עמוד ראשי / כללי / פשוט להחליט ולשנות!

פשוט להחליט ולשנות!

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emush על להחליט ולשנותשינויים זה דבר מבורך, אלוהי. אסור לפחד מזה, אסור להתעלם מזה. לפני קצת פחות משבועיים לקחתי החלטה לרדת במשקל. אני לא חושבת שאני שמנה, אני פשוט פרפקציוניסטית להחריד, ואם משהו לא בא לי טוב על עצמי בית דין זה לא יישאר.
החלטתי למנוע מעצמי את הדברים שאני הכי אוהבת בעולם ובעיקר מתוק, אהבת חיי. למדתי על עצמי במהלך הדיאטה שאני לא אכלנית גדולה אלא יותר נשנשנית, ואוהבת שטויות.
אני לא מאמינה על עצמי שאני ככה שומרת ולא אוכלת מתוק אלא רק פירות, והכי כיף זה שאני רואה על עצמי שרזיתי. רציתי שינוי – לקחתי החלטה – להחליט ולשנות – אני עומדת בה!!!

ככה בכול דבר בחיים צריך להחליט ולשנות וללכת עם ההחלטה עד הסוף! להוציא מהראש את המילים קשה לי, אני לא יכול, אני לא אצליח! אין כזה דבר זה לא קיים. אם אתה בוחר להחליט ולשנות, זו מילה שלך עם עצמך, כול פעם שאני כמעט נשברת מהדיאטה אני אומרת לעצמי מורן נתת לעצמך מילה ומילה זו מילה!!! כמו שתיתן הבטחה למישהו שתעשה משהו למענו ולא תעמוד בזה אז מה אתה שווה ?כלפי עצמך ?!

קבלת החלטות זה שם המשחק, אתה יכול לעשות את זה! בכול החלטה שתיקח על עצמך אתה מלך העולם של עצמך אין דבר שאתה לא יכול!!!
איזה אושר זה להחליט ולשנות ולעמוד במטרות שאתה מציב לעצמך, אין לכם מושג!

אז מה בא לכם להחליט ולשנות? מה הייתם רוצים שיהיה אחרת בחייכם? למה אתה מחכים! למה להגיד ממחר, למה לא מעכשיו! נכון לא תמיד קל להחליט  ולשנות אבל היי מי אמר שהחיים הם פיקניק?!

צריך להתאמץ כדי להשיג מטרות, כדי להגיע להישגים להגשמת חלומות.
לא לוותר לעצמך, לא לחפף, להיות חזק למען המטרה!

אז היום זה היום שלכם ! אתם כותבים בענק מה אתם הולכים להחליט ולשנות והולכים על זה בגדול!!!
אתם הולכים להציב מטרות,יעדים ולא מוותרים! מה ההבדל בין אדם שמצליח לחולל שינוי לבן אדם שלא? הויתור העצמי !
אחלה יום לכולם! שמחת חיים, חיוכים לעולם, הכול קטן תאמינו לי, הבל הבלים !

אוהבת מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן