עמוד ראשי / זוגיות / מה לעשות כשהחמה מתערבת בזוגיות כל הזמן?

מה לעשות כשהחמה מתערבת בזוגיות כל הזמן?

החמה מתערבת בחייםאני בת 25 מתחתנת בעוד כמה חודשים ….והחמה לעתיד מרגישה שהיא צד שלישי שלנו פתאום היא מתערבת כל הזמן ורוצה אותו קרוב אליה בשבתות וחגים, וכל דבר קטן שהוא מתקשר אלי קודם היא כועסת למה הוא לא התקשר אליה. ודברים מעצבנים כאלה, חשוב לציין שאף פעם היא לא התערבה לנו בתקופת החברות ויותר מזה תמיד הבן זוג שלי הרגיש מההורים הכבשה השחורה של הבית בעבר והוא בן יחיד לעוד 2 בנות.

זה גורם לנו לריב הרבה, הוא מעמיד אותה במקום שצריך ובאותה נשימה מעביר את זה בסבבה בזמן שאני נאכלת מעצבים, אבל אני טיפוס ששונא שמתערבים לו ושונאת שדוחפים את האף לחיי האישים. אני אמורה לעבור לגור שם כי אנחנו רוצים לחסוך לדירה, אבל מאד קשה לי לעבור מרגיש לי שהיא תגרום לנו להרבה ריבים ותתערב וזה די מעכב את העברה שלי לשם.

כל מי שאני מספרת לו אומר לי כן חמה ככה זה…מה הקטע לא הבנתי איך נותנים לה להרגיש שאני לא גונבת לה את הבן. היא האמא כבודה במקומה אבל אני האישה וזה מרגיש שהיא בתחרות איתי. הוא לא גביע והוא גם מרגיש חרא עם זה שאני ככה ותמיד צריך לרצות את שתינו. חשוב גם לציין שזה לא בה ממקום שהיא לא אוהבת אותי כי היא תמיד דואגת לי וקונה לי אבל גם מרגיש שהיא מקנא במשהו שהיא לא אמורה.

בקיצור בנות אני מאמינה שרובכם מבינות אותי, אשמח לעצות איך לשפר את הקשר ולתת לה להירגע כבר כי לא בא לי להתחיל ברגל שמאל עם אף אחת. תודה רבה ויום מקסים

בואי לקרוא מה כתבו לה חברות הדף

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן