עמוד ראשי / מורן ממליצה / קליאופטרי חבילת המוצרים לשיער מושלם

קליאופטרי חבילת המוצרים לשיער מושלם

את מוצרי השיער של קליאופטרי cleopatre זכיתי להכיר לראשונה דרך חבר בתחום השיער והאיפור. מורן, את הולכת להתאהב הוא אמר.. אז אמר.. במהלך השנים ניסיתי המון מוצרים לשיער ומרובם התאכזבתי.

בושם לשיער של קליאופטרי

אבל כאן מהתחלה קליאופטרי הפתיעו אותי, המוצרים הגיעו במארז מתנה יפה שכיף לפתוח. הרגשתי כאילו קיבלתי מתנה ליום הולדת. כל מוצר בפני עצמו מגיע באריזה ועיצוב יפהפה. אז כבר אמרו חכמינו "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו". החלטתי לנסות את המוצרים.

מי שעוקבת אחרי ברשתות החברתיות יודעת שיש לי אישיו עם השיער. אני תמיד צוחקת על זה שנולדתי עם 4 שערות והן לא התרבו במהלך השנים, להיפך.

הצילומים וההתעסקות עם השיער באופן אינטנסיבי במהלך השנים גרמו לשיער שלי להיות דליל יותר. התחלתי לשים תוספות שיער ולעשות החלקות על מנת שהשיער יראה טוב. אבל, רציתי גם לשקם את השיער, רציתי שיער בריא מהשורש, רציתי שהשיער יהיה זוהר יותר שיראה טבעי וכמובן שההחלקה תחזיק כמה שיותר זמן. ביננו מי שיש לה אישיו כזה או אחר עם השיער שלה יודעת בדיוק על מה אני מדברת.

אז פתחתי את חבילת המוצרים לשיער של קליאופטרי ובתוכה היו:

שמפו ללא מלחים

מסכה טיפולית לשיער 

סירום לשיקום השיער

מסכה / קונדישיונר ללא שטיפה – קוויק מאסק

שמן ארגן (מרוקאי)

ו..הפתעה – בושם לשיער

 (מוזמנות להיכנס לאתר של קליאופטרי ולקרוא על כל מוצר)

שמתי לי את המוצרים חלק במקלחת וחלק על שידת האיפור/שיער והתחלתי להשתמש בהם. יום ועוד יום והנה כבר עברה תקופה ו..הוא צדק, התאהבתי. למה? זה פשוט – קיבלתי תוצאות. השיער שלי השתפר, השורשים התחזקו, כשאני מסתרקת הוא מרגיש חלק יותר, נעים יותר והמראה זוהר וטבעי  – צפו בסרטון איך השיער שלי נראה אחרי שימוש במוצרים בבית.

אהובות, אני ממליצה רק על מוצרים שניסיתי על עצמי. המוצרים לשיער של קליאופטרי הם באיכות גבוהה.

כדי שיהיה לך כיף לקנות ולהתנסות במוצרים בלי להוציא כסף סתם, את קונה 2 מוצרים ומקבלת מוצר נוסף במתנה. (ולא רק זה.. זו אמורה להיות הפתעה, אבל בחבילה את מקבלת עוד כמה פינוקים במ-ת-נ-ה!)

הנה הקישור לאתר של קליאופטרי. זה קישור מיוחד בשביל החברות שלי את בוחרת 3 מוצרים ומשלמת רק על 2 תראי את ההטבה בסוף בעגלת קניות.

לרכישה אונליין (מתנה2+1) :

קליאופטרי חבילת המוצרים לשיער מושלם!

תתכונני להתאהב!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן