עמוד ראשי / מורן ממליצה / לעשות כביסה?! יותר קל לי להירשם למרתון

לעשות כביסה?! יותר קל לי להירשם למרתון

מה אני אגיד לכן, כביסה אף פעם לא הייתה הצד החזק שלי. באופן כללי אני לא טיפוס שמכבס. אני מסוג "המכבסות" שמכניסות למכונה כביסה צבעונית עם כביסה לבנה שאיכשהוא משתחלת אליה חזייה אדומה שהורסת את כל הבגדים הלבנים. אני גם לא טיפוס קנאי, אבל ביננו אם יש אנשים שאני מקנאה בהם..אלו הם האנשים שהכביסה שלהם יוצאת ריחנית, וכשפותחים את ארונות הבגדים הכל שם מסודר כמו בחנות, מגוהץ ומריח נהדר. יש דבר יותר ממכר מלהריח שובל של אישה, גבר, או ילד שעוברים לידך עם ריח טוב מהבגדים?!

אבל לגבי עצמי? השלמתי עם זה שכביסה זה לא אני. אני אגלה לכן משהו?! פעם אפילו הייתי מעדיפה לזרוק חולצה עם כתם מאשר לנסות לכבס, כי כמו שבטח הבנתן גם ככה זה היה נהרס יותר..

אז כשבדין פנו אלי לנסות את סדרת המרככים עם טכנולוגיית הבישום החדשה שלהם, אמרתי לעצמי זהו מורן, הגיע הרגע שלך "תלמדי לכבס" וקבלי טיפים איך לעשות את זה נכון סוף סוף.

איזה אושר, בדין שלחו לי "סבתא להשכרה"

איזה אושר, בדין שלחו לי "סבתא להשכרה"

מבין הדברים בדין הבינו את "מצבי הקשה" בכל מה שקשור לכביסות, ושלחו אלי הביתה מארז של מרככי כביסה אותו הביאה איריס למדן שהיא "סבתא להשכרה", שתראה, תדגים, ותענה על כל מה שרציתי ולא העזתי לשאול על כביסה.. אחחח איזה כיף! אפילו הילדים התרגשו להכיר סבתא נוספת..

 

אריאלי ואני מריחים את הכביסה.. אממ.. איזה ריח טוב..

אריאלי ואני מריחים את הכביסה.. אממ.. איזה ריח טוב..

וככה קיבלנו אני ושלושת הילדים שיעור בכביסה. כי אל תצחקו, אבל לדעת לעשות כביסה זו תורה שלמה, איזה בגדים להכניס ביחד, על כמה מעלות לכוון את המכונה, איפה לשים את המרכך ואיפה את האבקה, שגם בזה תמיד התבלבלתי 🙂 איך לא לגרום לבגד להתכווץ, להתקמט..וכו'..
"סבתא להשכרה" הראתה לי שהדברים הם הרבה יותר פשוטים ממה שחשבתי, אבקת כביסה + פקק של מרכך והכביסה יוצאת עם ריח נהדר. בהמשך שמנו את הכביסה במייבש, למדתי איך לקפל יפה ומהר, אז קיפלנו ושמנו בארונות, ושמחתי לגלות שגם בימים הבאים הריח נשאר בבגדים.. מושלם לי!
פקק אחד של מרכך בדין

עוד כמה טיפים ששווה לדעת:

– מרכך הכביסה הוא האחראי העיקרי לריח הנקי והרענן שמתלווה לכביסה – ממכונת הכביסה ועד ללבישת הבגדים.
– כאשר אנו רוצים לרענן בגדים שלבשנו נשים אותם לסיבוב קצר במכונת הכביסה עם חצי פקק מרכך.
– מרכך הכביסה בנוסף על הבישום, מגן על סיבי הבגד ומונע את שחיקתם. הוא מונע חשמל סטטי, יעיל בריכוך הבד ומקל על הגיהוץ.

מרככי כביסה בדין אקסרא

מה עוד אפשר לעשות עם מרכך הכביסה של בדין אקסטרה?
– אפשר לשפוך פקק אחד של המרכך לתוך כד דקורטיבי ותוך זמן קצר החדר יתמלא בריח נעים.
– אפשר להוסיף פקק של מרכך לניגוב אחרון על הרצפה לאחר השטיפה – הבית יתמלא בריח נפלא.

זה מה שקורה כשאריאלי מנסה להריח את הכביסה..:)

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן