עמוד ראשי / כללי / על רחמים עצמיים אאוט! לקבל הכל באהבה!

על רחמים עצמיים אאוט! לקבל הכל באהבה!

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emushלאחרונה הבייבי שלי מעיר אותי בחמש בבוקר ובלילות בכלל. כנראה שהגיע זמן צמיחת השיניים. (עכשיו חמש וחצי בבוקר השם ירחם)
תוך כדי הבוקר כשאני חצי ישנה, אני משננת לעצמי מנטרה קבועה על כול מה שקורה לי. ללמוד לקבל הכל באהבה. גם את הקשיים, את ההתמודדות היום יומית, אחח…כמה קל לנו להישאב תמיד למקומות של רחמים עצמיים, למקום של למה דווקא לי? למה ולמה???
אבל למה לא לקבל הכל באהבה? לנסות לקבל את הכל בצורה אחרת?

אם תביטו אחורה על החיים שלכם, ותהיו כנים עם עצמכם, גם התקופה הכי קשה שלכם, נכון שבסוף היא עברה? התגברתם עליה? מצבים מבאסים בחיים קשים ככול שיהיו חולפים. אין דבר שנשאר במקום. זה עוד שיעור, עוד תהליך להתבגר על מנת לצאת מחוזקים.
אז כול פעם כשאתם נכנסים לתוך רחמים עצמיים תזכירו לעצמכם מצב שהייתם בו פעם ותראו שהוא מאחוריכם, עברתם אותו בגבורה. עכשיו אתם בשיעור או תהליך נוסף שגם הוא יחלוף, אז תלמדו לקבל הכל באהבה.

אם נפרדתם לאחרונה מקשר לא טוב, תהיו שמחים כי אלוקים אוהב אתכם וחושב שאתם ראויים ליותר, לזוגיות אמיתית, בריאה. תחשבו על אלו שבכול מחיר התפללו שהזוגיות הלא טובה שהם היו בה תיתממש והשם שמע את תפילותם השאיר אותם בקשר. אז או שדקה לפני חתונה מישהו ביטל וחטף רגליים קרות, או שהם התחתנו, הביאו ילד ואז התגרשו. אז מה עדיף? עדיף שזה ייגמר עם כול הכאב. בורא עולם אוהב אותך! אני לא אשכח כשהייתי רווקה ויוצאת לדייטים מתאהבת כמו ילדה עד מעל הראש ואז אחרי תקופה זה נגמר והייתי בוכה ואומרת אלוהים למה אתה שונא אותי? למה? אבל היום בדיעבד אני מודה לו. לא רק שהוא לא שונא אותי הוא אוהב אותי עד כדי כך שהביא לי את הגבר שמתאים לי! שום גבר שהייתי איתו בעבר, היום בהסתכלות אחורה לא הייתי שורדת איתו. אף אחד! אלו קשרים שבכלל לא התאימו לי. אבל ככה זה, באותו הרגע הדברים תמיד נראים לנו שחורים ואיומים.

אני יכולה להבטיח לכם שאם משהו אמור להיות הזיווג שלכם הוא. אז תילחמו איפה שצריך, חבל לבזבז את האנרגיה במקומות שלא מובילים לשום מקום. אני מדברת מניסיון, אני בטוחה שקשה ליישם, נכון לא קל, אבל תנסו.
כל יום תתרגלו צעד אחר צעד לקבל הכל באהבה, בלב שמח, בתחושה שיש לכם השגחה משמיים וכול מה שקורה לכם הוא לטובתכם.
רחמים עצמיים אאוט,  תחושת הפסד אאוט, יש בכם הכול! אלוקים ברא אותנו ונתן לנו חלק מהניצוץ שלו, אז דמיינו כמה כוח יש לנו? להגיע לכול יעד, להגשים כול חלום, לטפס על ההר הכי גבוה, בעיקר להיות בשמחה, כי כשאתה בשמחה אמיתית, הכול קורה לך ומה שעוד לא קרה יקרה יותר מהר ממה שתוכל לדמיין.
יום מבורך עם החלטה אמיתית של זרימה וקבלת הדברים ה"לא טובים" באהבה, כי הם לא באמת לא טובים ,זה רק נראה לנו שחור ברגע זה. הזמן עושה את שלו והשחור יתחלף באפור בהיר ואז בלבן צלול ואז תוכלו לראות את האמת כפי שהיא…

אוהבת מורן!

לקריאת כל הסטאטוסים לחצו כאן!

אהבתם? שתפו הלאה!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן