עמוד ראשי / סליידר / כבר לא בובה על חוט – להשתחרר ממערכת יחסים נרקיסיסטית, הרסנית

כבר לא בובה על חוט – להשתחרר ממערכת יחסים נרקיסיסטית, הרסנית

אם את במשבר כתוצאה ממערכת יחסים לא בריאה, שיש בה סממנים של שליטה רגשית/כלכלית, זלזול, התקפי זעם, הקטנה, הענשה בשתיקה – הגעת למקום הנכון.

במקום 1170

רק 497 ש"ח

ניתן לשלם ב-2 תשלומים של 248 ש"ח 3 תשלומים של 165 ש"ח 

בהעברה בנקאית או בביט 052-3470903

היי את, הסרטונים האלו בשבילך..

ייתכן ואת נמצאת במשבר זוגי או לפני פרידה.

יש לך מה להגיד אבל רוב הזמן את שותקת מול בן הזוג.

 אולי את מפחדת לסמוך ולהאמין בעצמך.

יכול להיות שברגע זה את לא רואה את האור בקצה המנהרה.

את לא מציבה גבולות וכתוצאה מכך את נפגעת שוב ושוב.

מתוסכלת? לא מבינה איך את מגיעה פעם אחר פעם לאותם המצבים.

 נפרדת ממנו, אבל את לא מצליחה לשחרר והמחשבות רצות בלופים.

אחרי פרידה וחייבת להרים את עצמך על הרגליים?

מרגישה לבד, אין לך את מי לשתף ואת רוצה להבין מה קורה לך?

מה את הולכת לקבל?

סרטון מס' 1 – ברוכה הבאה, תנשמי הגעת הביתה. את לא לבד, כל אחת ולא משנה מי היא יכולה ליפול למלכודת הרסנית של נרקיסיסט. בסרטון אני משתפת אותך בסיפור האישי שלי ואיך גם אני נפלתי קורבן למערכת יחסים עם אדם שהתעלל בי נפשית.

סרטון מס' 2 – למה משכתי קשר הרסני לחיי? יכול להיות שגם לך זה קרה, שחשבת שאלוהים שלח לך את האביר על הסוס הלבן, המלאך שלך, זה שתמיד חלמת עליו.. אז מה קרה בדרך ואיך אותו המלאך הפך ל"שטן"? ומי בעצם מושך את כל החוטים מבפנים.

סרטון מס' 3 – אני אישה מוכה? התעללות נפשית לא משאירה סימנים כחולים על הגוף, אבל היא משאירה סימנים כחולים ושחורים, פוצעת ומצלקת את נפשך מבפנים. בסרטון אני משתפת אותך על הרגע הזה שריסק אותי כשגיליתי שאני מורן, אני אישה מוכה. וגם למה את חייבת לשים לב!

זו לא אהבה, זו התעללות

סרטון מס' 4 – אהבה ריקה. מה הדבר שצריך לקפוץ לך לראש לאורך כל הסרטונים? ומיהו השליח שיכול לעזור לך כשאת נמצאת בהכי למטה שלך. למה הנרקיסיסט (כמו ערפד) חייב לשתות את הדם שלך? מה זה נותן לו?

סרטון מס' 5 – מי אתה נרקיסיסט? על מה הנרקיסיסט לא יוותר לעולם, ומה הדבר שהכי מפחיד אותו בקשר שלו איתך. ממה הנרקיסיסט ניזון ומה המשמעות של הקשר איתך עבורו.

סרטון מס' 6 – הכוח האמיתי הוא אצלך, לא אצלו. על איזו נקודות הוא לוחץ אצלך ומה הסיבה העיקרית שבגללה קשה לך להתנתק ממנו. מה הסיסמא שפתחה לי את הדלת לאומץ שבתוכי.

סרטון מס' 7 – מניפולציות רגשיות. איך הנרקיסיסט גורם לך לפקפק בעצמך עד שתפיסת המציאות שלך עלולה להשתבש לחלוטין. לא תאמיני באיזו דרך נחשית הוא מוליך אותך כדי לזכות בשליטה מלאה על המוח שלך ובעיקר על הנפש שלך.

תזכרי, ידע זה כוח!

סרטון מס' 8 – מחושך לאור. בסרטון הזה נדבר עליך. איך את מתחילה לרפא את הנפש שלך? מה את צריכה לנקות מתוכך כדי שלא תמשכי שוב מערכת יחסים הרסנית. מה המשמעות העמוקה של השיעור שאת עוברת?

סרטון מס' 9 – האם יש לנו סיכוי? האם הוא ישתנה? ייתכן שהוא יבין שאני אהבת חייו ולכן יהיה מוכן להשתנות עבורי? האם האביר על הסוס הלבן שהתאהבתי בו ישוב? האם טיפול יכול לעזור לו/לנו?

סרטון מס' 10 – את לא האישה הזאת. מה המראה הנרקיסיסטית באה לשקף לך? מה זה פצע נרקיסיסטי ואיך זה משפיע על הזוגיות שלו איתך? הפחד הכי גדול שלך, הוא הכאב הכי גדול שלך. את מי את מפחדת לפגוש?

סרטון מס' 11 – איך להשתחרר מקשר הרסני/ מנרקיסיסט? עשרת הדיברות שאת חייבת לדעת כשאת במערכת יחסים עם נרקיסיסט או שיצאת מקשר כזה. מהי נקודת החולשה שהנרקיסיסט גילה עליך בתחילת הקשר ואיך הוא מכאיב לך באמצעותה שוב ושוב. באיזו מניפולציה הוא משתמש כדי לתת לך תקווה שאולי הוא יכול להשתנות?

