עמוד ראשי / זוגיות / שחור? כישוף אהבה? להחזיר אהבה?

שחור? כישוף אהבה? להחזיר אהבה?

יש דברים שאי אפשר לקנות בשום מחיר. אי אפשר לרכוש בכסף משהו שיאהב אותנו. באסה, הא?

יש מי שפונים למגדת עתידות "אני אשלם כמה שתבקשי, רק בבקשה תגרמי לו/לה לאהוב אותי", שמעתי גם על כאלו ששילמו 30,000 ₪ על שחור, על כישוף אהבה בכדי להחזיר אהבה נכזבת, גם אני עומדת לאכזב אתכם- זה לזרוק כסף לפח. חבל על זה.

זה לא יעבוד. או שאולי יעבוד לזמן מוגבל.  אתם יודעים מה נניח שזה יעבוד. האם אתם יכולים לחיות בתחושה ששילמתם כסף בשביל לכשף מישהו שיאהב אתכם?

מישהו שלא רצה אתכם? משהו שזרק אתכם, בגד בכם, לא אוהב אתכם באמת ואתם מחזירים אותו בדרך שקרית? וכל פעם שתסתכלו עליו בעיניים מה שיעבור לכם בראש ולא ירפה, זה, רגע הוא לא בחר בי באמת מרצונו החופשי – אני כפיתי עליו להיות פה .

בואו נודה, זה עלוב.

אבל, אני מודה שיש בי צד ישן בעברי שמבין את זה, היה מישהו כזה כשהייתי ילדה שהייתי מוכנה

למכור כליה – רק כדי שהוא יאהב אותי, אבל היום אני יודעת שזה לא בריא.

ואם אתם מתעסקים בזה בללכת לקוראת בקלפים, או להתחבר עם מי שעוסק בשחור, כישוף אהבה כדי  להחזיר אותו או אותה אליכם, היה עדיף שתשקיעו את הכסף בלטפל בעצמכם  כדי שתוכלו להיות במקום שתהיו נאהבים על אמת.

אי אפשר להכריח מישהו לאהוב אתכם. אם הוא לא אוהב הוא לא אוהב, ואם לא נועדתם האחד לשנייה  בגלגול הזה  לא משנה מה תעשו הבורא לא ייתן לזה לקרות, כי זה לא שלכם .

ככל שתבינו יותר מהר את זה תוכלו לטפל בנפש שלכם.

אין כמו אהבה, אבל אהבה צריכה להיות ממקום של חיבור כי שם נמצאת השכינה ואם זה נמצא ממקום של אני הוא וביננו מגדת עתידות שעשתה כישוף, זה אף פעם לא יחזיק, וגם ככה כל חייכם תחיו בפחד ממש כמו באגדות מתי הכישוף יתפוגג וסינדרלה תחזור להיות לכלוכית ותאבד את הנסיך.

על הכותב מורן אייזנשטיין

Related Posts

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן