס והם מעלים תמונות יחד לרשת. זה מפתה אז את מסתכלת ורואה את החיוכים והחיבוקים, הם נראים מאוהבים. זה קורע, זה גומר את הנשמה, המחשבות לא מרפות, "אולי אני הייתי הבעיה?".

יקרה שלי, ליבי איתך. זה קשה אני יודעת, זה מטלטל, מטריף את הדעת. איך? איך זה יכול להיות שהוא נכנס כל כך מהר לזוגיות חדשה? לאן נעלמה האהבה? האם הכול היה שקר? היא נראית כל כך מאושרת איתו.

אני מבטיחה לך שזה מצג שווא, זמני. היא חד משמעית לא נהנית יותר, וכול מה שהיא הולכת לעבור זה בדיוק מה שאת עברת.

הנרקיסיסט לא מסוגל להיות לבד, הוא חולה. במבנה האישיות שלו הוא חייב להתעלל במשהו אחר. נרקיסיסט ניזון מבת הזוג שלו, בדיוק כמו שערפד ניזון מדם. מערכת יחסים נרקיסיסטית זה סבל, זה גיהינום! ברגע שהוא מרגיש שאת כבר לא ב"שליטתו", שעלית עליו, שהמניפולציות שלו כבר לא עובדות עליך, את כבר לא יכולה להיות "אספקה" עבורו. הוא לא יכול להיות ניזון ממך ולכן הוא מחפש "אספקה" חדשה.

אם עדיין לא נפרדתם מכול מיני סיבות, הוא יבגוד, הוא ימצא משהי שתהיה שם ותזין אותו, ואם היא מספקת לו את ההזנה הזו, הוא ימשיך להיות איתה בקשר. אני מקווה שלאט לאט את מפנימה את זה שנרקיסיסט לא אוהב. זו לא אהבה.

האספקה החדשה = הזוגיות החדשה = ההצגה הגדולה! את השאר תראו בסרטון המצורף.


אני יצאתי משם (תודה לאל) ואני כאן בשבילך. יצרתי עבורך 6 שעות של ידע כדי שתדעי את כול מה שאת צריכה לדעת על מערכת יחסים נרקיסיסטית, רעילה, כך שתוכלי לחזור אל מי שאת ולהשתחרר מהכבלים – ידע זה כוח! לחצ/י על הקישור:

לתהליך אישי איתי אחד על אחד לחצ/י על הקישור:

https://bit.ly/3L6IJkG

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן