עמוד ראשי / כללי / מורן אייזנשטיין: הרצאות לחברות וכנסים | 050-6687449

מורן אייזנשטיין: הרצאות לחברות וכנסים | 050-6687449

מחפשים הרצאה לחברות – יום גיבוש? יום כיף?               יום חברה?

מורן אייזנשטיין בהרצאה מעצימה ומרגשת "האומץ להיות מי שאת"

בהרצאה אמיצה, מרגשת, סוחפת ומרתקת, מורן משתפת ומגוללת את סיפור חייה. החל מילדותה דרך אובדן אביה בהיותה בת 14 שנים בלבד, על החרם שעברה בהתבגרותה, על החלום לפרוץ לתודעת העולם, על התעוזה, על ההקרבה ועד הגשמת חלומה בעולם הפרסום ובחיי הזוהר.

מורן משתפת את הנשים על תקופת הרווקות, נישואיה, עולם האמהות, הקושי להיכנס להריונות, התמודדות עם טיפולי הפוריות ובשברון הלב והקושי שעברה בעקבות גירושיה.
מורן לא ויתרה לעצמה ועל אף הדיכאון העמוק שניכפה עליה עשתה תפנית חדה בחייה וקיבלה החלטות אמיצות והרות גורל. בעקבות כל שעברה, מורן חשה צורך בלפרוק את אשר על ליבה ובעקבות זאת פתחה את דף הפייסבוק העונה לשם "Emush".

מידי יום במהלך השבע שנים האחרונות היא משתפת וזוכה לאהדה רבה מ- 100,000 הנשים שעוקבות אחריה באדיקות והזדהות מרשימה. הפוסטים של מורן זוכים לחשיפה של כ – 2 מיליון אנשים מדי חודש. במהלך ההרצאה מורן מעצימה את הנשים ומסייעת להן לגלות את תעצומות נפשיהן החבויות והעמוקות.


מה תקבלי בהרצאה?

איך לקבל החלטות אמיצות לשינוי ?

 איך להעלות את הערך העצמי ולקחת אחריות ושליטה על החיים?

 איך להניע עצמנו אל עבר המטרות והחלומות שלנו?

 איך לזמן את הזוגיות הראויה לנו מבלי להתפשר?

 איך להתגבר על פחדים וחשיבה שלילית שתוקעת אותנו במקום?

אז מה הסיפור שלי ?

 אני מורן אייזנשטיין, נעים מאד! לפני הכל אמא. לאריאל, קים וניל. בשנים האחרונות אני בעלת דף הפייסבוק Emush שמונה כ- 100 אלף (בעיקר) עוקבות. עם חשיפה חודשית של כ- 2 מיליון לחודש. אני כותבת ומחזקת אנשים ונשים בפרט ועוזרת להן לראות את העוצמות שלהן. אני עובדת בשיתופי פעולה עם החברות הכי גדולות בארץ.

 לפני 5 שנים כשהתגרשתי, החלטתי להקשיב ללב ולאמת שלי ולקבל את המהות והשליחות שלי בחיים. הקמתי את קבוצת love yourself ועשרות נשים מידי שבוע עברו תהליך מעצים והיום חיות את החיים שהן בחרו. כיום, אני רצה ברחבי הארץ עם ההרצאה שלי "האומץ להיות מי שאת" הרצאה שגורמת לנשים להפוך לגרסא יותר טובה של עצמן ואומץ לקבל החלטות.

 מעבירה סדנאות "לנצח את הסיפור שלך". בקרוב יצא ספר התפתחות אישית שכתבתי בהוצאת אור עם. אני נשואה בפרק ב' לאהבה שאני זימנתי לחיי, גרה במושב, לומדת מידי יום להתחבר לפשטות, לרוחניות לזמן לחיי מידי יום שפע, הגשמה ויצירה וכמובן לאמונה שמלווה אותי, לא מוותרת על החלומות שלי ושואפת מידי יום לשפר את עצמי ולהיות תמיד נאמנה לאמת שלי.

 אמונה היא חלק בלתי חשוב מחיי, היא הדלק שלי. האמונה ליוותה אותי ומלווה מידי יום ונותנת לי כוח! אבל! אמונה בלבד לא עוזרת, אדם צריך לעזור לעצמו.

"תפתח לי פתח כחודו של מחט אפתח לך עולם ומלואו".

מחכה לך, בואי לפתוח את הפתח לשינוי חייך מקצה לקצה. בואי לנצח את הסיפור שלך אף פעם לא מאוחר מידי !

להזמנת הרצאה: 050-6687449 טליה

למי ההרצאה מתאימה?

הרצאות לחברות וכנסים | הרצאות לימי חברה | הרצאות לימי גיבוש | הרצאות לימי כיף | הרצאות למתנסים | הרצאות לעיריות | הרצאות לאימהות | הרצאות להורים

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן