עמוד ראשי / קורסים דיגיטליים / להתחבר לאור האינסוף על התבודדות ותפילות עוצמתיות.

להתחבר לאור האינסוף על התבודדות ותפילות עוצמתיות.

אם מישהו היה שואל אותי: "מורן, מה הדבר הכי חשוב לך בחיים?"

"מה מניע אותך?"  "איך זה שאת קמה בכול בוקר בשמחה גם כשקשה?"

"מאיפה את שואבת את האופטימית?", "איך צלחת משברים קשים בחייך והרמת את עצמך מחדש?" 

" את יודעת שהכול לטובה, שהכול מדוייק?"

הייתי עונה לו בשתי מילים: 

"בורא עולם"

התבודדות ותפילות הן אמצעי התקשורת שלי איתו.

האמונה היא הכוח שלי, היא זו שמניעה אותי בכול בוקר, בכול יום, בכול סיטואציה מורכבת שאני עוברת.

האמונה.

מאז שאני זוכרת את עצמי, הגדרתי את עצמי כאדם רוחני, עוד בילדות הרגשתי שונה, הנשמה שלי תמיד ידעה שיש משהו מעבר למה שאני רואה בעולם הגישמי, שיש כוח אינסופי נסתר וכאשר אתחבר אליו לא יהיה שום דבר שלא אוכל להגשים בחיי.

בכול יום אני משתדלת לעשות זיכוי הרבים ואני משתפת באמונות שלי ובחלק מהתפילות שלי ברשתות החברתיות.

במקום 297 ש"ח

רק 97 ש"ח

*לשלם בביט, או בהעברה בנקאית פני אלי לוואטסאפ: 052-3470903

*לאחר הרכישה תקבלי פרטי גישה למייל או לוואטסאפ ותוכלי להתחיל לצפות

הסרטונים קצרים ופשוטים להבנה, בין אם את מאמינה יותר, או פחות, או שאולי אין לך מושג מאיפה בכלל מתחילים? מה עושים?  איך מתחברים? איזה תפילות לבחור? 

בזכות ההתבודדות, התפילות וההתמדה היום יומית שלי בהן, ראיתי ניסים גלויים ואני רוצה שגם את תזכי לאור הזה, תזכי להתחבר לאור האינסוף, לצינור האינסופי של הבורא. 

כשאת מחוברת את יכולה, להפסיק לחלום על החיים שאת רוצה, להפסיק לחלום על האהבה שאת ראויה לה, להפסיק לחלום על השפע שאת מייחלת לו, 

פתאום,

דברים שלא הסתדרו מתחילים להסתדר, כאילו יד נעלמה מושכת בחוטים, ומה שלא משרת את חייך נושר ומפנה את מקומו לחדש, קצת כמו קסם. 

מה זה התבודדות?

מה אומרים בהתבודדות?

מתי עושים התבודדות?

מה יצא לי מהתבודדות?

יש אינספור תפילות, בחרתי עבורך תפילות שמלוות אותי כבר שנים, אותן אני קוראת בדבקות ובהתמדה, לדוג': 

תפילה שעוזרת לנקות אנרגיות קשות.

לשמירה מעין הרע. 

לראות ישועה. 

סגולה והצלחה.

להתפלל לפרנסה

תפילה לזיווג

סגולת ספר תהילים וספר דברים.

רוצה לחיזוק אהבה קיימת.

ניקוי חרדות ושלווה פנימית.

לישועות מיידיות.

להגשמת משאלה מיידית בדוקה!

אלוקים! זאת התוכנית של חיי?

בזמנים פחות מוצלחים בחיים, האם קרה ששאלתם את עצמכם האם זו התוכנית שמיועדת לכם בחיים. היו ימים שבהם לא אהבתי את עצמי, ובחרתי לעצמי בחירות שגויות בזו אחר זו. היו ימים שהעדפתי להישאר בחושך במקום לצאת אל האור. בחושך אומנם מפחיד, אבל בכל זאת מוכר; ואילו באור הייתי צריכה להתמודד עם דברים חדשים. אחרי הכול, קשה מאוד לצאת אל האור מתוך החושך, כי הסנוור הוא גדול מאוד.

אני זוכרת שפניתי לאלוקים ברגעים הקשים האלה, ושאלתי אותו: "באמת, זו התוכנית של חיי?" הייתי בטוחה שמדובר בלא יותר מאשר בדיחה או בתסריט גרוע במיוחד. היו ימים שהסתכלתי על עצמי במראה, והבבואה שהשתקפה ממנה לא הייתה מוכרת לי. לא ידעתי מי מביטה אליי, ולא הרגשתי שיש חיבור בין הגוף שלי לבין הנשמה. ראיתי סבל וכאב, וראיתי חוסר השלמה.

הדרך היחידה לחזור הביתה, היא ללכת פנימה

שנים חיפשתי אחר ההשלמה הזו. חיכיתי לנעלם כלשהו שיחזור הביתה, ויהפוך אותי לשלמה. ההרגשה של חוסר חיבור פנימי הייתה קשה, ובעקבותיה עשיתי לא מעט בחירות שגויות בחיי. נדרש שאעשה תיקונים, אבל אני סירבתי לעשות משהו בעניין, ונלחמתי בזה. לא הייתי מוכנה לעבור תהליך פנימי, ולא הייתי מוכנה לשנות דבר. חשבתי שכנראה אין באמת שלם מוחלט.

אבל יום אחד זה קרה. גישרתי על הפערים, ניפצתי חומות, שברתי לרסיסים את נשמתי, חיפשתי את השלם, תיקנתי את החוסרים, למדתי מטעויות, התפייסתי עם העבר שלי, שחררתי מתוך חיי את "מרסקי החלומות" וחיבקתי את "מקדמי החלומות" שלי, ובעיקר סלחתי לעצמי. הבנתי שכולנו טועים, ואין באמת עונש על טעות. תחושת הענישה היא למעשה פעולה, שנועדה לעורר אותנו ללמוד משהו חדש. הבנתי שאני בן אדם, ועל טעויות משלמים. אני שילמתי את המחיר, וגם את המחיר על הבחירות הגרועות שעשיתי בחיי.

היכן שישנו קושי, ישנו פוטנציאל לצמיחה

היום אני שלמה, אך עדיין מתקנת את עצמי כל פעם מחדש. אם צריך מרכינה ראש ומבקשת סליחה, ולפעמים עושה זאת רק למען מישהו אחר או למען עצמי. הכעס והאנרגיה השלילית אינם כבר חלק מחיי, וכשנכנסת אנרגיה שלילית, אני משחררת אותה לשלום.

לא הייתי התלמידה הכי מבריקה בתקופת בית הספר. התמודדתי עם האובדן של אבא שלי ולתקופה גם עם חרם כיתתי. אבל בבית הספר של החיים אני מצטיינת. אני מוכנה ללמוד, והלמידה המשמעותית ביותר מתרחשת כשמתעורר קושי. שם מתחילים ללמוד, לתקן, להקשיב, לשחרר, לסלוח ולהמשיך הלאה.

באותם ימים, כשלא אהבתי את עצמי, אם אלוקים היה משיב לי על שאלתי בדבר התוכנית שמתוכננת לחיי, והאם מדובר בבדיחה עלובה; אני משערת שהתשובה הייתה חיובית, לפחות לאותו זמן. הוא היה בוודאי אומר לי: "שבי בשקט ותקשיבי. תלמדי, תצמחי, וניפגש עוד מספר שנים, ילדה שלי". היום אני מבינה ויודעת.

התבודדות

מעולם לא פגשתי אדם שלא נאלץ להתמודד עם משהו בחייו, אבל בעיקר שמעתי מאנשים את סיפור הקורבן, בדיוק כפי שאני נהגתי לספר אותו. הקורבנות מספרים לעצמם את אותו סיפור אומלל מדי יום. הם אינם מבינים מדוע התוכנית של חייהם אינה משתנה, וחוזרים על אותו ניגון. שנו את הסיפור שלכם, והתוכנית שלכם תשתנה.

*מתוך הספר שלי "הכול לטובה" 

לרכישה הספר לחצי כאן

במקום 297 ש"ח

רק 97 ש"ח

*לשלם בביט, או בהעברה בנקאית פני אלי לוואטסאפ: 052-3470903

*לאחר הרכישה תקבלי פרטי גישה למייל או לוואטסאפ ותוכלי להתחיל לצפות

אז מה הסיפור שלי ?

אם עדיין לא הכרנו, נעים מאד, מורן אייזנשטיין, לפני הכל אמא. לאריאל, קים וניל. מרצה ומאמנת רוחנית להעצמה והתפתחות אישית וזוגית.

לפני מס' שנים מצאתי את עצמי במקום הכי נמוך בחיי, בלי אמצעים, בלי בית ורכב וראיתי איך החיים מתפרקים לי מול העיניים. מבין השברים של חיי קיבלתי החלטה שאני לא מוותרת ושארים את עצמי בכל מחיר. במקום לרחם על עצמי אעניק השראה לאחרות.

בהרצאות ובקורסים אני משתפת בכלים המקצועיים והאישיים שצברתי במהלך הדרך, על מנת לתת לנשים חוזקות לגלות את מה שטמון בהן.

כבר מעל ל-10 שנים שאני כותבת מידי יום, מחזקת נשים ועוזרת להן לראות את העוצמות שלהן. בעמודים שלי ברשתות החברתיות- חברות כ-150,000 עוקבות. בעקבות תכנים אלו הוצאתי את הספר מרפא הנפש "הכול לטובה" בהוצאת אור עם.

כמרצה ומאמנת אישית, אני מלווה ועוזרת מידי יום לנשים רבות, ובמיוחד לנשים במשבר זוגי או אחרי פרידה לעבור את התקופה הכואבת והקשה הזו על הרגליים ולקבל בחזרה את השליטה על החיים שלהן. 

"תפתח לי פתח כחודו של מחט אפתח לך עולם ומלואו"

אמונה היא חלק בלתי חשוב מחיי, היא הדלק שלי. האמונה ליוותה אותי ומלווה מידי יום ונותנת לי כוח! אבל! אמונה בלבד לא עוזרת, אדם צריך לעזור לעצמו. 

במקום 297 ש"ח

רק 97 ש"ח

*לשלם בביט, או בהעברה בנקאית פני אלי לוואטסאפ: 052-3470903

*לאחר הרכישה תקבלי פרטי גישה למייל או לוואטסאפ ותוכלי להתחיל לצפות

מורן אייזנשטיין מזמינה אותך לנצח את הסיפור שלך!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן