עמוד ראשי / תינוקות / שינה / מיומנו של תינוק – שינה תינוקות

מיומנו של תינוק – שינה תינוקות

שינה תינוקותמיומנו של תינוק…שינה תינוקות – פוסט ויראלי שמסתובב באינטרנט – שלא ידוע מי כתב/ה אותו (אפשר לנחש…)

שינה תינוקות? זה ממש לא מה שחשבתם אה? בואו אני אספר לכם איך זה מנקודת המבט שלי…

"אוקיי, זה המצב שלי: אני של אמא שלי כבר כמעט חמישה חודשים. ההתחלה הייתה מעולה. בכיתי, הרימו אותי, האכילו אותי, בכל שעה. לילה או יום. ואז קרה משהו. בשבועות האחרונים היא התחילה לנסות משהו שנקרא שינה רצופה כל הלילה. בהתחלה חשבתי שזה סתם שלב התפתחותי שהיא עוברת, אבל זה רק נהיה יותר גרוע. דיברתי על זה עם תינוקות אחרים, ומסתבר שזה די נפוץ שאמהות עושות את זה אחרי שיש להן אותנו מעל שלושה חודשים בערך. הקטע הוא שאמהות לא באמת צריכות לישון. זה סתם הרגל שלהן. להרבה מהן היו שלושים שנה לישון, וזה הספיק להן. הן לא צריכות יותר. אני מציע פה תכנית פעולה לכל התינוקות בשם 'שאפל התינוק הבוכה' וזה הולך ככה:

לילה ראשון: תבכו כל שלוש שעות עד שמאכילים אתכם. אני יודע שזה קשה לראות את אמא מתענה מזה שאתם בוכים, אבל תזכרו שאתם עושים את זה לטובתה.
לילה שני: תבכו כל שעתיים עד שמאכילים אותכם.
לילה שלישי: תבכו כל שעה. רוב האמהות יתחילו להגיב מהר יותר אחרי שלושה לילות כאלה.

חשוב לזכור שיש אמהות יותר זריזות ויש כאלה שיקח להן יותר זמן להסתגל. האמהות מהסוג השני יעמדו בכניסה לחדר במשך שעות וילחשו 'שששש.' אל תוותרו. התמדה היא המפתח! אם תתנו לה לישון רצוף בלילה פעם אחת היא תצפה לישון רצוף כל לילה. אני מזכיר. זה קשה, אבל היא לא זקוקה לשינה הזאת. פשוט קשה לה לקבל שינוי. אתמול בלילה בכיתי כל שעה, מכל סיבה שרק מצאתי. השמיכה דגדגה לי את הרגל, הצללים על הקיר, הבטן, החיתול, החתול אמר מייאו, ברגע אחד בכיתי סתם כי נהניתי לשמוע את הקול של עצמי מהדהד במוניטור שליד המיטה שלה. חם לך, קר לך, לא משנה. העיקר שתמשיכו לבכות! זה לקח קצת זמן אבל זה עבד. היא האכילה אותי בארבע בבוקר. היום בלילה המטרה שלי היא שלוש וחצי.

לפעמים אמא תקרא לשחקן חיזוק ותשלח את אבא. אל דאגה. אבות לא בנויים לחיים בלי שינה כמו אמהות. הם יכולים להתמודד עם כמה טפיחות על הגב שלכם, קצת 'ששש', ואז הם מתייאשים ושולחים שוב את אמא. עוד טריק קטן: אם אמא לא מגיעה מספיק מהר, אני תמיד יכול להשתעל ולעשות קולות של חנק. זה תמיד מריץ אותה לעריסה. בקרוב אני מאמין שהיא תפנים שהיא לא באמת זקוקה לשינה.

נ.ב. אל תתנו לדברים האלה מהגומי להטעות אתכם – לא משנה כמה חזק תמצוץ אותם – חלב לא יצא מהם. סמוך עליי."

"ומילה לאמא: מצטער על אתמול בלילה, אבל לפחות שנינו למדנו משהו: את למדת לבוא בפעם הראשונה שאני קורא לך, ואני למדתי לעולם לא להתייאש…!!!"

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה
דילוג לתוכן