סרטון מס' 12 – מי אתם קופים מעופפים? קוף מעופף, קופים מעופפים זה מונח מתחום הפסיכולוגיה והוא מכוון לאותם השליחים/מרגלים של הנרקיסיסט שהוא משתמש בהם להמשיך את ההתעללות בך, תוך כדי ששמו נשמר נקי וללא רבב. מי הקוף, הקופים המעופפים שפועלים בסביבתך? איזה סוגים יש של קופים מעופפים?

סרטון מס' 13 – לצאת מהבועה. איך תגלי את האמת, איך תביני באיזו מציאות את חיה? ומה את צריכה לעשות כדי להחזיר לעצמך את האיזון. איך תוכלי לזהות את המניפולציות של הנרקיסיסט? ואיך זה יכול לעזור לך בהמשך?

רק האמת יכולה לשחרר אותך

סרטון מס' 14 – האם הכול היה שקר? האם הוא אוהב או אהב אותי? למה הנרקיסיסט מתכוון שהוא אומר לך שהוא אוהב אותך? ומה קורה כשאת לא מוכנה יותר להיות בובה על חוט?

סרטון מס' 15 – איך הנרקיסיסט מנצל את החולשה שלך? איך הוא משתמש בפחד הכי גדול שלך כדי לשלוט בך? איך הוא גורם לך להאמין שלא תוכלי להסתדר בחיים בלעדיו?

סרטון מס' 16 – למה לצפות ביום שאחרי הפרידה? עשרה דברים הכי חשובים כדי שתדעי איך לעבור את התקופה הזו. וגם אזהרה: מה לא לעשות בשום פנים ואופן! סרטון שחשוב לראות כמה פעמים!

סרטון מס' 17 – איך להרים את הערך העצמי? במיוחד: אם את עדיין בתוך הקשר, או לאחר פרידה. הצעדים האלו שאני מדברת עליהם בסרטון יעזרו לך לבנות בסיס פנימי חזק.

סרטון מס' 18 – האמונה מתחילה איפה שהשכל נגמר. על מידת הדין ומידת החסד. איך ההתבודדות שינתה את חיי? האם יש משמעות לכל הסבל הזה שאת עוברת?

הכוח נמצא ביכולת לקבל החלטה

סרטון מס' 19 – ההחלטה. איזו החלטה את צריכה לקבל מול עצמך? מה את חייבת לזכור ולהחדיר לתוכך שוב ושוב כדי שלא תתפתי לחזור אחורה. זה הרגע להרים את דגל האומץ ולנצח את הסיפור הזה.

סרטון מס' 20 – הסיפור האישי שלי. נקודת השפל שהביאה אותי לעזוב את הבית בין לילה. מה נאצלתי לעשות כדי לשרוד את הימים שאחרי הפרידה? איך קמתי בחזרה על הרגליים ממקום בלתי אפשרי? מה המתנה שקיבלתי בעקבות הסיפור הזה?

סרטון מס' 21 – זה לא הסוף, זו התחלה חדשה! 21 נקודות קצרות של אור, שיזכירו לכן את כל הדברים שהעברתי לכן במהלך הסרטונים.. ומסר הכי חשוב שאני יכולה להעביר לך.

במקום 1170

רק 497 ש"ח

ניתן לשלם ב-2 תשלומים של 248 ש"ח 3 תשלומים של 165 ש"ח 

בהעברה בנקאית או בביט 052-3470903

אז מה הסיפור שלי?

♥ אם עדיין לא הכרנו, נעים מאד, מורן אייזנשטיין, מרצה ומאמנת רוחנית להעצמה והתפתחות אישית וזוגית. עוזרת בעיקר לנשים להשתחרר מקשרים זוגיים הרסניים / נרקיסיסטים.


♥ לפני מס' שנים מצאתי את עצמי במקום הכי נמוך בחיי, בלי אמצעים, בלי רכב וראיתי איך החיים מתפרקים לי מול העיניים. מבין השברים של חיי קיבלתי החלטה שאני לא מוותרת ושארים את עצמי בכל מחיר. במקום לרחם על עצמי אעניק השראה לאחרות.

♥ בהרצאות ובקורסים אני משתפת בכלים המקצועיים והאישיים שצברתי במהלך הדרך, על מנת לתת לנשים חוזקות לגלות את מה שטמון בהן.

♥ כבר מעל ל-10 שנים שאני כותבת מידי יום ומחזקת נשים. בעמודים שלי ברשתות החברתיות- חברות כ-150,000 עוקבות. בעקבות תכנים אלו הוצאתי את הספר מרפא הנפש "הכול לטובה" בהוצאת אור עם.

♥ כמרצה ומאמנת אישית, אני מלווה ועוזרת מידי יום לנשים רבות, ובמיוחד לנשים במשבר זוגי או אחרי פרידה לעבור את התקופה הכואבת והקשה הזו על הרגליים ולקבל בחזרה את השליטה על החיים שלהן.

"תפתח לי פתח כחודו של מחט אפתח לך עולם ומלואו".

♥ אמונה היא חלק בלתי חשוב מחיי, היא הדלק שלי. האמונה ליוותה אותי ומלווה מידי יום ונותנת לי כוח! אבל! אמונה בלבד לא עוזרת, אדם צריך לעזור לעצמו.


 מחכה לך, 

גם את יכולה להשתחרר מהכבלים של מערכת יחסים הרסנית. נרקיסיסטית!

בואי לפתוח את הפתח לשינוי חייך, אף פעם לא מאוחר מידי!

עכשיו זה הזמן!

במקום 1170

רק 497 ש"ח

*לשלם בביט, או בהעברה בנקאית פני אלי לוואטסאפ: 052-3470903

*לאחר הרכישה תקבלי פרטי גישה למייל או לוואטסאפ ותוכלי להתחיל לצפות

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן