עמוד ראשי / כללי / הבטחות? מטרות לשנה הקרובה

הבטחות? מטרות לשנה הקרובה

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emush על מטרות לשנה הקרובה אומנם ראש השנה עבר, אך לא מאוחר להתחייב לעצמך! להציב לעצמך מטרות. מה אתה מצפה שיקרה לך? להתאהב ולמצוא זוגיות? להצליח בעבודה? להביא ילדים?להוריד במשקל?! לדאוג לעצמך סוף סוף?! זה לא מאוחר. הגיע הזמן לקיים. לא סתם אומרים שמחשבה יוצרת מציאות ומה שאתה חושב או מדמיין שיקרה לך אם תתמקד בו לבסוף הוא יקרה. אך כדי שזה יקרה לא יעזור אם תשבו בבית ותדמיינו. גם אם יש מקרים בודדים שזה קרה, האהבה לא תדפוק בדלת, הכסף לא יגיע אם לא נצא לעבוד ולהגשים את עצמינו והמשקל לא ירד מעצמו. אם לא נתחיל לעשות הליכה, או סוף סוף להירשם לחדר כושר, ומהו הזמן הכי טוב אם לא לפני תחילת הקיץ, להציב לעצמכם מספר מטרות.

הרבה שאלו אותי אחרי הלידה איך חזרתי לעצמי ולמרות שאין במשפחתי נטייה להשמנה זו לא הסיבה. פשוט הצבתי לעצמי מטרות שאני אחזור למשקל שלי ויהי מה! זה לא מאוחר להתחיל ובן אדם שאוהב את עצמו ייקח את עצמו בידיים. אין דבר כזה אני לא יכול יש רק עצלנות. תבטיחו לעצמכם זוגיות טובה ובריאה! קחו דף ועט ורישמו את כול התכונות שהייתם רוצים בבן אדם, ובכלל כול מה שאתם מתחייבים לעצמכם! בכול התחומים. מעין חוזה עם עצמכם. הרי כשנותנים הבטחה או מילה למישהו חייבים לקיים, אז למה אנחנו תמיד שמים את עצמינו אחרונים? דואגים לכולם אבל לאדם הכי חשוב לנו אנחנו מוותרים?!

החג הזה מביא עימו מצד אחד המון שמחה וחופש אך מצד שני המון בדידות ומחשבות של מה יהיה? מבטיחה לכם שאצל האחר תמיד נראה שטוב יותר, אך זה לא ככה בכלל. כול אחד סוחב את החבילה שלו ולפעמים עדיף לנו להישאר עם החבילה שלנו! אז לכול אלו שלבד, לכול אלו שרוצים לשנות ולהשתנות פרגנו לעצמכם שמגיע לכם. תציבו מטרות לעצמכם, תתחייבו למשהו ולו אחד שיקרה לכם ובקרוב, תכתבו את זה ושימו באיזו מגירה ותזכרו שיש לכם חוזה עם עצמכם וחוזה אסור להפר, כי אז משלמים קנס. אני מאחלת לעצמי שאצליח להגשים את עצמי מקצועית וכלכלית, משהו שכול אישה חייבת שיהיה לה, תמיד כסף לעצמה ולא משנה אם מי התחתנה. אני מכירה כמה סיפורים על נשים שהן לא אדון לעצמן ותמיד חיות בתחושה שהן תלויות בגבר שלהן. זו עצה לחיים לכול אישה באשר תהיה אל תוותרנה על העצמאות הכלכלית שלכן! שאף פעם לא יגידו לכן שאתן תלויות או לא שוות, שתמיד תהיו עם היד על העליונה ותוכלנה תמיד לקום וללכת מתי שתרצו אם לא טוב לכם.

אני לא אשכח שהייתי בת 18 היה לי ידיד שהיה מאוהב בי ואני לא אהבתי אותו בקטע רומנטי והוא היה מחזר אחריי ועושה דברים ויום אחד הוא השאיר לי הודעה במזכירה ״בלעדיי את כלום ״!ומאותו משפט הבטחתי לעצמי שאף גבר לעולם לא יגיד לי את זה! אני אהיה אדון לעצמי! וכך היה וכך יהיה. זו ההבטחה שהבטחתי לעצמי ! אני מאחלת לכולם יום מבורך, שהקדוש ברוך הוא ימלא את נפשינו בשמחה אמיתית,יגשים לכול אחד ואחת את החוזה שלנו במהרה ,ושלא יהיה לנו משפט ארוך והפסק דין יהיה שננצח.

באהבה,
מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן