עמוד ראשי / כללי / מה מרגישה אימא ביום הנישואין?

מה מרגישה אימא ביום הנישואין?

מה מרגישה אימא שיוצאת לארוחת ערב ביום הנישואין ?!

אני מודה לאל על מה שיש לי, באמת…לא רוצה להתבכיין, לקטר, לתלוש שערות, טוב אולי כן! בכול זאת פולניה או לא?! בוקר יום הנישואין שלי התחיל מזה ששכחתי אותו, קמתי בחמש בבוקר אחרי לילה נטול שינה שבו אריאל התעורר לבקבוק, התאומים בכו ברוטציה, בקיצור מקהלה בבית.

תוך כדי האכלה של כולם, אני כבר חושבת על פוסט משמח ואופטימי לחברות היקרות שלי ב-Emush, להעלות להן חיוך וקצת לחזק, אבל לפעמים גם אני צריכה חיזוק קטן. אני מנסה להיות אשת הברזל אבל גם אני נשברת ובעיקר עייפה. וכך, בין כל הכביסות לבין כל הילדים, אני מקבלת סמס מחברתי חי מזל טוב ליום הנישואין …יום נישואין?! שלי? אני חושבת לעצמי, מתי התחתנתי בכלל?! לרגע נדדתי עם חלום בהקיץ לאיזה חוף קסום בו אני שותה משקה קוקוס מעוטר במטרייה, וחזרתי ממנו בן רגע כשאריאל צועק "אמא, אמא" – מתי נהייתי אמא?! לא חלף רגע והתאומים ממתינים לגרעאפס ופתאום אני קולטת שיש עוד שניים?! דמעות הציפו אותי, לא יודעת האם מזה שאני נשואה, אמא, או מי אני בכלל?! בטח לא יובל המבולבל! "תן לשים ת'ראש על דיונה" 🙂 להיות רק רגע אחד עם עצמי בשקט, בסבבה בלי שום מטלה, בלי שום דבר על הראש, פשוט שקטטטטט!!!

היום שלי ממשיך באלף ואחד סידורים, עבודה, בין לבין הלכתי לסופר לעשות קנייה של חודש! אם יש סיוט גדול זה אחד הדברים המעיקים: שעתיים בסופר, תור מטורף ואני בכלל לא יודעת לקנות, תמיד קונה הכי יקר והכי לא פרקטי (אימא שלי תמיד יורדת עליי) ״מורני מה יהיה איתך״? מה יהיה באמת? גם אני שואלת את עצמי!

כולם חושבים שאם את נהיית אימא נגמרו לך החיים, אף אחד הרי לא באמת מכין אותך למה יהיה יום אחרי שאת מגיעה עם התינוק חסר אונים הזה הביתה, החיים לא נגמרים אבל בהחלט משתנים מקצה לקצה ועל זה אף אחד לא מדבר. אנחנו מנסות לרצות את כולם, את הבעל, את הילדים, לנקות, לסדר, לבשל, לעשות את הכל לפי הספר, אבל גם אנחנו לפעמים מוצאות את עצמינו באיזו פינה בבית לוקחות נשימה גדולה, לעיתים בוכות אבל יודעות שאין לנו פריבילגיה חייבות להמשיך…לילד שלנו ממש לא משנה על איזה צד קמנו הבוקר, ואת זה שלא ישנו כל הלילה ואת זה שגם אבא שלו קצת ילד וגם הוא רוצה צומי ופוצי מוצי.

כן כול היום אנחנו במרדף, מרתון, אין רגע אחד לעצור, להתקלח בשקט, הדבר הכי בסיסי מקלחת חמה, מי מדבר על מקלחת? תוך כדי דוש קליל שאני עושה אני שומעת מתוך המים החמים שזולגים עליי רעשים של בכי אימא אימא…הבית גועש ורועש ולפעמים בין כל הצרחות אני מוצאת את עצמי הולכת רגע לחדר, בחיי רק לשנייה לשכב, לקחת אוויר ואז אני שומעת מורן… איפה את?! ואני צועקתתתת איפה מורן??? איפה היא יכולה להיות? באיים הקריביים נחה על חול לבן !!!

כן, בחייה של אימא אין רגע דל, אין מנוחה, אין הנחה, גם לא 10 אחוז, לא מגדילים לך את הארוחה ב1.90 ש״ח, ואף אחד לא מחכה לך בקו הסיום ומעניק לך מדליה.

אז איך הסתיים יום הנישואין שלי?! מה שבטוח לא רקדתי על שום בר, לא לבשתי שום סט אדום של חזייה ותחתון סקסי, הגעתי הביתה צנחתי למיטה וקמתי כבר בחמש בבוקר לתת בקבוקים, למה לא המציאו חופף בקבוקים???

היום אריאל אבא של שבת בגן מה שאומר שאני צריכה להכין אותו עם חולצה לבנה, לקנות עוגיות ולסדר את הבית לשבת!
מישהי מכירה חנות שנותנת 50 אחוז הנחה??? (:

שיהיה סופשבוע מקסים ותזכרו לקחת נשימה גדולה
קיס קיס מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן