עמוד ראשי / הריון ולידה / הריון - משתפות / ההריון שכמעט ולא קרה – משקל הריון

ההריון שכמעט ולא קרה – משקל הריון

ההריון שכמעט ולא קרה מאת: שירן יצחקי שירן יצחקי משתפת לאתר emush על משקל הריון

אני לא יודעת על איזו לידה לספר, על הראשונה או על השנייה כי בשתיהן משקל הריון הראה עליה של עוד 45 קילו…תמיד הייתי מהנשים האלו שמסתכלות על נשים אחרות בהריון ואומרת לעצמי איך הן מעלות כך הרבה? אז מה אם הן בהריון…בעברי הרחוק דיגמנתי פה ושם קיבלתי ציצי במתנה…עצם היותי חיננית גרמה לי להרגיש הכי כוסית בעולם, שקלתי 53 קילו ונראיתי טוב.

התחתנתי עם אהבת חיי, ותמיד דימיינתי איך אני איראה כשאהיה בהריון, חמודה כזאת עם שמלה קצרה מתנפנפת ובטן קטנה…אוי איזה כיף לחלום…אז סיפור ההריון שלי מתחיל בבוקר אחד… קמתי בבוקר ועקב בעיה שהייתה לי בבלוטת התריס (יתר פעילות) שגרמה לי להיראות כמו אחותו האבודה של שימי תבורי, עיניים נפוחות ובולטות החוצה – הרופא אמר שאין סיכוי להיכנס להריון עד שהיא לא תסתדר…נתנו לי 12 כדורים ביום, כדור ללב, לכבד, למה לא? המשכתי לקיים יחסים כרגיל, יודעת שאין סיכוי שאהיה בהריון…מכיוון שניסיתי כמה חודשים טובים ללא הצלחה…ברגע שאמרו לי שלא אוכל כרגע להיכנס להריון, ירד ממני הלחץ וההיסטריה שהיו לי והמשכתי לקיים יחסים כרגיל…פתאום הבנתי שעבר חודש פלוס ואני באיחור קל. אחרי כמה ימים קניתי את בדיקת ההריון והייתי בהלם! 2 – קווים ברורים וחזקים..אני בהריון!!! הייתי בהלם. הרי הרופא אמר בפירוש שאין סיכוי. הלכתי לבדיקה שגרתית של בלוטת התריס, דיברתי עם רופאת המשפחה וסיפרתי לה שכנגד כול הסיכויים נכנסתי להריון. והיא פשוט הסתכלה עליי ושאלה אותי האם זה הריון יקר? הייתי בהלם ולא הבנתי מה זו השאלה הזו, לתומי אמרתי ברור שזה יקר זה הדבר שהכי רציתי בעולם. מסתבר שהריון יקר זה ילד של טיפולי הפריות. היא המשיכה ואמרה שכדאי שאני אעשה הפלה כי במילא זה יפול לבד.

הייתי שבורה. הלכתי הביתה חסרת אונים לא יודעת מה לעשות. האם להקשיב לרופאה או ללב שלי? בלב ידעתי שיהיה בסדר, ואני לא אעבור שום הפלה. הלכתי להתייעץ עם הרב שלי שמואל מעודה וסיפרתי לו מה הרופאה אמרה. הוא הסתכל עליי ואמר הכול בסדר זה בן זכר. הייתי בחודש שני ככה שהוא לא יכול היה לדעת. היום בן כבר בן שלוש. הילד הכי מהמם בעולם, אבל תקופת ההריון לא הייתה קלה. ועל זה נאמר אל תיקחו את מה שהרופאים אומרים כמילה האחרונה. תקשיבו ללב, תתייעצו שוב ושוב…אם הייתי תמימה ולא מבינה כלום אולי הייתי עושה הפלה בלי לחשוב פעמיים. חוצפה של רופאה. אחרי שנה ראיתי אותה כשבאתי לביקורת בקופת חולים עם בן ואמרתי לה את זוכרת אותי? אמרת לי לעבור הפלה והנה הילד שלי חי ובריא. היא הסתכלה ואמרה אני אמרתי כזה דבר?! חשוב לי להגיד לנשים במצב דומה לשלי לא לעשות הפלה ולהגיד הרופא אמר. גם לרופא יש מישהו מעליו. יש אלוהים בשמיים והוא מחליט בסוף מה יהיה ומזל שכך, כי יש לי את אהבת חיי בן!! ולגבי ההריון עצמו, אני הייתי מאלו שעלו משקל הריון 45 קילו….אבל זה לפעם אחרת….

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן