עמוד ראשי / כללי / פשוט לא לוותר! אנחנו ראויים!

פשוט לא לוותר! אנחנו ראויים!

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emush בפוסט לא לוותר !רבים מאיתנו אלופים בלוותר לעצמינו בתחומים מהותיים בחיינו: בזוגיות, בעבודה, במי שאנחנו.
פעמים רבות אנחנו רוצים משהו כל כך, אבל מהפחד שלא נצליח אנחנו מוותרים לעצמינו ומרימים ידיים. אז זהו שלא!
דווקא המקום הזה שאנחנו חלשים בו זה המקום שאנחנו צריכים להילחם ולתת פוש אחרון…זה המקום שאנחנו צריכים להילחם על המקום שלנו, של מי שאנחנו ולא לוותר. לא לוותר ולהגיד אני כבר לא אמצא אהבה וזוגיות נורמלית, להגיד אני לא צעיר, אני לא נראה מספיק טוב, אין לי מה לתת למישהו אחר, מי ירצה בי?!
לא לוותר לעצמך בתוך הזוגיות, אם נקלעת למשבר, לא להרים ידיים, לא לוותר !!! להילחם על הקשר שאתה נמצא בו, להיות הבוגר, לשים את האגו בצד! אם זו זוגיות טובה וזה רק משברון לא לוותר בגלל שטות ולפרק משפחה.
לא לוותר על החלום שלכם, החלום למצוא עבודה נכונה, על החלום להביא ילדים לעולם – גם אם את רווקה בגיל 35 או יותר, לא לפחד לקבל החלטות לעשות ילד גם לבד, זה לא אומר שלא תמצאי אהבה עם ילד!
הרבה נשים גרושות עם ילדים פותחות בפרק ב' בחייהן.
הכי קל זה לוותר, בכול דבר, החכמה היא דווקא להילחם, ללכת עד הסוף!!!

מאחלת לכולנו שבוע טוב, שנעשה ונצליח, שנילחם ולא ניכנע, שנעשה למען עצמינו כי אף אחד אחר לא יעשה, שנשים את עצמינו במקום הראשון כי מגיע לנו, אנחנו ראויים! כי אם נדע שאנחנו בסדר, אין סיבה שלא נצליח, אין סיבה שלא נגיע לשמיים, אנחנו חלק מאלוקים, יש לנו את הניצוץ לגעת בכוכבים, רק צריך לא לוותר ואם לא נוותר, נגיע בעזרת השם, בעזרתינו לכול יעד!

שבוע טוב
אוהבת מורן!

לקריאת כל הסטאטוסים לחצו כאן!

אהבתם? שתפו הלאה!

 

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן