עמוד ראשי / כללי / כמה אתה באמת רוצה?

כמה אתה באמת רוצה?

photo (1)כמה באמת נלחמת להשיג את מה שאתה רוצה?

אנחנו רוצים משהו, מאוד רוצים, או אולי חושבים שאנחנו רוצים…השאלה היא כמה אנחנו באמת עושים על מנת שדבר יקרה?! אם אתה רוצה שמשהו יקרה אתה צריך לעבוד באותו דבר מהבוקר עד הערב. לא להתעסק בו פעם אחת פעמיים ולהגיד ניסיתי. אתם מחפשים אהבה? זוגיות? תעשו הכול על מנת שזה יקרה, קודם תתחילו בזה שתחשבו על זה, תשדרו את זה ותתנהלו בהתאם.

אדם שרוצה אהבה לא יכול לצאת לעולם עם פרצוף חמוץ, תשעה באב, לא מחייך ועם האנרגיה הזאת למשוך אליו זוגיות, בעצם הוא לא יכול למשוך אליו דבר. תתחילו בזה שתגידו לעצמכם שוב ושוב אני רוצה זוגיות, כול יום כול היום, אני רוצה זוגיות, זוגיות טובה, כזאת שתכבד אותי, שתעריך את מי שאני, שתאפשר לי מעוף וצמיחה.

תגידו לעצמכם שוב ושוב מה אתם רוצים תדמיינו את זה קורה ועם זה צאו לעולם תיראו טוב, תתלבשו יפה, תאמינו מכול הלב שמגיע לכם הטוב ביותר, זה יגיע!!! אתם מחפשים עבודה? תחום חדש? לא מוצאים או לא טוב לכם במקום הקיים? תקומו בבוקר ותתעסקו בראש שלכם רק בזה, תשלחו קורות חיים לכול מה שמעניין אתכם לעבוד בו, גם אם זה ידרוש מכם יום שלם לשבת על המחשב ולחפש. לא מוצאים כלום אחרי שניסיתם אבל באמת ניסיתם, תחשבו אולי מתאים לכם תחום אחר והיקום מסמן לכם לנסות משהו חדש שאולי אתם גם אוהבים אבל לא ניסיתם להציע את עצמכם.

אני מאוד מאמינה במשפט ״שלח לחמך״…לכול הכיוונים משהו חייב להיתפס! תאמינו שכול מה שלא מסתדר כרגע יש לו סיבה טובה, אפילו שזה נראה מייאש אל תתייאשו. אדם שרוצה משהו משיג אותו לבסוף, שוב השאלה כמה הוא רוצה כמה הוא נלחם וכמה הוא עושה למען המטרה. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, כמו להגיד אני רוצה עבודה ולקום ב-2 בצהריים אחרי שקרעת את כול העיר.

לסיום אספר לכם משל קטן:
בן של רב חשוב שחשקה נפשו לטעום את עולם החסידות, החליט שמיד אחרי החתונה ילך ללמוד אצל הבעל שם טוב תורה למשך 3 שנים. הוא קיבל את הסכמת אשתו אבל אביו רתח מזעם כיצד הוא הולך ומשאיר את אשתו הצעירה לבד, ללא מפרנס וללא תמיכה, אבל שכשראה שהבן מתעקש הניח לו לנסוע. האב ניחם את עצמו שהבן לפחות יחזור עם איזו שהיא סמכות או תעודה לרבנות וכך יזכה למעמד ופרנסה.

בתום 3 השנים כאשר חזר הבן קיבל אותו אביו בהתרגשות וציפייה. בני היקר ספר לי מה למדת? באיזה מקצועות התורה השתלמת? האם נעשית רב? אמר לו בנו אבא יקר במשך 3 שנים עמלתי ויגעתי לרכוש דעת אבל למדתי רק דבר אחד! שה׳ הוא האלוקים!!!!

הזדעק אביו זה כול מה שלמדת 3 שנים? דבר שכול גוי פשוט יודע?! מיד קרא אביו למשרתת הגויה ושאל אותה: אמרי לי בבקשה מי הוא המולך והשולט על כול העולם?! ענתה הגויה
ה׳ הוא האלוקים. ומי רופא כול בשר? ה׳ הוא האלוקים השיבה. מי המפרנס כול בריה? ה׳ הוא המפרנס השיבה, מי המזווג זיווגים ? ה׳ הוא המזווג!

הסתכל האב על בנו בזעם נו אתה רואה? אפילו משרתת פשוטה יודעת שה׳ הוא האלוקים!!! בשביל ללמוד דבר כזה פשוט היית צריך להיעלם ל-3 שנים????
אמר לו בנו: אבי היקר היא אומרת, אני יודע!!!

אז תיזכרו כול דבר מגיע ברגע ובזמן הנכון והמושלם עבורכם!!! הדבר היחיד שתלוי בכם זה להתאמץ, לעשות, להילחם, לא לוותר וכמו שאני אומרת לקום על החיים שלכם!!! הניסים והנפלאות יקרו לכם רק אם אתם תעשו שהם יקרו!!! שיהיה יום מבורך והבוקר שאתם קמים תחליטו על מה אתם נלחמים שיקרה?!

קיס קיס מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן