עמוד ראשי / כללי / מותר לך לפנטז, אבל לפעמים זה רק לכמה רגעים…

מותר לך לפנטז, אבל לפעמים זה רק לכמה רגעים…

סופר אמא - מורן אייזנשטיין והילדיםאת קמה בבוקר, יום חדש השעה מוקדמת, ממש מוקדמת…עוד יום…את מכינה בקבוקים לילדים עושה לך קפה ולפעמים מפנטזת על חופש, משהו כזה קטן, פשוט לקום קצת יותר מאוחר.

את לוקחת אוויר, נשימה עמוקה ויודעת שכרגע יש לך ילד או שניים או יותר שמחכים שתבואי לחדר שלהם ולא משנה מה עברת ולא משנה אם ישנת בלילה, אם את עייפה, אם רבת עם אבא או עם מישהו בעולם הזה, את צריכה להיכנס לחדר שלהם, לפתוח את הוילון , לתת לשמש להיכנס, לחייך חיוך גדול גם אם הוא צבוע כי לילדים לא אכפת מה עברת ולהגיד בשמחה "בוקר טוב יפים שלי״.

כן, כשאת נהיית אימא אין לך פריבילגיה להיות עצובה, לשקוע בפנטזיות, לבהות בקיר ואם יש לך אפשרות כזאת היא יכולה להימשך אולי 5 דקות.

כול יום אני מופתעת מעצמי מחדש, כמה כוחות אנחנו כאימהות וכנשים צריכות לקום על הרגליים ולתפקד…באמת להיות סוג של סופר וומן, הכול תלוי בנו, כול המשפטים בתורה בנויים עלינו, כול השירים נכתבים עלינו.

״אישה בונה אישה הורסת״
״מאחורי כול גבר עומדת אישה חזקה״
״קח לך אישה ובנה לה בית״
״תעשי אותו מלך תהיי מלכה״
״לא טוב היות האדם לבדו אעשה לו עזר כנגדו"
״עזב את אביו ואימו את ודבק באשתו"

להמשיך?!

מישהו החליט עבורנו, שאנחנו צריכות להיות הכול בעולם הזה, שאנחנו הכוח ואנחנו צריכות לשחק את התפקיד הזה
בצורה הכי טובה כי בלעדינו?! הכול מתפרק.

אז כול בוקר כשאת קמה ליום חדש, תזכרי שלא משנה מה יש לך בלב, לא משנה מה עברת או עוברת, את עולם ומלואו, את הכוח, את המנוע של היקום הזה, את הפנינה והכול סובב סביבך.

את כול כך חשובה בעולם הזה ובלעדייך העולם פשוט יקרוס.

אז קחי את כול הכוחות שאלוקים נתן לך וקומי בבוקר בראש מורם, כן אנחנו מותשות, מנסות להספיק הכול ומהר אבל מה שיפה בנו שאנחנו כול כך מהר מתאפסות על עצמינו ומתפקדות בצורה לא רגילה, אנחנו נשים! אימהות!

אני יודעת שבסופו של יום לא משנה מאיפה את במפה, כולנו, מרגישות אותו דבר, כולנו רוצות אותו דבר, כולנו באותה הסירה.

אז תחלמי, תנדדי לך במחשבות על דברים הכי טובים שיש, מגיע לך, מגיע לנו, להיות הכי מאושרות, לקבל את כול הטוב מהחצי השני, להגשים את עצמינו, לרצות עבור עצמינו יותר.

קחי לך את הסירה שלך ותשוטי לך לעולם שלך, לעולם שאת מאחלת לעצמך כי אף אחד לא ינתב אותה עבורך, את לבד שם, בסופו של יום גם אם יש סערה, גם אם הרוחות ממש חזקות ויש אבנים בדרך, אנחנו תמיד מגיעות למקום מבטחים, לילדים שלנו וזה הכי חשוב.

יום מלא בטוב לכולנו
קיס קיס
מורן

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן