עמוד ראשי / מורן ממליצה / כל השיטות והחידושים בניתוחי מתיחת בטן

כל השיטות והחידושים בניתוחי מתיחת בטן

ד"ר דב קליין - המרכז לקוסמטיקה רפואית מתקדמת

ד"ר דב קליין – המרכז לקוסמטיקה רפואית מתקדמת

ד"ר דב קליין, מומחה בכירורגיה פלסטית, מציע ניתוחי מתיחת בטן משודרגים לנשים שאחרי לידות או הרזיה מאסיבית הסובלות מעודפי עור באזור.

עור רפוי באזור הבטן התחתונה מופיע אצל חלק גדול מהנשים לאחר לידות או בעקבות הרזיה משמעותית. ניסיונות עקביים להעלמת המראה המדובלל, הכוללים התעמלות אינטנסיבית ותזונה מבוקרת, לא מצליחים להכחידו. "להבדיל משומן עודף, את העור שהצטבר לא ניתן "להסיר" באמצעות משטר דיאטטי וכיוון שלא מדובר בשריר גם אימוני התעמלות לא ישפרו את המראה", מסביר ד"ר דב קליין, מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים קוסמטיים.

הפתרון הבלעדי לבעיית העור הרפוי הוא מתיחה פנימית של מעטפת הבטן המכונה בפי כל -מתיחת בטן, אותה עדיף לבצע לאחר סיום כל הלידות, זאת כדי לשמר את התוצאה האסתטית המוצלחת לאורך זמן. הניתוח עצמו מתבצע בהרדמה כללית, אורך כשעה וחצי ודורש אשפוז לילה ומטרתו לעצב מחדש את אזור הבטן, המותניים והאגן ובמידת הצורך אף לבצע תיקון של בקע. במהלך הניתוח מתבצע חתך רוחבי ההופך לאחר מכן לצלקת, מסיר את העור העודף, מחזק את דופן הבטן וממקם מחדש שרירי בטן שהתרחקו ממקומם הטבעי. בנוסף, מבצעת שאיבת שומן ממוקדת, הצרת מותניים ועיצוב מחדש של הטבור ובהתאם לרצון המנותחת ניתן לשוות לבטן מראה של "ריבועים".

"נתוני שביעות הרצון של המטופלות מניתוחי מתיחת בטן גבוהים ביותר", מציין ד"ר קליין "הניתוח מציע פתרון לעודפים המסבים עוגמת נפש לנשים רבות, שלא מצליחות להיפטר מהם בשום דרך חלופית. יחד עם זאת, אני מזכיר לכל המטופלות שהניתוח הוא לא תעודת ביטוח כנגד השמנה ואם הן רוצות לשמור על דופן הבטן ישרה למשך שנים רבות עליהן לשמור על משקל יציב תוך הקפדה על תזונה נכונה ופעילות גופנית, אליה ניתן לחזור כחודשיים לאחר הניתוח".

הבשורות במתיחות הבטן של ד"ר קליין לחורף 2015: שיטה ביולוגית, קולגן מן החי וצלקות מינימליסטיות

שיטה ביולוגית חדשה למתיחת בטן, אותה פיתח ד"ר קליין, מעניקה למטופלות את היכולת ליהנות מבטן שטוחה וחטובה. השיטה הביולוגית כוללת מיקום מחדש של שרירי הבטן למקומם האנטומי הנכון, חיזוק השרירים, הצרת המותן, עיצוב מחדש של הטבור, המסת שומן ותיקון בזמן הניתוח של חולשת דופן הבטן. לאחר הניתוח הבטן תראה מעוצבת ומחוטבת.

בנוסף, בזמן הניתוח ניתן לשלב שאיבת שומן מאזור הירכיים, על מנת להשיג מראה פרופורציונאלי ואחיד של הגוף.

זאת ועוד- ד"ר קליין מפגיש בין עולם הכירורגיה הרפואית לזה של הכירורגיה הפלסטית ומיישם שיטה חדשנית המשדרגת את ניתוחי מתיחת הבטן. במהלך הניתוח, באמצעות רשת קולגן המופקת מן החי, הוא מחזק את דופן הבטן ולאחר שהרשת נספגת, הגוף מייצר רקמה פנימית המגבשת ומחזקת את דופן הבטן ושומרת עליה שטוחה ויפה.

טכניקה נוספת מאפשרת לבטן להישאר לא רק שטוחה אלה גם חלקה במיוחד. בזכות הידע שצבר במהלך השנים ובעקבות בקשות חוזרות ונשנות של מטופלות שרצו להצניע את הצלקת עד כמה שניתן פיתח ד"ר קליין טכניקה חדשה למתיחת בטן בה הצלקת ממוקמת במיקום מוסתר ונמוך במיוחד. טכניקה זו משחררת בעצם את המנותחות מהצורך להתחשב בצלקת בעת בחירת המלתחה וליהנות מכל מראה שהן חפצות בו.

לאחר הניתוח או הפרוצדורה הכירורגית, מומלץ להשתמש בקרם המיוחד של ד"ר קליין למניעת סימני מתיחה, קרם טיפולי לחזה. שימו לב בנות, כי על אף שמו, מיועד הקרם לטיפול באזור הבטן כמו החזה, להזנה, מיצוק ושיפור האלסטיות בעור החזה המחשוף והבטן, ובמיוחד לאחר ניתוח מתיחת בטן. הקרם מכיל רכיבים פעילים וייחודים ותורם לשיפור המראה ומרקם של סימני המתיחה אשר הופיעו בהשפעות פיזיולוגיות. כמו כן, מריחת הקרם בשלבי ההיריון הראשונים יפחית את הופעת סימני המתיחה.

ד"ר דב קליין
רחוב יוניצ'מן 21 תל אביב, בית מנדרין
טלפון: 03-6444722
http://www.drklein.co.il

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן